Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 01.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дали това ще допадне на Крис?нови  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано05.11.06 21:03



















ето и трейлър



аз го очаквам с раздвоен ... в смисъл, по близък до Герой ли ще е или до кинжалите!?



Тема Познай?нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано05.11.06 22:18



"Това" ще допадне на Крис изумително много.
Има точно двама режисьори, които до момента нямат минус в личната ми киновселена - Шаямалан и този тук. Толкова, че съвестно си купувам оригинални DVD-та и CD-та с музиката от филмите им и също така съвестно ги гледам по 5-6 пъти на кино...

Кога, кога, кога ще ни пуснат филма? (хич не ме вълнува кога ще се яви в мрежата, не бих и помислила да не му окажа честта да го изгледам в някоя от най-големите зали, които ми предлагат кината в София).



Тема Re: Познай?нови [re: Kpиc]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано05.11.06 22:38



в интерес на истината, съвсем случайно попаднах на този филм, в смисъл че го има ... световната му премиера е отпреди по малко от месец, за тук, нямам идея кой, как и кога ... ако са александрийци, знаеш кого да питаш



апропо, гледа ми се този негов филм ... който пък ептен май няма да излезе на кино тук, а е отпреди година /може и да греша де/





Тема Re: Познай?нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор rebelheartous (...rebellion)
Публикувано05.11.06 22:59



Специално от снимките, които си подбрал (странно защо точно тези), си струва единствено номер 3. По-скоро за по-голямо визуална наслада можеше да препратиш хората към тийзърите -

.



Тема Re: Познай?нови [re: rebelheartous]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано05.11.06 23:34



казва се, "според мен, си струва единствено №3"... иначе ще излезе, че ми налагаш мнение? Това ли правиш?

дал съм два линка, пак не ти е ясно ... пишеш, защото ти е скучно ли или защото имаш да кажеш нещо, но не знаеш как?



Тема Re: Познай?нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор rebelheartous (...rebellion)
Публикувано05.11.06 23:46



Нищо не се казва особено когато над мнението ми има ник.

Линка ти няма да го коментирам, ще оставя останалите да се посмеят.

А аз каквото таях, го казах с мой линк.




Тема Re: Познай?нови [re: rebelheartous]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано06.11.06 00:22



няма да влизам в естетически дебати, за това защо не ти е харесало нещо- темата е адресирана до определен човек, надявам се, четливо е написано. Остава и да има отсреща грамотен та да прочете... т.е. няма да споря с теб или пък да ти доказвам нещо...

линка за компютърно грамотни, върши идеална работа, но след като не си от тях, аз като добра душа, ще те светна:
- маркираш с курсора, опцията която съм посочил на сх.1



- на сх.2 вече си потвърдил командата и ти изкача този панел, натискаш Save не Cancel ... на която директория си, давай там, че ако ти обяснявам, ще те дообъркам, а ние търсим благоприятен изход, нали?



вече си потвърдил командата, значи на третата схема, трябва да става нещо такова /виж сх.3/



разбира се, може да си с друг браузър или пък непознат батко да ти е заредил някой Dawnload Manager... за момента ти давам най елементарния вариант For Dummies

каквото имаше, показах, ако не си разбрал, съжалявам, питай утре, лягам си ...



Тема Re: Познай? [re: PhilipMarlowe]  
Автор rebelheartous (...rebellion)
Публикувано06.11.06 00:33



Ми лягай си. То горкото толкова се труди, труди, време е да се отдаде на заслужена почивка в топлото легълце. Поне да беше с частичка по-оригинален... For dummies? Е, именно де, с капка оригиналност можеше да си в пъти по-забавен дори.

А ако ти липсва задушевен разговор с представител на нежния пол, моля, има безброй чатове, сайтове за запознанства и т.н. Пробвай се там, щото ако аз така започна да си отварям теми, адресирани към който и да е юзър, било то мод-а на форума...




Тема Re: Дали това ще допадне на Крис?нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор chilko (x-filez)
Публикувано06.11.06 09:27





:::the truth is out there:.:

Тема Re: Познай?нови [re: rebelheartous]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано06.11.06 12:00



бе аз се трудих, трудих, ама дано поне е захванало, че да не отиде зорлем моята просветителска дейност. Като чета, не отваряш дума за линка, значи поне си се засрамило. И това е напредък де...

колкото до репликата за задушевните ми разговори с нежния пол, ще я отмина с пренебрежение и снизхождение към воайорската ви природа... такива неща не се споделят със злобни непознати, колкото и да ви се ще






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.