Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Тема 497нови  
Автор atzuv (from Magh Mor)
Публикувано11.09.05 20:53



Кое е това красиво дете





"Forgiveness is fine.
Forgiveness devine.
Revenge is more human"

Редактирано от atzuv на 11.09.05 21:03.



Тема Re: 497нови [re: atzuv]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано11.09.05 21:03



Единият от братята (близнаци) Лъндън е - Джейсън, `щото другият (Джереми) не е от най-често филмираните актьори, та да си имала възможност да се влюбиш и в него...


Мъжете знаем защо!

Редактирано от 747 на 11.09.05 21:09.



Тема Re: ох(избърсва пот от чело)нови [re: 747]  
Автор atzuv (from Magh Mor)
Публикувано11.09.05 21:08



снимките излизат

нали си нямам самочувствие в тази област, та..


изисквам, ама изключително, точен отговор

"Forgiveness is fine.
Forgiveness devine.
Revenge is more human"


Тема Re: ох(избърсва пот от чело) [re: atzuv]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано11.09.05 21:10



ОК, по Ваше желание: ДЖЕЙСЪН Лъндън


Мъжете знаем защо!

Тема Re: ох(избърсва пот от чело)нови [re: 747]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано11.09.05 21:43



Джейсън Ландън-постоянен актьор във филмите на Холмарк напоследък. Просто си пусни канала-няма начин да не се появи. И по нашите телевизии се появи, след като се закупиха доста филми от Холмарк.



Тема Re: приемам отговора за вереннови [re: 747]  
Автор atzuv (from Magh Mor)
Публикувано12.09.05 17:28



но имаше една малка уловка Джеръми се мъдри неканен нейде из снимките. Можеш ли да познаеш на коя от тях е той

п.с. Джеръми и Джейсън ми бяха познати само като имена, като Джейсън бледо си го спомнях от Язон и аргонавтите, който бяха излъчили преди няколко години. Спомням си, че тогава го прецених като "твърде сладникав" за моя вкус. Но от няколко месеца нали си имам кабелна вече, а с нея в комплект и Холмарк, та успях да гледам Джейсън вече пораснал в "Завръщане", където ми направи впечатление, но отново не достатъчно, за да го причисля към любимците си. Просто още един хубавеляк в листата ми
А Джеръми също има две участия в холмаркски продукции: "Пътешествие до центъра на земята" и "Среща с Джордан". Така му се бях зарадвала в Джордан тогава, защото го мислех за ДжейсънТрябваше да издържа и цял либовен филм по Канал 1(все така убедена, че това е Джейсън) за да схвана, че това всъщност е ДжеръмиОще не знаех, че са близнаци, негодниците

Като излъчване и като актьорско дарование Джейсън е по- добрият. И макар и да са близнаци той изглежда по- възрастния от двамата. Ако гледам Джейсън във филм, никога няма да го сбъркам с Джеръми, но гледам ли Джеръми, винаги, в първият момент, го припознавам на Джейсън

"Forgiveness is fine.
Forgiveness divine.
Revenge is more human"


Тема Re: приемам отговора за вереннови [re: atzuv]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано12.09.05 19:11



е, ново двайсе - кой пък ся кой бил - ш`ти кажа, ама си искам точка бонус!!! т`ва си е направо нов въпрос... тоя с коня е Джеръмито.


Мъжете знаем защо!

Тема Re: 497нови [re: atzuv]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано12.09.05 19:47



Най-накрая да пуснеш снимка на някой човек

Обикновено се чудя от къде ги намираш все тези ... айде да не казвам, че не ми подхожда на имиджа да използвам такива думи

Науката, да, науката ще уреди всичко. А ние можем спокойно да си гледаме телевизия.


Тема Re: 497нови [re: else]  
Автор atzuv (from Magh Mor)
Публикувано13.09.05 17:18



Ми предишната ми кабелна нямаха Холмарк, иначе досега щях да съм фотографирала един бейзболен отбор

"Forgiveness is fine.
Forgiveness divine.
Revenge is more human"


Тема Re: пребих се от ровененови [re: 747]  
Автор atzuv (from Magh Mor)
Публикувано13.09.05 18:36



да търся сайта с прословутата снимка, защотото и аз съвсем се обърках

Колкото и да бях сигурна, че Джеръми е този на първата, тъй като специално си подчертах наум "запомни го" защото утре не мойш го позна и ти
ето ти и доказателството:

Сължалявам, ама няма бонус С коня е Джейсън.

п.с.на снимка си е непосилно да ги разпознаеш

"Forgiveness is fine.
Forgiveness divine.
Revenge is more human"



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.