Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 25.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема С нетърпение чакам "Война на световете". Честно бенови  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано24.06.05 11:39



искам да видя продължението на "Извънземното" ... т.е. дали мамата и таткото на И.Т. ще си го върнат за лошото отношение на хората към своето чадо. Ако се замислите има логика. А пък ако питате, защо толкова дълго трябваше да чакаме ... ми разстоянията във Вселената не са като София- Варна със самолет. Т.е. И.Т. е пътувало дъъъълго до своят хоум /кой знае от коя мъглявина е/ и после дъъъълго неговите съотечественици /правилно ли е така?/ са пътували до земята, та съвсем логична е тази разлика в годините от началото на 80-те до 21 век.

всъщност искам да видя как Дакота ще изпрати извънемните... с целувка и стихче или със преносим зенитен ракетен комплекс- ПЗРК "Игла"



Тема Re: С нетърпение чакам "Война на световете". Честно бенови [re: Philip Marlowe]  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 11:44



усещам раздвижване :)



Тема Re: С нетърпение чакам "Война на световете". Честно бенови [re: Philip Marlowe]  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 11:46



това сигурно е грозното пате (останало си е такова)
:)



Тема Re: С нетърпение чакам "Война на световете". Честннови [re: Philip Marlowe]  
Автор chilko (x-files)
Публикувано24.06.05 12:00



вече го наричат първия хорър филм на спилбърг...

и вероятно е първата част на трилогия.
;]

:::the truth is out there:.:


Тема Re: С нетърпение чакам "Война на световете". Честно бенови [re: xмм]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано24.06.05 12:38



не правим разлика между лебед и ангел на Victoria's Secrets, а?

тъжно колега, мнооого тъжно



Тема Re: С нетърпение чакам "Война на световете". Честно бенови [re: Philip Marlowe]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано24.06.05 13:06



Честно казано и аз вече взех много да се навивам. Само дето се опасявам да не стане "като миналия път"! Започна ли много да очаквам нещо, то винаги се превръща в разочарование ... Пу-пу-пу! Дано ми се размине този път!
Сигурна съм само в едно - това чудно дете (дете-чудо) пак ще ме зарадва. Ей, Господ понякога е изключително щедър!

Пътят към ада е постлан с добри намерения.


Тема Re: Ти??!!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано24.06.05 13:23



Сигурно си слънчасал. Вярно че вече стана жега... ама чак пък цял Спилбърг да преглътнеш.... много си хлътнал по Дакота.



Тема Re: Ти??!!нови [re: D.H.V.]  
Автор Carolina (морена)
Публикувано24.06.05 13:31



Ти пък къде гледаш

то е очевадно, че не е по Дакота

...Give me the strength to be what I was, and forgive me for what I am...


Тема оффнови [re: Philip Marlowe]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано24.06.05 14:30



ми разстоянията във Вселената не са като София- Варна със самолет.

Предположение... може да са се забавили толкова именно защото разстоянията във Вселената са като София- Варна със самолет... Колкото и да е парадоксално по последни сметки от центъра на София до центъра на Варна се стига по-бързо с кола, отколкото, ако има намесен самолет в цялата работа самолет...




Тема Re: оффнови [re: Gallandro]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано24.06.05 15:31



принципно във Варна лятото положението е единтично

искаш да ми кажеш, че ако се бавеха колкото придвижване от летище София до център София, Спилби щеше да заснеме филма некъде 2015-та?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.