Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 21.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Batman Beginsнови  
Автор Mapтeнckия зaek (агент на ФБР)
Публикувано18.06.05 08:49



Невероятно, смазващо, зашеметяващо добър! Истински шедьовър!.. за жанра си. Актьорския ансамбъл прави Сливен Сити да прилича на нищо (сиреч, разкрива истинската му същност), а за факта, че и да има някакви компютърни анимациики то не са тонове като при оня рошав чичо, и че наистина има някаква драма, нещо наистина добро направо не ми се говори.
А героите.. характерите... За първи път срещам многопластов образ в комерсиален филм!
Страшен, страшен, страшен! Препоръчвам!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Mapтeнckия зaek на 18.06.05 08:50.</EM></FONT></P>

Редактирано от Mapтeнckия зaek на 18.06.05 08:51.



Тема Re: Batman Beginsнови [re: Mapтeнckия зaek]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 09:19



8.6 от феновете в imdb.com !!!!

режисерът на Мементо все пак!!!



Тема Re: Batman Beginsнови [re: Mapтeнckия зaek]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано18.06.05 11:38



agree.
най-готиният батман евър!
бие както предшествениците си, така и почти всички останали филми в жанра си ((аз в момента не се сещам за по-добре направен, но не съм далеч от това да съм гледала всички)) а това е уникално постижение за 4то продължение на филм по комикс...

морални дилеми, философия, Лиъм Нилсън... цялата визия на филма, с намалените до минимум спец. ефекти, връзваща се по атмосфера с предишните филми.

хуморът също не беше лош, особено това със седемте години на батман в тибет ме развесели много :)
както и does it come in black

единственото нещо, което не ми хареса - абе можеше мацката да е малко по-готина...


...in a galaxy far, far away...

Тема Re: Batman Beginsнови [re: hendy]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано18.06.05 13:58



Абе що всеки като иде в Тибет и прекарва точно 7 години. Неква мода ли е това?



Тема Re: Batman Beginsнови [re: Lord Vader]  
Автор Me4o Pux (Личност невежа)
Публикувано18.06.05 14:06



За късмет 7 години в Тибет



Тема Re: Batman Beginsнови [re: hendy]  
Автор Me4o Pux (Личност невежа)
Публикувано18.06.05 14:26



Е кво по-готино от Кейти Холмс?

Да не говорим, че е на път да стане втората жена на Том Круз участвала в Батман.



Тема Re: Batman Beginsнови [re: Mapтeнckия зaek]  
Автор lndiana Skywalker (aka Darth Lucas)
Публикувано18.06.05 14:31



Напълно съгласен! Просто невероятен. Аз по пронцип не съм фен на тези филми по комикси, единствено ми харесваха Батманите 1, 2 и 3 (за 4 няма да говоря). Обаче очакванията ми бяха, че тоя ще е на нивото на Спайдермена (който според мен по 10-бална система е някъде под нулата). Е, да ама не, Прилепа в началото просто ме изненада. А тези сцени в Тибет бяха страшни. Макар че филма си имаше някои кусури, а и аз съм съгласен, че мацката нещо не беше от най-хубавите, филма ме изненада приятно.

Flying Mouseman Begins - превод от руски



Тема Re: Batman Започва!нови [re: Mapтeнckия зaek]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано18.06.05 16:03



Е, щом едва сега започва, със 4-ти епизод, какво ли ще очакваме нататък..... По принцип не ходя на комикси, ама щом казвате, ще го видя. Странното е че ще гледам два комикса в един ден (със Sin City) - вече оставам с грешно впечатление от себе си.



Тема Re: Batman Beginsнови [re: hendy]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано18.06.05 20:14



А недей така! Мацката си ме кефи още от Go насам. С Члена сме председатели на българския фенклуб на Кейти Холмс.

Sodalitas



Тема Re: Batman Beginsнови [re: Mapтeнckия зaek]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано18.06.05 20:59



Това да не е продължение на Властелина на пръстените? Тоя Батман Бегинс трябва да е някаква рода с Билбо и Фродо...


Редактирано от Gallandro на 18.06.05 21:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.