Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 25.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Shrek 2  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано01.09.05 15:30



Можете ли да ми помогнете да го сваля от някъде дублиран на български? ... и защо не откривам поне субтитри за него?



Тема Re: Shrek 2нови [re: Finch!]  
Автор Hexina (devilish)
Публикувано01.09.05 17:05



За субтитрите не мога да ти помогна, но дублаж със сигурност мога да ти кажа, 4е няма да намериш, защото филмът официално се разпространи БЕЗ дублаж.

Curiosity killed the cat...


Тема Re: Shrek 2нови [re: Hexina]  
Авторcyб, тyk (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 20:03



subs.unacs.bg/search.php



Тема Re: Shrek 2нови [re: Finch!]  
Автортoraвa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 20:26



тогава гласувай тук:





Тема Re: Shrek 2нови [re: Finch!]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано02.09.05 08:58



Благодаря ви!
Имам спомен, че са ми го предлагали дублиран... дали пък не се бъркам с 1? Не, наистина ставаше въпрос за 2. За такъв филм, който се гледа с удоволствие от малките зрители си е наложително да има дублаж, та те не успяват да четат толкова бързо, а да суфлирам отстрани означава да го гледам докато го научиме наизуст.... бърррр



Тема Re: Shrek 2 няма дублажнови [re: Finch!]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано02.09.05 11:42



Шрек 2 никога не е пускан дублиран на бг. Доколкото знам е правен дублаж, но не е използван и е унищожен(може би). Може да са ти предлагали руския вариант. Или да е бил с превод като от време с касетките-един пич си мърмори през цялото време. Но си прав, че това са филми И за деца, и е хубаво да са с дублаж. Аз например повече се кефя на Шрек 1 с бг дублаж



Тема Re: Shrek 2 няма дублажнови [re: Pич]  
Автор by_my_self (новак)
Публикувано02.09.05 16:23



Хахахаха.....абе това не е най- детския филм, който съм гледала Едно 5 год. дете надали ще разбере майтапа с транс сексуалния вълк



Тема Re: Shrek 2 няма дублажнови [re: by_my_self]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано07.09.05 17:18



То трябва да има и нещо дето да заинтригува и родителското тяло, да го погъделичка малко, че все пак не е съвсем загубено време за пореден път пред екрана... Не го търся за 3 годишния си син, а за 6 годишен хлапак дето наистина не може да чете достатъчно за да си седи сам пред екрана, а е влюбен точно в този филм. Направо съм убедена, че съм го гледала с дублаж, не от един глас и съвсем не на руски, но ... ще трябва да потърся по-усилено къде е "унищожения" дублаж...



Тема потърсинови [re: Finch!]  
Автор Pич (съвсем непознат)
Публикувано07.09.05 22:56



Стискам палци да го откриеш. И те моля да ми го дадеш да си го запиша и аз



Тема Re: потърсинови [re: Pич]  
Автор Finch! (Retry)
Публикувано08.09.05 11:32



Стига да успея, молбата ще бъде удоволетворена със сигурност!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.