Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Престижнови  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано15.01.07 20:20



Хареса ми. Всъщност не зная дали "хареса" е точната дума, защото ми остави много мрачно усещане в главата, но определено ме впечатли.

Добър каст, добър сценарий, интересни завръзки и развръзки, неочаквана поява на Дейвид Боуи (неясно защо, при положение, че ми бяха казали, че участва във филма ;) )... абе изобщо силен филм.



Тема Re: Престижнови [re: Kpиc]  
Автор Jackie_Miller (лоша днес)
Публикувано15.01.07 22:38



мммм.."Престиж"..след The Fountain на Aronofsky..Филм с Хю Джакман е нещо като детска радост за мен(като изключим X-man)..Някак прекалено очарователен е,за да го пропусна,особено във филм за илюзионисти,които се трепят с мълнии,а той е с малко по-дълга косичка..мммммммм..Една забележка: за тези,които не мога да понасят Скарлет Йохансон ,физиката й създадена от кръгли овали и натрапчиво неизбежното й присъствие в де що има филм през последните 4-5 години: НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ФИЛМА САМО ЗАЩОТО ТЯ Е УЖАСНА..Тя е...Но често наказно,ако го бях пропуснала,щях да пропусна...и то доста..Не мога да отрека,че ако ми я бяха спестили поне този път(особено след тежкия удар по вярата и обичта ми към Ууди,който откровено си се изака на метеното),щеше да ми е по-леко..особено ако на нейно място имаше някоя по...шоу-гърл...по-симпатична,но и по-дарк..по-...дама...като Рие Расмусен,например...но Бейл и режисЬора на "Мементо" са замазали положението..и то по чудесен начин!!!

Sandy Rivera..Oh,Sandy,Sandy,Sandy!!!!!!!!

Редактирано от Jackie_Miller на 15.01.07 22:41.



Тема Re: Престижнови [re: Kpиc]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано15.01.07 22:46



ще го гледам ...

много интересно, в събота гледах

също сниман миналата година и с доста по добър актьор от тия двамата в Престиж... Ама този с Нортън беше нещо като приказка... хареса ми, макар да беше с доста елементарен завършек...



Тема Re: The Illusionistнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор ladyoscar (lubopitka)
Публикувано16.01.07 13:19



ИМА СПОЙЛЕРИ

Е какво му беше елементарното на завършека в The Illusionist? Само това че е по-щастлив, отколкото на теб ти харесва?! Аз съм доволна от филма. За мен той беше нещо катo "Ромео и Жулиета", но с друг край. Харесаха ми как играха Руфъс Сюъл и Пол Джиамати, а и Едуард Нортън беше много убедително тайнствен и вглъбен, както подобава на истински магьосник.



Тема Re: The Illusionistнови [re: ladyoscar]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано16.01.07 14:03



М
Н
О
Г
О

Г
О
Л
Я
М

С
П
О
Й
Л
Е
Р

Ами, извинявай, нямам нищо против щастливия завършек, ама беше обяснен доста елементарно, чрез неква закъсняла мисловна дедукция на бившия полицейски инспектор


и въпросната изостанала мисъл, обясни всички трикове на зрителите, обаче не обясни номера с хъхъ, "холограмите"
това имам предвид, като казвам елементарен завършек. Иначе Нортън си е един път, както винаги. Девойката и тя беше добре ... даже Руфъс кефеше с този глас дето го докарваше...



Тема Re: The Illusionistнови [re: PhilipMarlowe]  
Авторkali (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 17:56



и къде го гледахте тоя филм, бе, хора? Аз от кое време съм си го заплюла, а така като гледам, никакъв шанс да го дават на кино.

Някой да знае дали поне на dvd ще излезе?



Тема Re: The Illusionistнови [re: kali]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано16.01.07 18:01



торенти ... интернет ...

няма друг начин, нямам идея дали ще се разпространява по кината...



Тема Re: The Illusionistнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор rebelheartous (...rebellion)
Публикувано16.01.07 18:03



Разбира се, че се разпространява по кината и то в момента. Заглавието си е "Престиж" и за да го гледате на перфектно качество, ще трябва да си купите билет от 6 лева.



Тема Re: The Illusionist [re: rebelheartous]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано16.01.07 21:45



ама пак не си внимавал в час



The Illusionist като Престиж ли се превежда вече?



Тема Re: Престиж [re: PhilipMarlowe]  
Автор Murtagh (Личност невежа)
Публикувано17.01.07 00:08



И мен много ме изкефи Илюсионистът, но тва накрая с портокаловото дърво ме издразни много... Квото и да е ... не може да е така баси... Айде холограмите ще ги преживея че има някъв таен начин, непознат на хората от наши дни, да се правят толкова добре.

Иначе актьорската игра наистина ме впечатли. Руфъс е готин както винаги, на тоя човек гласа му е феноменален! А, Едуард Нортън напоследък ми прави мн добро впечатление... и сега като гледах The Painted Veil много го харесах. И като го сравня с ролите му в Американска история Х и боен клуб...

Замислих се, че той играе изключително различни персонажи и то много добре, но никога не е бил забелязван като, че ли...



А за Престижа, наиситна ще го гледам скоро като имам време... Не разбирам обаче кво не и харесвате на Скарлет? Момичето е супер сладурана и сега , Филип, не всички харесваме моми тип манекенки с две шепи задник и една шепа цицки No disrespect към мацката от подписа ти, много е хубавка ам не е мой тип. А пък актьорските умения ... не е много надарена като актриса, но ... бог дава с едната ръка а с другата взема




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.