Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 29.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема The Wedding Dateнови  
Автор Nsho-Tschi (мече гризли)
Публикувано22.06.05 11:06



Да не се гледа!

Вместо това идете за 372-ри път на Епизод 3 или който на каквото друго си намери...

"You had me at "hello"...


Тема Re: The Wedding Dateнови [re: Nsho-Tschi]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано22.06.05 11:25



искаш нещо да иронизираш моя 173-ти прочит на Sin city?

The Wedding Date!? Е не мога да гледам "Сватбата на най-добрия ми приятел" втори път...



Тема Re: The Wedding Dateнови [re: Philip Marlowe]  
Автор Nsho-Tschi (мече гризли)
Публикувано22.06.05 11:47



О, то и аз бих гледала Син Сити още веднъж, макар и със затворени очи на половината филм

..."Най-добрия ми приятел" - хич не е същото, изобщо даже, макар летвата ми за романтични филми да се е посмъкнала доста ниско



П.П. Специално за теб - също така не гледай "First Daughter", нищо че си записваш Доусън Крийк...

"You had me at "hello"...


Тема Re: The Wedding Dateнови [re: Nsho-Tschi]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано22.06.05 11:58



Това не е ли филма, чиято реклама гласи:
Сестра й се омъжва, а тя няма с кого да отиде на сватбата. Мъже под наем (или нещо такова). Любовта може да се окаже много скъпа (или нещо такова).

Цитирам радиорекламата по памет.
Ако случайно става дума за същия филм, би ли ми обяснил/а WTF те накара да го гледаш? То си пише с големи, червени букви, че за нищо не става.



Тема Re: The Wedding Dateнови [re: else]  
Автор Nsho-Tschi (мече гризли)
Публикувано22.06.05 13:04



Жертвах се заради вас, за да ви предупредя...

"You had me at "hello"...


Тема Re: The Wedding Dateнови [re: Nsho-Tschi]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано22.06.05 13:35



че, к`во пък толкова - на мен пък ми хареса... добра актьорска игра, относително добре подбрани актьори, сносна фабула - какво повече!? въпрос на ситуативно възприятие, в край на сметка! - искаш да гледаш лек филм - отиваш и гледаш лек филм, искаш да гледаш филм, който да те накара после да не разбереш как си стигнал от киното вкъщи - отиваш и гледаш филм, който те кара да не може да разбереш как си се прибрал... ама, да стоиш тука и да мрънкаш на принципа на вица, дето влиза един в аптека и пита "Извинете, имате ли риба?", а после вдига скандал, защо нямат, е - меко казано - не много уместно...


Мъжете знаем защо!

Тема Re: The Wedding Dateнови [re: Nsho-Tschi]  
Автор Hexina (devilish)
Публикувано22.06.05 13:44



Мани, мани, много зле...
Присъединявам се към призива да не гледате нито един от двата филма, както и много подобната на тях боза The Perfect Man, която предстои да излезе скоро.
А "Сватбата на най-добрия ми приятел" си е класика в романтичните комедии, но Мъжът под наем за жалост няма нищо общо с нея освен присъствието на Дърмът Мълрони.

Curiosity killed the cat...


Тема Re: The Wedding Dateнови [re: Nsho-Tschi]  
Автор Me4o Pux (Личност невежа)
Публикувано22.06.05 13:49



А бе през цялото време, като гледах "Президентската щерка", все имах чувството, че тоя сценарий съм го гледал някъде... президентскта щерка се улюбва у един много як момик и те са мноо щаслии докат пичот не се укаа тайн агиентин от сикрит <руум> сървиз...и после се сетих за "Президентската щерка" с Манди Муур... go Mandy!!! Обичам тааа, с ориз, със зеле, с картофи,....

Та ся сериозно ако ви се гледа сладък сценарий с президентска щерка тоя с Манди е по-як. Мадамите са си много яки и двете... е добре де фен съм на Манди(за феновете на Анджелина ще кажа - джуките на Манди са истината хора) Тааа... Чейсинг Либърти е другото заглавие в случей, че има заинтригувани...



Тема Re: The Wedding Dateнови [re: Nsho-Tschi]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано22.06.05 13:54



а на който му харесва трейлъра и го устройва сюжетчето може ли да се пробва...

или пак ше се разочаровам? дай по-подробно кое не става...щото прочетохме кое става и ми се струва сносно...



Тема Re: The Wedding Dateнови [re: 747]  
Автор Nsho-Tschi (мече гризли)
Публикувано22.06.05 13:59



вицът за рибата няма нищо общо, защото аз си влязох в аптеката за аспиринче, ама ми продадоха лимонтузу
актьорска игра няма – Дърмът не знае какво да си прави с ролята, онази кака с вид на лелка опулва очи и изтегля образ като в американски ситком...импотентни диалози (като в Епизод 3)
...като да препишеш решението от отличника на предния чин и да объркаш знаците

П.П. най-хубав беше краят
П.П.П. и невероятния глас на Ник (за който се чудеше защо съм го гледала)...

"You had me at "hello"...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.