Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Mnogo bezmisleni prikazkiнови [re: HelpBG]  
Автор ginea_82f (парадокси)
Публикувано31.03.06 17:50



Виж наистина сам малко заета,но определено не е с шефа,поне днеска! Относно любимите ми сцени,ако започна да ти изброявам всеки момент от които ми хастръхваха космите ще вземе да се мракне,повярваи ми! А и ти с тези твои супер изчерпателни постове .........всеки път като ми идваше музата да напиша нещичко тук и ве4е прочитах подобни впечатления на хора,но изказани къде, къде по-добре от колкото аз бих се справила !!!!А и ти и Уилл вече няколко пъти,без да знете ми взимате думата от устата.........май не реагирам достатъчно барзо:)))!!
Сащо и както казах по рано не сам много голчм познавач на човешката психика,нищо че ми се иска да бях .
Ще се опитам утре като сам по- свободна да бада по изчерпателна ( боже,тая кирилица направо ще ме побърка....не мога да и хвана цаката още ),така става ли,ако имаш други конкретни въпроси!



Тема Re: Mnogo bezmisleni prikazkiнови [re: Will]  
Автор ginea_82f (парадокси)
Публикувано31.03.06 18:09



Хей Уилли, ако още не си излязал...да ти отговоря и на тебе...........относно моите воайорски наклонности...............ами и дори и да не ми се иска да го кажа гласно ( и няма и да ми се налага )хм, не бих имала нищо против да хварлям по някое око през прозепа на палатката....и даже не ми трябват никакви бинокли...така ще изпусна най-хубавото И какво сега де,аз си харесвам мъжете, а пък и двама на куп.............Ииииихаааааа ! А и не говоря само за чисто физическото,сащо и за емоционалното !!!! И да не забравям все пак защо исках да гледам филма в началото( това го казах преди тук ) Любопитството.......и в последствие открих много повече......

П.П. относно възрастта за която се интресуваш-погледни ми по-добре прякора и ще ти се проясни веднага И на тебе пожелавам хубав уикенд



Тема Re: Mnogo bezmisleni prikazkiнови [re: ginea_82f]  
АвторBBM-Fan (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 18:42



Hi na wsi4ki!

W Austria BBM polu4i nawsjakade po maximalen broj zwezdi4ki...
Sas sigurnost Austria ne e izklju4enieto!Spored men mnogo ot xorata(ta daje i ot taka nare4enata inteligenzija) ne sa dorasli duxowno za Brokeback Mountain. BBM- nai-dobrijat film na godinata!!!***** 5 ot 5 zwezdi4ki!



Тема Re: Mnogo bezmisleni prikazkiнови [re: ginea_82f]  
АвторHelpBG (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 18:57



Оле ужас - като ти погледна ника - ми тя дъщеря ми е колкото тебе!

Сори, че ви се намсвам в разговора с Уили. Винаги съм знаел, че за жените е много еротично да видят двама мъже да "го" правят помежду си. Както ние намираме две жени, които ... нали разбираш ... за много еротични!



Тема Re: Mnogo bezmisleni prikazkiнови [re: BBM-Fan]  
АвторHelpBG (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 19:09



Това дето адски ме уплаши, е че дори вестник Култура и другите сериозни писания не стигат по далеч от груб преразказ на сюжета и някое коментарче тук там.

Просто сме абсолютно бездушни! Начело с нашите "културоведи"! Ми то да беше само така за Броукбек!! Прочети коментарите за филмите им само!

Сори ама когато аз бях ученик в двора на училището се обсъждаха къде Война и мир, къде други литературни произведения, които изучавахме, а часовете по литература бяха невероятно изживяване. (Е имахме и готина даскалка, която ни караше да се вживяваме в героите когато ни изпитваше ...)

Как очакваш да направим каквато и да е промяна в обществото, след като не може едно произведение на изкуството да ни запали? Идеите и силата им при нас са придобили статута на клишета, употребяват се за да се замеряме с тях, а единствената емоция която някога изпитваме е завистта когато съседът си боядиса къщата или си купи нова кола .... или се уреди някакси.



Тема Re: Mnogo bezmisleni prikazkiнови [re: HelpBG]  
Автор thenewone (ангел)
Публикувано31.03.06 19:18



страхотно наблюдателен си, ставаш за скриптер :)

"-Благодаря, достатъчно- повтори Фред. –Понякога ми се иска да полудея. Но съм забравил как."


