Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 21.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано31.10.06 15:42



А може ли да ги оплакваме на Средиземноморска салата и айрян?



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: .Linda.]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано31.10.06 21:39



Още ли ще дъвчим Ди Каприо,не ви ли писна?То че Фильо има нужда да се изяви...спор няма:-)))





Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: esprit]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано31.10.06 23:14



ахаааха ... мила, вземи си гледай детето и остави цигарите ... и за да не звучиш постно и не в час, прочети малко ... знам че искаш да си гледаш лентичката, ама поне го прави като хората ... тююю, аман от хора недоскив





Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Mишoнa (непознат)
Публикувано01.11.06 11:59



Мен пък ВЪОБЩЕ не ме интересува Филип кой филм ще гледа днес и дали ще са му свободни ръцете, докато го гледа... Също и не ме интересува какви комплекси избива.
На Филип мнението му е като на магарето, дето му показват различни пътища, а то е решило да влезе в блатото и това е... Да не говорим за изкуственото самочувствие, което постоянно вре в очите ни...


Само не можах да разбера защо Филип се заяде с една майка, която се осмели да има мнение, различно от неговото... Тя поне върши нещо далеч по-полезно от него - гледа си детето.



Тема Да направим едно уточнениенови [re: Mишoнa]  
Автор cineman (кинозавър)
Публикувано01.11.06 12:21



Съществото Лиунарду въубще ни мъ интирисува, убаче между Мартин Скорсезе (Скорсизи, Скорсези, Скорсейзи) и МагаАрдич изобщо няма как да става сравнение - защото единият може да прави филми, а другият не може.



----------
The client is always wrong!

Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: Mишoнa]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано01.11.06 14:18



ахахахаха ... Шушон ... като не те интересува мнението на Филип, какво правиш в темата му със сто трийсе и девет поста



спокойно може да не ме четеш мила ми, скъпа кукундрелке ... тогава няма да имаш представа за изкуственото ми самочувствие, нито за комплексите ми, нито щеше да си фантазираш, какво правят ръцете ми

ти па вечно не си разбрала... аде за разнообразие така, вземи пък разбери... изненадай ме



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано01.11.06 16:07



Фильо,иди в тоалетната и удари две злобрки пиле.Да се отпуснеш.Много се нервиш не е хубаво.Пази си здравето!


ако искаш има едни розови хапченца:Деанксит се казват продават ги свободно по аптеките,купи си от тях и пийвай по някое като те хванат лудите:-)



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: esprit]  
Автор PhilipMarlowe (новак)
Публикувано01.11.06 16:20



ако ти така си го събрала материала, жалко ... па да си мислиш, че се нервя, грях ти на душата... аз тук съм, да се забавлявам и да си говоря с хора, с които мога да говоря ... с теб пада забавата, но очевидно си говоря с други ...



споко бе, ти пък ... наркомански уроци в интернет... брей, може ли такова нещо... така ли ще възпитаваме децата? То май верно ще се окаже че пушиш... като ти гледам акъла



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано01.11.06 16:57



ако са ти цигарите проблем,споко не пуша!и не мога да разбера защо започна да се заяждаш с мен и то заради някакъв си актьор.Спирам да пиша,просто по умния отстъпва.Остани си със здраве.:-)





Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Mишoнa (непознат)
Публикувано02.11.06 12:22



Еее, не, теб никой с нищо не може да те изненада...
А за темата от 139 поста мисля, че и аз имам някакъв пръст. Ако не бяхме аз и такива като мен темата ти надали щеше да премине и 10 мнения - 9 от които твои


И ако обичаш - не си "фантазирам" какво правят ръцете ти, а се притеснявам какво правят те... Щото лекарите отдавна са доказали, че самозадоволяването не води до слепота, ама знае ли човек... ще вземеш да ослепееш, пък върви после доказвай теории.
И един въпрос, ей тъй за цвят - "кукундрелка" любимата ти дума ли е или скоро си я срещнал и сега не можеш да се накефиш ад я повтаряш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.