Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кой DIRECTOR предпочитате, и защо?нови  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано04.07.05 18:31



?

___



Тема Re: Кой РЕЖИСЬОР предпочитате, и защо?нови [re: Lews Therin]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано04.07.05 19:19



Подсказвам ти, че в българския език думата "директор" значи нещо съвсем друго.
Ако искаш да говориш на английски, предполагам че повечето посетители на форума ще те разберат. Въпросът е дали ти ще се справиш
Засега не го докарваш.



Тема Re: Кой DIRECTOR предпочитате, и защо?нови [re: Lews Therin]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 21:35



на водопад!



Тема Re: Кой DIRECTOR предпочитате, и защо? [re: Lews Therin]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано04.07.05 21:48



първият ни директор се казваше Аврамов. Другарят Аврамов! Той беше добър човек, но все пак ни караше да се подстригваме и ни мереше косите с линийка... 3 см беше нормата. Аз пък не щях и се бунтувах... бунтът ми се изразяваше в това да отбягвам другарят Аврамов

после стана 89-та, а аз бях в девети клас ...



Тема Явно, че се налага разяснение :)нови [re: Lews Therin]  
Автор Lews Therin (???)
Публикувано05.07.05 01:08



Подсказвам ти, че в българския език думата "директор" значи нещо съвсем друго.
Ако искаш да говориш на английски, предполагам че повечето посетители на форума ще те разберат. Въпросът е дали ти ще се справиш
Засега не го докарваш.


Е, аз зат'ва съм го изписал на латиница, в България "режисьор"-а е нещо доста по-различно от "режисьора"-а "на вън", най-вече в Холивуд.
Подобна е е разликата между спортните "треньор" и "селекционер", особено в Англия.
---
Пък, щом ви дразни темата, все едно не съм я поставял.

___

Редактирано от Lews Therin на 05.07.05 01:10.



Тема Re: Кой DIRECTOR предпочитате, и защо?нови [re: Lews Therin]  
Автор Kpъr ()
Публикувано06.07.05 13:00



Director 2004 MX на Macromedia

това е шега. Иначе ми е трудно да преценя хората от далече... Ето Нидал Алгафари беше по видим като го даваха 5 дена във Вота на Доверие на Бтв и вече имам (добро) впечатление от него. Нищо че не е гледал Star wars.

да кажем, Christopher Nolan, обаче ще трябва да си припомня защо... ще опитам да си спомня



Тема Re: Кой DIRECTOR предпочитате, и защо?нови [re: Kpъr]  
Авторkop4e (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 13:26



Мен ако питате много добре разбрахте за какво става на въпрос, но просто се правите на задници!

Иначе най - много ме радва Мартин Скорсезе и Куентин Тарантино.Скорсезе защото винаги много си изпипва филмите, а Тарантино, защото си снима каквото си иска с колкото си кръв иска и му е през аортата дали на Холивуд това ще им хареса



Тема Re: Кой DIRECTOR предпочитате, и защо?нови [re: Lews Therin]  
Авторpirat (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 22:51



Eвропейците, приятел....само европейцитеееее
И то старите - италианци, французи, германци, англичани... Мога цял списък с имена да ти изпиша и пак ще пропусна някой....
Ай да не ме зарибявате с разни американски задници... гледам колежката най-долу е цитирала двама уж американци - ами те чисти италианци веее... как няма да ги биваааа



Тема Re: Кой DIRECTOR предпочитате, и защо?нови [re: pirat]  
Автор Mediaworld (ентусиаст)
Публикувано07.07.05 02:07



Надявам се темата да не префасонирана от "Кой е най-добрият режисьор", защото това ще говори за триумф на формата над съдържанието на автора и. Тези теми са за 13 годишни. Предполагам на всеки, който има претенцията, че е киноман трябва да му е ясно, че няма такива категории като "Най-добър режисьор/актьор" и т.н., защото всеки е способен да се издъни, а и не могат всички да се сравняват. Това не е сирене.

Иначе са много - Крис Нолан, донякъде Скорсезе, ранният Гай Ричи, Тарантино, Хичкок и още много. Да обяснявам защо е тъпо, имената говорят сами за себе си.

Съжалявам



Тема Re: Кой DIRECTOR предпочитате, и защо?нови [re: Lews Therin]  
Автор svobodna (no nelegalna)
Публикувано07.07.05 06:43



Дейвид Линч ...уникален е

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.