Тема Re: Mnogo bezmisleni prikazkiнови [re: BBM-Fan]  
Авторedin ot mnogoto (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 19:19



Abe hora na was ne vi li e idvalo na akyla, 4e za da se identificirate s takaw film i tylkowa da wi haresa,ne6to trqbva da vi kuza q v li4niq vi jivot li, v glavite li,kompleksi razni da izbivate! Sigurno pove4eto ot vas si jiveqt v izmislen svqt nqkakav ili im e tolkova sku4no 4e edva li ne iskat da im se slu4i ne6to extraordinary za da se po4uvstvat jivi!
Ne 4e iskam da obidq nakogo, ama tiq dwamata sa golqma doza autsaideri i zagubenqzi i vsi4ko mejdu tqh se slu4va kakto se slu4va to4no za6toto se namirat edin drug.Ne6to kato da se nadu6at krastaite magareta!
Prosto ne mi se vqrva 4e nqkoi koito ne e na takawa walnai ne se izjivqva kato othvarlen ot ob6testvoto,abe da se 4uvstva kato samiqt voin......6te uspee da se raz4uvstva tolkova i da saprejivee istoriqta kato tolkova tragi4na!A i ako te ne bqha tolkowa nezreli li4nosti ni6to nqma6e da se slu4i po na4ina koito pridade dramati4noto na zeliq im jivot!
I pak povtarqm nikogo ne iskam da ubidq!
Az sa6to go gledah i nqma samnenie 4e si e napraven perfektno,rejisura,szenarii i aktyordka igra, samo 4e e ima i drugi wajni ne6ta na koito taka da se prehlasvame.
HAIDE MNOGO ZDRAVE



Тема Re: Mnogo bezmisleni prikazkiнови [re: edin ot mnogoto]  
Автор thenewone (ангел)
Публикувано31.03.06 19:39



разбира се, около тоя филм се изсипа един як гей-десант тука, даже някои се пишат като жени, че да не излезе истината наяве - и едни безкрайни славословия ... Естествено, да си фен на филма, означава да съпреживяваш и да съчувстваш на героите му в извънредно голяма степен. Също така естествено от това следва, че хетеросексуални жени и мъже не могат да станат толкова големи фенове на филма, колкото гей-побратимите и посестримите.
Елементарно, скъпи ми Уотсън

"-Благодаря, достатъчно- повтори Фред. –Понякога ми се иска да полудея. Но съм забравил как."


Тема vestnik Halturaнови [re: HelpBG]  
Авторwill (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 20:17



hehe tazi listow4ica, w koiato mnogo otdavna se e prevyrnal taka nare4eniat vestnik ot mnogo vreme e stanal pole za iziava na vsiakakvi psevdo literaturovedi, kritici i tiam podobni, zatova si zaslujava da go 4ete 4owek samo po diagonalnia metod :-)) Zastoto vypreki vsi4ko vednyj mese4no ima i tam interesni mnenia. I na ginea kazah, neka ne zabraviame v koia strana jiveem. Prosto niama smisyl ot vyzmustenia a samo ot razbirane, razbirane na takiva hora kato "edin ot mnogoto" koito naistina si ostava edin ot mnogoto, koeto za nego, siguren sym, e extremno hubavo.



Тема Re: Mnogo bezmisleni prikazkiнови [re: thenewone]  
Автор ginea_82f (парадокси)
Публикувано31.03.06 20:27



Ех ,ама колко много се кефя в тоя момент изобщо нямаш си и на идея.........Гей десант викаш.......и някой се пишат за жени ,4е да не се разбере истината Чудно кого ли точно имаш в предвид??????

Е, ще трябва много да те разочаровам скъпи !!!Вярно че няма с какъв факт да го докажа,но наи-вайното е че само аз знам истината и това ми е напълно достатъчно да си направя изводи за хора като тебе! И все пак да се обоснова,нали за това сме тука всички ХОРА-да говорим..............
Аз запо4нах разговорите си тука точно с тази цел -да вкарам мнение като жена,и да видя какво имат да кажат и другите,различните от мен- гей мъже и жени,бусексуални , хетеро и т. н.........интересуват ме гледните точки на всеки един от тях......просто от любов кам знанието и себепознанието ,миличък (което е наи-вероятната причина и ти да киснеш всеки ден тук......а може би ОСОБЕНО ти допадат гей десантните коментари,а?....колко са интересни хората )
Та относно пола ми-не сам го крила и го афиширам с тази цел...........и доколкото знам пишка още не ми е порасла,така че генетично,грешка няма.........Хмм, кои знае може би в мен да дреме някои мъж.........но засега се чувствам комфортно в женското си тяло
И що се отнася до съпреживяването- аз не се самнявам изобщо че не бих го разбрала както хората които са го изпитвали наистина.....но не е и необходимо.....просто филма отвори в мене много впросителни на които изпитвам страшна необходимост да си отговоря,по един или друг начин.....
Ако искаш нещо да ми кажеш,сега е момента,защото имам една изненада за теб!!! По касно ще ти я кажа акоте интересува!!




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.