Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 05.07.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема КиноЕсен в БГ. Премиери.нови  
Автор dr.strangelove (Norman Bates)
Публикувано19.08.06 13:57



имаше подобна тема за премиери през лято на 2006. Мисля че ще е хубаво хора които имат достъп до информация относно заглявия които ще излизат по кината в Бг през септ-ноемв 2006, да напишат тук. филми на Александра, Съни и Прооптики, New Films(ако още работят). Мерси Много.

Отделно ме интересува ако някой знае дали ще пускат Борат (Borat) на 20 Cent. Fox при нас. в САЩ излиза на 3. 11. 06





Тема Re: КиноЕсен в БГ. Премиери.нови [re: dr.strangelove]  
Авторpostersonline (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 15:46



zdrasti pich, eto ti info za nqkoi filmi

Alexandra

8.09 - Monster house
15.09 - My super ex-girlfriend
15.09 - Quando sei nato
22.09 - Click
29.09 - Sentinel
29.09 - The Ant Bully
06.10 - The devil wears Prada
06.10 - Valley of the flowers
13.10 - Little man
20.10 - Snakes on a plane
27.10 - Pathfinder
03.11 - Borat
03.11 - The Covenant

Big Bang

10.2006 - Volver
10.2006 - Mean Creek
11.2006 - World.s fastest indian

Art Fest

10.2006 - Mandarlay
10.2006 - Time to leave
11.2006 - Tideland

are stiga ti tolkova:))



Тема Re: КиноЕсен в БГ. Премиери.нови [re: postersonline]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано19.08.06 16:35



допълвам с няколко заглавия на Прооптики, които описах и в една тема по-долу.

01.09 - Over the Hedge
08.09 - Miami Vice
06.10 - World Trade Center
20.10 - You, Me and Dupree

от филмите, които си изброил, искам да гледам Дяволът носи Прада и Волвер. за Тime to Leave на Озон вече съм споделял мнението си. даже му направих

(преводът на заглавието е мой)

--
Не бяха самолетите, нито Красавицата. Реалността уби Звяра.

Тема Re: КиноЕсен в БГ. Премиери.нови [re: Gnomeo]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 08:30



Не зная от къде черпиш информацията си за премиерните дати,но тя е най-малкото непълна posteronline.Например за Алекснадра:те широко рекламират Open Season,не ми се вярва да не го пуснат още есента.
Big Bang Communications знам,че са купили Transamerica и Good Night, and Good Luck.
Арт фес пък имат обявен като филм,разпространяван за 2005 Земя на изобилието /Land of Plenty/,но предполагам,че ще го пуснат есента......
А защо никой не спомена заглавията на Sunny и Profilms?Baн Крис също бяха пропуснати!?!?





Тема Re: КиноЕсен в БГ. Премиери.нови [re: Heпoзнaт]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано20.08.06 11:10



знаеш ли кое ме бъгва в това мнение? вместо да благодариш за информацията, която posteronline ни е дал, ти го обвинаваш, че не е пълна. ми като знаеш нещо, което той не знае просто го пишеш и толкоз - нали това е идеята на тази тема.

и предполагам, че никой не е писал за заглавията на Съни и останалите по същата причина, поради която и ти не си го направил - защото не знаят.

пп: когато тръгваш да укоряваш хората би било достойно да имаш някаква, макар и виртуална, самоличност, г-н Непознат. така след известно количество мнения всеки ще може да си изгради мнение за теб. точно както в истинския живот. предвид това ти мнение обаче разбирам защо предпочиташ да си въздух в пространството.

--
Не бяха самолетите, нито Красавицата. Реалността уби Звяра.


Тема Re: КиноЕсен в БГ. Премиери.нови [re: postersonline]  
Авторdr.strangelove (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 12:22



postersonline & gnomeo мерси!





Тема Re: КиноЕсен в БГ. Премиери.нови [re: Gnomeo]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано20.08.06 19:11



Никого не укорявам г-н Гномео.Щом си решил че мненията са ми въздух в пространството,нека е така.
Хубавото е че и въздухът си има състав,съдържание.Така че очаквам следващият път да ме сравниш с вакум.
Лично към теб нямам нищо,дори бих ти подарил изданието в два диска на Малката Русалка,защото те чувствам като приятел.Но сега започвам да се съмнявам дали би оценил жеста.





Тема Re: КиноЕсен в БГ. Премиери.нови [re: Heпoзнaт]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано20.08.06 21:09



Щом си решил че мненията са ми въздух в пространството,нека е така.


много бъркаш, приятелю. не съм казал, че мнениЯТА ти са въздух в пространството. идеята на изказването ми е, че именно защото си напълно анонимен не можем да говорим за мнения в мн. число. дори това второ мнение може да не е твое а буквално на всеки един човек по света

също така не си разбрал смисъла, който влагам в "въздух в пространстовто". имам предвид не, че мнението ти няма съдържание, а че няма източник. все едно човек без паспорт да иска да си открие банкова сметка - за банката той просто не съществува.

а защо реши, че изобщо би ме заинтересувал такъв подарък? много просто - защото познаваш виртуалната ми самоличност

--
Не бяха самолетите, нито Красавицата. Реалността уби Звяра.

Тема Re: КиноЕсен в БГ. Премиери.нови [re: Gnomeo]  
Авторbreak (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 09:34



Sunny Films

25/8 Thing To Do Before You're 30
1/9 Stick It
22/9 Clerks 2
29/9 Killshot
13/10 The Guardian
13/10 Babel
27/10 Flyboys
10/11 Breaking and Entering
17/11 School for Scoundrels
15/12 Dejà vu



Тема Re: КиноЕсен в БГ. Премиери.нови [re: break]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 10:39



PRO Films

08/09 Всичко се прее...цака, Пийт Тонг
It's All Gone Pete Tong
22/09 Бунтът на L.
The rebel of L
27/10 Милиони
Millions
22/12Парфюмът: Историята на един убиец
Perfume: the story of a murderer
В списание Екран е обявен и Breakfast on Pluto/Закуска на Плутон/ като премиера за август,но в сайта на PRO Films няма информация за него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.