Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 20.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: soundtrack]  
Автор PhilipMarlowe (непознат )
Публикувано18.10.06 13:35



да не би някой да не разбира български, та задава въпроси на които вече е отговорено в темата?



за да опровергая ширещото се мнение, че не съм сговорчив, ще ти отговоря на теб специално и на тоя шушляк отдолу, поотделно...

- тук не става въпрос за завиждане, че Ди още е кьосе и има телосложение на 12 годишен дангалак преди пубертета. Тук става дума за това, че такъв типаж е невъзможно да играе ролята, която му приписват, дори само поради нереалистичността в самия живот, такъв тийн да мине за ченге под прикритие... както вече писах, може да мине единствено за внука на ченгето...

колкото до безличните куклички по бикини ... не съдя за тях по посещенията им в библиотеката... тук говорим за естетика. "куклата" прави това, което най добре може- изглежда добре ... нещо което не може да се каже за Ди- нито играе, нито може да играе.

я да редактирам, че тъпия дир ми е прецакал каката

Редактирано от PhilipMarlowe на 18.10.06 14:55.



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: esprit]  
Автор PhilipMarlowe (непознат )
Публикувано18.10.06 13:49



айде ред и на ваше височество, да му надробя попарата, че да възприеме по лесно, вместо да почете малко, из постинга...

както е ясно и видно за всеки четящ и зрящ, аз НЕ СЪМ ГЛЕДАЛ филма... но съм гледал Ди и съм наясно, че той хич няма талант, момчето. Хич няма закваска на актьор, за бога, той даже не изглежда такъв.

Когато един актьор изглежда младолик, той играе така, че да му повярвам, че е съученик на Йода ... или поне на Лили Иванова. Той обаче не е мръднал не само физически /което не е беда/, но и актьорски от времето когато се е снимал в сапунки. Да си беше останал в "Санта Барбара", тъкмо продуцентите на такива нескончаеми като 1300 години България тв новели, щяха да имат един 50 годишен младеж, та нямаше да си играят да сменят главния актьор на всеки десет години...

а това какъв му бил старта ... за тук вече нямам желание- писах, потърси, ще намериш, ако не знаеш как, обърни се към по религиозни хора, да речем изповядващи дъновизъм или християнство, тип Майка Тереза. Хич няма да ти давам риза- иди да си купиш...

Редактирано от PhilipMarlowe на 18.10.06 14:57.



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: PhilipMarlowe]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано18.10.06 15:37



що си груб?имали причина за грубост лична или избиваш комплекси?я го карай по спокойно,че заради Ди Лиглио ще фърлиш топа без време:-)))



Редактирано от esprit на 18.10.06 16:12.



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: esprit]  
Автор PhilipMarlowe (непознат)
Публикувано18.10.06 16:36



аз да съм груб? Аз? Според кого това? Боже, ти даваш разяснение, което очевидно не си длъжен да правиш, след като си го написал поне 10 пъти в темата и излизаш груб. Вместо да се трогнете от персоналното ми обръщение към вас с цел да схванете, нещо което ви е мързяло да прочетете, вие нагрубявате, че съм груб. Nonsense...

колкото до общото ми физическо състояние, длъжен съм да ви разочаровам. Пулсът ми е нормален, кръвното идеално, лефкоцитите в норма, холестерол- съвършен, зрение- перфектно, слух- на подводничар. Кондицията ми е просто супер. Факта, че още пиша тук и се забавлявам с писания като вашето и все още гледам на тях с обичайна доза хумор, вместо да се гръмна от мъка и отчаяние, говори единствено за крепко здраве, бодър дух и верно, предозирана ирония. Не съм аз виновен обаче, че си го търсите...





Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: PhilipMarlowe]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано18.10.06 17:48



мдааа трябва някъде да се изпуска парата,защо да не ръмбим с разни непознати?:-)))) и да ораторстваме с безмислени приказки?страхотно забавление:-)))
гледай филма и после да оплюем Ди Лиглио групово:-)))))Може и Мат Деймънд да отнесе някоя плюнка:-)))
Апропо поласкана съм от персоналното внимание,но не е необходимо да се хабите своя велик интеликт заради една тъй незначителна личност като мен:-)))))



п.с.пише се левкоцити,не лефкоцити:-)нищо лично:-)

Редактирано от esprit на 18.10.06 17:54.



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: esprit]  
Автор PhilipMarlowe (непознат)
Публикувано18.10.06 18:52



не знам защо се заблуждавате, че изпускам пара- нямате си на идея, какво спокойно, уравновесено и миролюбиво същество съм. Ако ви се иска, да си представяте, че изпускам пара, защото Вие, уж сте ме ядосали, така да бъде. На, да видите колко съм сговорчив



колкото до забавлението- ами да, забавно ми е, да науча, че ръбя някого. А какво е да го РЪБЯ? В смисъл, Вас специално как ви ръбя? Боли ли или ви е приятно?

ще гледам филма, разбира се, не всеки ден излиза филм с великия Джак... Мат Деймън нищо не ми е сторил, за разлика от Ди, който унищожава филми, но не нарочно, а защото толкова може...

мерси, че оценявате интелекта ми като велик, аз чак до там не съм стигнал- твърде съм земен и ироничен, за да го правя

п.с. очевидно при вас ще дотърча, да ми разчетете рецептата /не моята де, не се радвайте предварително/, за следващия шокиран от моето поведение, хм, "непознат/а" изпаднал в състояние на дълбока мозъчна повреда, вследствие на краткото общуване с моята персона... мерси предварително за което... така де, обичам да помагам на хората, ако не ви е срам, и вие ще си признаете



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: PhilipMarlowe]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано18.10.06 21:48



брей,колко енергия изхабихте,ако цялата тази енергия спрягахте в работа......


хайде пиййс,бъди щастлив:-)



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: PhilipMarlowe]  
Автор soundtrack (alien)
Публикувано19.10.06 03:12



Добре де, Ди Каприо ти е дотам противен, че из Вселената вече е разтръбено - нито може да играе, нито пък и посмъртно би имал шанс някога да пасне за определен тип образ. Като например ченгето. На най-закоравелия от всички стереотипи, този на ченгето, не му се полага разчупване. Не му се полага преливане на свежа кръв чрез друга гледна точка, защото на света младолики хора с хладнокръвни души, работещи под прикритие няма. Само наивник би понесъл такова нещо дори на теория, разбирам.


Всъщност Леонардо, когото въобще не считам за лош актьор не ме вълнува чак толкова. По-скоро исках да противопоставя нещо на струящата двуизмерна (иначе перфектна) естетика.



williams, horner, elfman, zimmer...

Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Mишoнa (непознат)
Публикувано19.10.06 11:54



А леВкоцитите как са ти? А кога ще се научиш освен да плюеш и да пишеш?



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнонови [re: Mишoнa]  
Автор PhilipMarlowe (непознат)
Публикувано19.10.06 13:32



кажи гугутке, ти вечно недоразбрала и просеща внимание ... или трохи?

сигурно си искала да кажеш- А кога ще се научиш освен да плюеш и да пишеш правилно? Защото аз така и така пиша, въпросът е как?



според теб, гургулице моя, неграмотно. Според мен, не ми дреме какво мислиш- както за моята особа, така и за това което пиша

Тъй като си дама, няма да ти кажа през кое ми е за твоето мнение и възмущение на стара мома в сладкарница, открила косъм с пърхот в шоколадовия мус. Съжалявам за обноските си, от които ти настръхват мустаците, както е казал класика, оплаквам ги през дългите зимни вечери... обноските си, не мустаците ти...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.