Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Типично българсконови  
Автор Alegra (Огнена)
Публикувано05.12.05 23:48



Веднъж и ние да се прочуем с нещо хубаво, визирам Станислав Яневски, и винаги ще се намери инфантилна личност, която да ме накара да се срамувам, че съм българка...





Няма да се оправим ей, ебаси инфантилните същества има все още...


И да попитам, на вас хареса ли ви как игра Станислав? Според мен се справи много добре, и заслужава аплодисменти... Въпреки куцте си реплики, присъствието му беше много добро

Редактирано от Alegra на 06.12.05 00:19.



Тема Re: Типично българсконови [re: Alegra]  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано06.12.05 12:26



Принципно съм патриотка, но...не ми хареса как игра...той не игра...само изглеждаше като казак, здрав като бик и почти толкова умен.
Не мисля че той е много виновен за това, все пак

Резултатът от "присъствието" по-скоро се градеше от въздишките на девойките, отколкото от неговите собствени заслуги...

...I just died in your arms tonight
It must have been something you said...


Тема Re: Типично българсконови [re: .Linda.]  
Автор Alegra (Огнена)
Публикувано06.12.05 12:46



Аз лично, съм много соволна от неговата игра- изглеждаше победител, непукист, човек на действието, слава на Бога, че малко говореше, че с този смешен акцент, който го накараха да извади смях...

Но според мен въпреки това се справи много добре.



Тема Re: Типично българсконови [re: .Linda.]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано06.12.05 12:48



А какво значи да си патриот в наши дни?



Тема Ами [re: .Linda.]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано06.12.05 13:31



когато героят в сценария е казак....какво - Нобелов лауреат ли да изиграе?



Тема Re: Типично българсконови [re: Alegra]  
Автор Movie lover (минаващ)
Публикувано06.12.05 13:50



Съдейки по интервютата с него, явно е имал повечко реплики, отколкото Майк Нюъл е благоволил да му остави най-накрая

Можем само да съжаляваме, че 157-те минути стигнаха само да видим Седрик умен, красив и благороден, Хари - влюбен и смутен, а Виктор - по потник



Тема Re: Аминови [re: Smile]  
Автор .Linda. (Loring)
Публикувано06.12.05 13:53



Именно, да си кажат че е казак - какво ми го правят на българин

...I just died in your arms tonight
It must have been something you said...


Тема Re: Типично българсконови [re: Movie lover]  
Автор Alegra (Огнена)
Публикувано06.12.05 14:09



хахаха, и все пак всички луднаха по потника



Тема Re: Типично българсконови [re: Alegra]  
Автор Movie lover (минаващ)
Публикувано06.12.05 14:37



Аха



Тема Re: Типично българсконови [re: Alegra]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано06.12.05 14:45



Айде едно копи пейст да направиш, че не ми се регистрирва специално заради Виктор Крум.

Нищо лично към момчето, но това постоянно търсене и афиширане на българското и българите ми прилича повече на избиване на национални комплекси, а не на патриотизъм.

За съжаление не мога да коментирам как е играл, щото не съм гледал филмчето и не смятам да го. Е, може някоя мъглива студена седмица от декември 2012, когато според някои ще свърши света, да ги взема и изгледам всичките излезли дотогава (прогнозирам 20на), за да не се окаже че ще има прекалено много деца от "другата страна" и да няма обща тема по която да си говорим ...

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.