Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 20.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано12.10.06 18:36



Е, като ти се обадиха да ти искат мнението за каста, да не беше си траял. Къде бля та не им каза кого да вземат.

И айде стига вече, щото прекаляваш.



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: else]  
Автор PhilipMarlowe (частен детектив)
Публикувано12.10.06 20:36



верно ли? В какъв смисъл и до каква степен прекалявам? Брей, някак ултимативно звучене има във вашите слова. Смущава ме това, да ви кажа. Ще си загубим съня, апетита ми ще изчезне и ще залинея.

Доста жени ще ви съдят за пропуснати ползи, ако се стигне до там, да знаете...

дреме ми на шнорхела дали прекалявам и обиждам моминската ви чест, четейки моите постинги. Някак нетолерантен ставам когато се опитват да ми казват какво да правя. А съм хрисим чиляк, затчитам различното и се старая да не отвръщам на дебилни хайкута. Плетете си жилетки на английски ластик, четете Блясък и отпивайте от чайя с ром- какво ви кара да подскачате като изненадан клиент на Макданоладс с хлебарка в бургера? Не четете моите постинги, след като кръвното ви удря пенсионерски висоти, много е лесно...

къш сега, че наистина ще прекаля



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Jedi (Star Wars '74)
Публикувано12.10.06 20:57



чая*





Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Murtagh (Личност невежа)
Публикувано12.10.06 21:13



Филип, само помия бълваш.

Айде успокой топката и остави чиляка на мира. И мене ме дразнеше едно време.. особено, че имаше момичета, че и момчета, с тениски на Лео и Кейт... . Ама е на, сега като му гледах филмите, всичките, като порастах малко, човека си играе добре. Не е върха на сладоледа ама е светлинни години пред Орландо Блуум. Добре де, тва не е много показателно - Орландо просто е в друга галактика. Въпросът е, че е над среднто ниво и даже си е доста добър. Сега че тебе те дразни е друг въпрос. И мене ме дразни новия Дъмбълдор ама МакКелън им отказа на Уорнър. Тва е живота, айде стига спам и простотия. Да видим дали има нещо интересно в тоя филм освен разрез с твоето мение.



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: Murtagh]  
Автор PhilipMarlowe (частен детектив)
Публикувано12.10.06 23:27



престанете с тоя Орландо Блум бе хора ... какво ме интересува елфа ... като не ви се чете темата, не четете ...

чиляка едва ли подозира за този форум, така че няма да му навреди

кое е помия и кое свински бут със сос от боровинки е мнение на гледна точка, както е гледна точка актьорското, боже, в Ди ...

аде престанете да пищите като девици в харем и не четете мои постинги ... току виж заспите с палец в уста като бебета с напудрени задници



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Mишoнa (охлювченце)
Публикувано13.10.06 11:07



Еее, ама всички сте много крайни.
Аз считам, че Леонардо доста се е променил като актьор от времето на Титаник. Повтарям, че отдавна ми е доста антипатичен, ама като актьор се е развил. То не са много актьорите, които стават едва ли не за всяка роля, но по-добре да си много добър в няколко превъплащения, отколкото добър във всички.
А относно "големите" актьори - всички възхваляват например Антъни Хопкинс, но на мен ми е МНОГО антипатичен и МНОГО монотонен в превъплащенията си.

Помогни си сам, за да ти помогне и Господ...


Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: Mишoнa]  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано13.10.06 11:21



Е, тука вече и аз се ядосах...как може името на Хопкинс да седи в един пост с Лео...който играе по един и същи начин и се пули еднакво във всичките филми, на които стои като кръпка...него го понасям само като Ромео...

А на мене Хопкинс ми е МНОГО симпатичен и МНОГО класен в играта си...не очаквам да се превъплащава



What vexes all men?



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано14.10.06 10:45



аде престанете да пищите като девици в харем и не четете мои постинги ... току виж заспите с палец в уста като бебета с напудрени задници

....ама аз въобще не ти чета постингите освен първия и последния, обаче като тръгна по темата, таз булка нон стоп ми се дзвери насреща през 5 реда и вече кошмари с овци по плажове ше сънувам...
...хе хе фен на Адриана Лима критикува Леонардио - още малко и ше се вържа...все едно славчо трифонов да критикува биг брадър... хаха :)
Или може би щото беше гадже на другата бразьолска супер-турбо-дизел-комби моделка Джизел Бюндизел, та затова не го понасяш??? Сега очаквам фенките на Леонардио да почнат да си го врат в сигнатурите и тука ше заприличаме на модно списание отвсякъде...

Леонардио, че му дойде в много звездоманията - дойде му. Ама съм АПЦЕЛЮТНО съгласен с по-горе изказалия се другар RIFI:

"Че е инфантил Лео - да.
Но изигра две добри роли в "Защо тъгува Гилбърт Грейп" и "Баскетболни дневници".
Та да не го подценяваме много
"

Даже нищо повече да не беше играл - тия двете стигат, за да му се признае, че е забележителен актьор. Язък, че с времето тоя потенциал на Леонардио някъде се погреба... според мен потъна с Титаник директно!

Ей.... с тия дебати ше взема да го потърся тоя филм да го изгледам...

Редактирано от manimal на 14.10.06 10:46.



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: .Linda.]  
Авторeммa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 16:43



който играе по един и същи начин и се пули еднакво във всичките филми, на които стои като кръпка...това си помислих , че за антъни го казваш :):) а то за лео било
Ясно , че ФИлип не харесва Леонардо , защото му идва женствен ( друго си е бат' арни , нали ;) ) ,
харесвам Лео , вярно , че е блондин и е малко кьосе , но като актьор се старае много
слабата му роля е в Плажът , то , целият филм се бе слаб и нищо общо с книгата ..иначе лето се старае и винаги дава всичко от себе си



Тема Re: Боужеее, какъв каст, какъв режисьор и едно лайнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Hexina (devilish)
Публикувано14.10.06 21:59



И аз никак не го долюбвам Лео, но ще ме извиняваш за филма - жесток е!

Или поне много добър, беше ми интересно от начало до край.
Абе Скорсезе си е Скорсезе. Нищо, че точно Лео му е новият любимец.
А и за Лео, ако сме честни, момчето играе все в силни филми. Така че можем да се абстрахираме от външния му вид. И тук за ролята си е подходящ, нищо му няма, че е ченге под прикритие.
Хайде да не изпадаме пак в ситуации, в които съдим филм без да сме го гледали, а?

Curiosity killed the cat...

Редактирано от Hexina на 14.10.06 22:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.