Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 12.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хмммнови [re: rebelheartous]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано07.11.06 14:04



Преди да ви подхвана и двамата с любимата ми фраза от анимацията за котарака Леополд "Ребята, давайте жить дружно!", просто се налага да вметна и че не зная защо ти се струва странно какви снимки е подбрал Марлоу и не ме интересува към какви тийзъри смяташ, че трябва да препрати хората...
От заглавието на темата става ясно, че се очаква снимките да допаднат не на хората, които и да са те, а на мене - а на мене ми допадна не само третата, а и втората, петата и шестата, както и цялата информация, както и фактът, че филмът е видял бял свят, така че да мога да го чакам нетърпеливо и махаща опашка.
Аз казах. Хау!
(това последното е, защото в момента чета... представете си... на тия години... Синовете на Великата мечка)



Тема Re: Хмммнови [re: Kpиc]  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано07.11.06 14:14



Представям си





Тема Re: Хмммнови [re: Kpиc]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано07.11.06 15:47



/четеш или препрочиташ/?



винаги съм харесвал Майн Рид повече, отколкото Карл Май ... и Рафаело Сабатини повече от колкото Емилио Салгари, Дюма пред Жулн Верн, Артър Конан Дойл пред Агата Кристи ...

в този ред на мисли, Зайчето Бъни, пред всякакви котки- Леополд, Том или Силвестър

що се отнася до темата, тя е за филма и съжалявам, че така се разводни... а него го чакам с интерес ... мисълта беше да го споделя с човек, дето предполагам на 99% ще се зарадва от факта, че Имоу е снимал нещо подобно /а може би по добро/ от Герой и "...кинжалите"...

аде, приятно чакане



Тема :)нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано07.11.06 16:15



Чета, бе. Не съм я чела. Аз, дето ридах безутешно при смъртта на Винету и имах снимки от стрелбища, които си носех в тефтерче.

За Сабатини, Дойл и Дюма съм съгласна, но за котките твърдо не - мисля, че бих предпочела всяка улична котка пред всички налични зайчета и пилета.

Не може да е по-добро от "Герой". Просто не виждам как ще надмине (за мене, де, да подчертая) потресаващото впечатление, което ми направи "Герой".



Тема Re: Хмммнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано07.11.06 23:14



а чандлър?:)



Тема Re: Хмммнови [re: hendy]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано07.11.06 23:48



а бе, душко, говоря за детството си



Чандлър ме посети през пубертета и си остана до днес... може да се каже че още ме държи- Чандлър, не пубертета, хахаха... не че "Скарамуш" да речем, е много за деца, като изключим шпагите и дуели, ама все пак

ми, нямахме Хари Потър пък ...



Тема Re: ми гледах гонови [re: PhilipMarlowe]  
Автор PhilipMarlowe (член)
Публикувано22.02.07 15:07



ами доколкото имам инфо, излиза този месец по кината, аз го гледах на дивирип и какво да кажа. Визия. Имоу в действие. След Герой и Кинжалите, това някак е различно, макар да борави със същата стилистика, морални цености и душевен катарзис. Обаче фонът, фонът... ех майко. Не знам доколко играе компютъра, обаче имах чувство, че в масовките участват поне пет дивизии на китайската народна армия. Костюмите!!! Ще е грехота ако не получат Оскар тази година...

а да, не четете анонсите по нета, ако са ги прекопирали от

:

Нещастната романтична връзка между имперския телохранител и принца запраща влюбените на опасно пътешествие, където биват разкрити тайните на императорското семейство...
пълни простотии, няма нищо общо с филма, този който го е писал или е завършен идиот или е превеждал с уеб транс ...

Редактирано от PhilipMarlowe на 22.02.07 15:08.



Тема Re: ми гледах гонови [re: PhilipMarlowe]  
Авторpi (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 21:47



А Kung Fu Hustle що не участва в сравненията?



Тема Re: Дали това ще допадне на Крис?нови [re: PhilipMarlowe]  
АвторSpon (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 13:13



Филма наистина е наслада за окото и не мога да го сравня нито с "кинжалите" нито с "герой", просто идеята му е друга, костюмите и декорите са доста по пищни и детаийлни (сами можете да се убедите от снимките на броните), масовите сцени верно са огромни, с 1 дума няма да съжалявате за двата часа.

не знам за вас но този филм определено ми хареса повече от "Вавилон", "От другата страна" и всички останали "звездни заглавия" които за пореден път ще бъдат надути като сапунени мехури.



Тема Re: Дали това ще допадне на Крис?нови [re: Spon]  
Автор4eHe (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 14:40



Да се сравнява евро история и Китай е наглост, но ще те оставя на детството ти Всеки минава през извънредна доза кино преди да почне да се изказва правилно
За бг актьорска, режисьорска и всякаква друга гилдия - тва обаче не става Справка, Новинар от днес, където отговарят на въпрос за оскарите
Нещастници
Та, ако си от тях, простено да ти е невежието




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.