Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Тема Вавилоннови  
Автор Гълъбицa (наперена)
Публикувано29.01.07 15:43



Супер филм . Едвам се сдържам да не го изкоментирам , но не искам да развалям кефа на тези , които не са го гледали още

Определено Брад Пит колкото по-състарен го правят да изглежда , повече ми допада



Тема Re: Вавилоннови [re: Гълъбицa]  
Автор Ellington (Duke)
Публикувано06.02.07 14:35



не го правят, той така си изглежда, твърде одърген за реалните си години.

а филмът е супер...ама супер боклук.



Тема Re: Вавилоннови [re: Ellington]  
Автор redo (rugged)
Публикувано06.02.07 15:36



специално ли изрови тая тема да се изцвъкаш и в нея?



Тема Re: Вавилоннови [re: redo]  
АвторEllington (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 16:03



Да, ИЗРОВИХ я много специално - чаааак от средата на първа страница, от тъй далечната дата януари 29-ти...откогато м/у другото е и другата вавилонска тема...

И за пореден път ми стана интересно следното явление в този клуб: не пълните с мнения първата пусната тема за филм. Вместо това списвате в тема, пусната от "популярен клубар". Който пък от своя страна не се унижава да се включи като второ мнение в съществуваща тема, а щедро сере нови топици все едно ръси със светена вода....



Тема Re: Вавилоннови [re: Ellington]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано06.02.07 16:12



не е заради това бе пич ... заради подписа му е



привлича като магнит и някак не те оставя безучастен ... и те кара да пишеш и за други неща, като въпросният филм да речем




Тема е, [re: PhilipMarlowe]  
Автор Ellington (Duke)
Публикувано06.02.07 16:30



като гледам твоя подпис, се чудя чак как си останал безучастен - с тая безпрецедентна любов към малцинствата, нищо чудно да си и протурски настроен (освен промангалски

)



Тема Re: е,нови [re: Ellington]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано06.02.07 16:42



не съм гледал филма, затуй



колкото до расистките кукички дето ми хвърляш, не, благодаря...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.