Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 21.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: midnight runнови [re: Acyaн]  
Авторmr_blue (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 23:16



Среднощно препускане. Гледал съм го над 10 пъти. Една от най свежите комедии. Въобще Мартин Брест прави доста свежи филми (Бевърли хиллс коп)..последният му "Домино" (излезе преди 2-3 седмици и е яка забавачница също)



Тема Re: Коя е най-добрата комедия?нови [re: Acyaн]  
Автор BRAVEHEART (един точен тип)
Публикувано10.11.05 19:43



Пичове, ще ви помоля да повтаряте след мен:
Аз, (вашето име - гьончо горчев), се заклевам на всяка цена да гледам Мозъчни донори(Brain Donors) и да не се спра пред нищо докато не го намеря.

Значи, намира се по видеотечките аз съм го свалял от някакъв БГ торент с екстра качество, вече го имам и на два езика. Намирате си го и вие, сядате с приятели, не ставате 5 минутки, а след това и да искате няма да можете!

"Всеки човек умира, но не всеки наистина живее" Уилиям Уолъс


Тема Re: Коя е най-добрата комедия?нови [re: Acyaн]  
Автор zumbulka (непознат )
Публикувано10.11.05 21:23



Според мен най-добрите комедии които съм гледала са :
1.Mr. Been-съгласете се с мен, че това са може би най-великите комедиини скечове и най-добрия жив комедиен актьор
2. Запознай се с нашите/ Запознай ме с вашите- и в двете части Робърт Дениро си е Робът Дениро, а във втората- Дъстин Хофман и Барбара Стрейзънд, които играят родителите на Гейлорд играят невероятно- ако имате възможност непременно гледайте и двете части Аз ли4но отдавна не се бях смяла така - :))
3. Такси 1 и 2- шеметната френска екшън-комедия определено е много забавна. Все пак както французин може да ти направи комедия, никой не може. А пък и режисьор е не кой да е , а самият Люк Бесон. Гледала съм 2-та част поне 10 пъти и мога още толкова без да ми омръзне.



Тема Re: Коя е най-добрата комедия?нови [re: Acyaн]  
Автор WOLVERlNE (KANO)
Публикувано13.11.05 02:29



Тази седмица си купих от видеотеката за по 5 лв. Има ли пилот в самолета 1 и2.
Като дете бяха едни от първите филми на видео които съм гледал но и сега се смях яко.Не знаех че са излезли на двд,а си ги купих разпродажба.Пак на старо бих си купил и Ловци на духове 1и2,ако ги има.Отново стари,отново носталгия.



Тема Re: midnight runнови [re: mr_blue]  
Авторtlepa4 (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 00:20



Първата комедия, която съм гледал е "Капитан Жълтата брада"...
Филма е ъпсурден на места, но въпреки това той е оставил най-хубавия е ярък спомен за комедия в съзнанието ми Съмнявам се че може да се намери където и да е, освен в домашната библиотека на запален киноман.
Ако някой все пак е гледал тази ккомедия моля да си изкаже мнението.



Тема Re: Коя е най-добрата комедия?нови [re: Acyaн]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано25.11.05 13:27



"Сержант Билко" - Стив Мартин
"Роксан" - Стив Мартин
"Моята мащеха е извънземно" - Дан Акройд и Ким Бейсинджър
"Евтиното е скъпо" - Том Хенкс
"Лъжльото" - Джим Кери
"Пътуване в Европа"
"Смотаняци" - Чарли Шийн
"Гол пищов"


Щирлиц


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.