Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 01.07.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Яки филми по ТV 7нови  
АвторBatman (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 09:16



Понеделник-"Ефектът на пепарудата" , четвъртък-"Механикът"
с Крисчън Бейл
Похвално ...само да не ги оакат с "широкоекранния" им формат !!



Тема Re: Яки филми по ТV 7нови [re: Batman]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано12.11.06 12:54



Дамм, поздравявам програмния им директор - много добър вкус и изпреварва т.нар. "национални" телевизии в това отношение.

Вече съм писал в старите теми и за двата филма, и какво уникално преживяване са.



Тема Re: Яки филми по ТV 7нови [re: Batman]  
Автор 2O8* (непознат)
Публикувано12.11.06 15:19



бъди сигурен, че ще го гледаш това 16:9





Тема Re: Яки филми по ТV 7нови [re: Batman]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 20:14



добре де защо по тая телевизия широкоекранните им филми се гледат ужасяващо!
телевизора ми е нов , е не е LCD , но когато има 16:9 по някоя немска например няма проблеми, но тия по TV 7 са винаги едни такива удължени





Тема Re: Яки филми по ТV 7нови [re: Batman]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано12.11.06 22:40



ефектът на пАпАрудата е тъшак ... първоизточник- Дони Дарко

а по Канала гледам, не си поплюват и праскат хубави филми... даже вече ги рускат със субтитри, да не поверваш





Тема Re: Яки филми по ТV 7 [re: PhilipMarlowe]  
АвторAAA (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 01:13



...а на мен ще ми "руснеш" ли тая за малко





Тема Re: Яки филми по ТV 7нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор 2O8* (непознат)
Публикувано16.11.06 17:22



Аз не съм гледала Доби Дарко, затова и може би Пеперудата ме впечатли. Е, чак до припадък не, но гледаше се някак леко- леко. А и Аштън играе - чак ме досрамя като си спомних какви оплювки бяха преди време по негов адрес


Хубавото е, че форматът не е 16:9 и тази вечер с радост ще застана пред телевизора за Механикът. Да видим Манимал дали е казал истината
п.с.А за Канал 1 откога говоря, откога
в събота гледай Трохи, ако си толкова благосклонен, че да отделиш време за италиански филм



Тема Re: Яки филми по ТV 7нови [re: 2O8*]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано16.11.06 20:06



ДААААААА - аз на връщане от бачкане - точно мислех как ще дойда тука да напомня.

В 21 45 по ТВ 7 - EL MAQUINISTA...

Моля, всеки който не го е гледал, задължително да разшири хоризонта на филмовото си преживяване с този филм. Или ще го намразите, или ще се влюбите в него. Ако харесвате Достоевски, почти е сигурно, че ще харесате и филма... :))

Актьор-маниак и режисьор-маниак - нормално раждат маниашки филм...





Тема Re: Яки филми по ТV 7нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано16.11.06 20:16



бреххх , ти "тъшаци" ли си имал... хмммм :Р

Абе.. тоя път Папарудения ефект не ме подразни толкова много с кретенския си финал (може би защото винаги на кино ефекта е по-мощен)
В крайна сметка този филм се доближава до гениалността и после я подминава по най-малоумен начин... имам впредвид, разбира се, че финалът трябваше да е, когато се излюпи без ръце... ако в този момент бяха тръгнали надписите - бях готов да стана и да ръкопляскам.
Вместо това отиде пеперудата и се оплете като пиле в кълчища. Пък Аштън пак ми е твърде лигав - филмът е хубав заради сценария и хубавите сцени, иначе Къчърското отчаяние беше пресъздадено леко кретенски, ако някой е забелязал...
Но филмът си струва - онуй дето Марлоу се опитва да каже (и може би щеше да успее, ако го имаше между краката) са дежурните "ала-бала нещо да кажа". Предполагам, че пак се изказва преди да е гледал филма (както беше с Departed) :P



Тема Re: Яки филми по ТV 7нови [re: manimal]  
Автор PhilipMarlowe (минаващ)
Публикувано17.11.06 13:53



определено си искал да кажеш нещо, ама като те е хванала липсата на изразни средства, бухаш едни фрази по 10 пъти, та накрая е станал тюрлюгювеч ...

колкото до обнародваните си фантазии, какво има Марлоу между краката си, да речем, че има пищов ... но ако поискаш и калибъра, ще сметна, че по зле от тук нататък няма накъде... огледай се, светът е хубав... престани да задяваш по интернет, така няма да ти излезе късмета






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.