Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тhis means war!нови  
Автор Jedi (непознат)
Публикувано06.01.07 22:03



Щом бан по IP не помага, значи нещастникът пише от клуб.
Затова аз пък ще връщам темите обратно всеки път като се появи.

Да видим на кой ще му издържат нервите повече.

So this is how liberty dies, with thunderous applause



Тема Upнови [re: Jedi]  
Автор Jedi (новак)
Публикувано06.01.07 22:12



.

So this is how liberty dies, with thunderous applause



Тема Re: Тhis means war! [re: Jedi]  
АвторHan (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 23:01



Ти не знаеш ли, че войната с подобни виртуални герои е предварително обречена? Нека си вилнее докато не му писне. Аз съм доволен, че припомни някои позабравени теми.





Тема Re: Тhis means war!нови [re: Jedi]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано06.01.07 23:22



какво е станало
че не ти издържат ИВЪЛите!?



Тема То е за съжаление...нови [re: Jedi]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано07.01.07 12:01



Помисли си само - този човек прекарва часове - в петък вечер, в събота, в неделя, че даже и около нова година в това да мести теми от пусто в празно.

Аз първо се ядосах, но после реших, че човекът е достоен за съжаление (и нуждаещ се от специализирана помощ).

Остави го да беснее. Всяко хоби омръзва някой ден. Дори и това да местиш теми в клубовете. ;)



Тема Re: Тhis means war!нови [re: Jedi]  
Автор Jedi (новак)
Публикувано08.01.07 22:11



Up

За да не се чуди някой.

So this is how liberty dies, with thunderous applause



Тема Re: То е за съжаление... [re: Kpиc]  
Автор Jair ()
Публикувано09.01.07 12:35



Ми хващаш и ковеш 20-ина теми на първа страница, които са актуалните...така се процедира с такива идиоти. Когато превърта теми които така и така никой не вижда ще му писне.



Тема Re: То е за съжаление...нови [re: Jair]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано09.01.07 13:49



като видях, че Крис е ковнала тази тема, за срещата и на мен ми хрумна същото, но ме домързя да го напиша и сега ти ще обереш славата







Тема Re: То е за съжаление...нови [re: Jair]  
Автор Jedi (новак)
Публикувано09.01.07 15:50



Мислех нещо подобно, ама пак не става. Ако закове(

)20 теми - това ти е цялата първа страница - всичко след това, което се напише автоматично отива на втора. А пък няма как да заковава избирателно, щото тогава какъв ще е критерия?!

И да влиза през 10мин., да види дали има нови теми, е тъпо.

Аз пак си мисля, че баламурникът пише от клуб и ако не става с бан по IP, направо бан на цялата група IP-та. Но тоя скрипт тука е преправян и не знам дали има таква опция.

So this is how liberty dies, with thunderous applause


Тема Re: То е за съжаление...нови [re: Jedi]  
Автор Jair ()
Публикувано10.01.07 10:49



е да, естествено че не е перфектно решение...може някой като пусне тема да пише на крис да откача някоя от неактивните заковани и да слага неговата...Пък тя преценява коя да откачи, може примерно последната по която е писано, такъв е нормалния критерий на дира и без това. Малко мудно ама в такива времена така се процедира :)

иначе за марлоу: няма ква слава да обирам, не съм го измислил аз...тоя не е първия подобен идиот решил да превърта теми в клубове и други хора са го измислили преди мен :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.