Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 18.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Какво ще направитенови  
Автор Йoд@ (jedi)
Публикувано23.05.05 16:55



ако имате Силата

...според последните изводи на учените не съществува абсолютна реалност. Което иде да каже, че всяко наблюдавано явление е зависимо от изследващата го система.
Това дава куп възможности пред човеците и ме е страх да си помисля, че за това дето се разказва в Епизодите, може да се окаже напълно възможно

...и въобще, знае ли някой, дали това вече не случва някъде..

"Това, което не е забранено, е задължително""


Тема Re: Какво ще направитенови [re: Йoд@]  
Автор Jedi Council (Star Wars '74)
Публикувано23.05.05 20:53



Ще направя така, че хората да не умират...




Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural...


Тема Re: Какво ще направитенови [re: Йoд@]  
АвторAmos Trask (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 21:20



Хахахахахахаха... Get a life!



Тема Re: Какво ще направитенови [re: Йoд@]  
Авторбpeй (Нерегистриран)
Публикувано23.05.05 21:47



баси и неориентирания пред-тинейджър...



Тема Знам ли. Дай списък ;)нови [re: Йoд@]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано23.05.05 21:58



Не зная какво ще направя. Някак не съм зпозната със списъка с възможностите.
Е, не би следвало да разсъждавам така, но ако не съм обучена, а просто ми треснат Силата ей така, сигурно поне в началото ще я ползвам за глупости - ще пренасям разни предмети като ме мързи да ставам от леглото или стола, а и най-вероятно ще душа неприятни хора, когато ме вбесят. Мога и да лъжа персонала по летищата, че имам самолетен билет и да отида на разни екзотични места.
Пък като се позабавлявам, ще почна да мисля по-глобално и да спасявам света от самия него.



Тема Re: Знам ли. Дай списък ;)нови [re: Kpиc]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано24.05.05 07:39



а Крис президент, але але




I have no rival...no man can be my equal

Тема Re: Какво ще направитенови [re: Jedi Council]  
Автор Йoд@ (jedi)
Публикувано24.05.05 15:10



Това е първото, за което се сещам и аз. Но все пак, за да умираме, това предполага, че е в реда на някакъв вече написан замисъл.
Ако имах Силата аз щях да направя това- да разбера защо нещата стоят именно така

"Това, което не е забранено, е задължително""


Тема Re: Какво ще направитенови [re: Йoд@]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано24.05.05 19:08



Има един филм с Джим Кери за една велика сила.





Тема Re: Какво ще направитенови [re: Йoд@]  
Автор Roxane (минаваща)
Публикувано24.05.05 19:12



Оххх....ами ще се опитам да разбера смисъла на всичко. Защото в крайна сметка има една вселенска истина. Точно нея ще се опитам да разбера и така се постига съвършенството!

If you`re not with me,then you are my enemy.


Тема Re: Какво ще направитенови [re: Йoд@]  
Авториe (Нерегистриран)
Публикувано24.05.05 19:22



мойто момче , това е само филм , все пак , не го взимай навътре ( защото се сещам за едно умряло детенце , което искало да литне като Хари Потър ) ..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.