Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 18.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: "If you're not with me, then you're my enemy."нови [re: Lord Vader]  
Авторбpeй (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:07



Това ме подсеща за най-секси сцената от филма - сбогуването на Йода с двата орангутана (които бяха гневни и тъжни едновременно). Как да не се разчувстваш просто....

За да поддържам интереса висок, ви предлагам да откриете кой играеше ролята на холивудски гей във филма.



Тема Re: Сянови [re: бpeй]  
Авторantiidol (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:26



Дами, господа, хора! хе-хе!

Умолявам ви, вразумете се!

Не е редно да превъзнасяте толкова кофти направен филм през 2005 г. Някои от вас претендират да разбират от кино, излагате се!

Други обсъждат бащино-родителската жилка, или бременността на Наталито Портман. Ами моля, има си подходящите ТВ сериали за това.

Аз, като някои от вас тук също съм израстнал със Стар Ларс, но това, което ни пробутаха напоследък, като кино няма нищо общо с истинското модерно фентъзи или както искате го наречете.

И ако думите ми ви се виждат бръщолевене, аз съм готов да си заложа ташаците, че тази серия, бидейки най-рекламирания филм на всички времена, няма да присъства на първо място във вечната листа в така любимите на американците боксофиси. Освен за премиерните дни, дните в които ни врътнаха!Хе-хе!

Специално за Лукас, то не е и нужно! По сериозните пари идват от показната презентация на ефектите на неговата фирма и че продава Хилядолетен Сокол за 222 лв., Маска на Вейдър за 129 лв. и оригинален джедайски меч за 6 лв.! Хе-хе!



Тема Re: Сянови [re: antiidol]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано25.05.05 10:56



Тогава ми е мъка да те гледам как ще останеш без ташаци ...

И защо всъщност си мислиш че толкова ме интересуват т. нар. бокс офиси?
И ако търсиш модерно ФЕНТЪЗИ, пусни си Властелина.
Ще си превъзнасяме колкото си искаме това което ни харесва. Намери си друго местенце за изливане на злоба.

Where is Padme? ... Is she safe? ... Is she all right? ...


Тема Re: "If you're not with me, then you're my enemy."нови [re: бpeй]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано25.05.05 10:58



А аз като чета подобни ... хм .. "мнения" се сещам за доста хора с липса на по-важни неща за правене, поради което обикалящи и заяждащи се за глупости по форумите.

Where is Padme? ... Is she safe? ... Is she all right? ...


Тема Re: Ся [re: antiidol]  
Авторбpeй (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 10:58



Не съм съвсем сигурен. Все пак, когато се оценява един детски филм, критериите са по-различни, а някои от минусите се превръщат в плюс. Собствено, очаквам Оскари :)



Тема Re: "If you're not with me, then you're my enemy."нови [re: Lord Vader]  
Автор thyn (apprentice)
Публикувано25.05.05 11:21



МУХАХАХАХАААА

Вейдър ... ти си 4овека :)
Това го казвам още откак излезе Ep V...
А на другарите който не са се рег-нали ще кажа само :

ПРИБЕРЕТЕ СЕ И СИ ПРЕОСМИСЛЕТЕ ЖИВОТА !

I hate them...


Тема Re: Сянови [re: бpeй]  
Авторantiidol (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 11:29



Виж брей,
Понеже си един от малкото, които все пак не плямпат глупости ще се постарая да ти отговоря.
То и Файндинг Нимо е детски филм, но в сравнение с последната серия/серии/ Стар Ларс, направо идва като тежка драма. По никакъв начин не могат да се сравнят двата филма, Нимо е стотици пъти по добър.
Собствено, в коя категория очакваш Оскар за Стар Ларс?
Не ми казвай сценарий;)



Тема Re: Сянови [re: antiidol]  
Авторбpeй (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 12:15



Сравнението с Нимо е добър аргумент по посока на "детеските" филми, съгласен съм с теб.

Спред мен, обаче, дори и да не са на възраст, децата също се нуждаят от разтоварване с някоя и друга пукотевица.

Сцените за Оскар са забулени в тайна. Доколкото разбирам са били умело замаскирани, за да не вземе да ги разпознае някой критик, преди да му е дошло времето. Но, помнете ми думата, голяма е $илата на филма и тя ще си каже думата.



Тема Re: Сянови [re: antiidol]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано25.05.05 12:17



хаха, защо си говориш сам?:)


I have no rival...no man can be my equal

Тема Re: "If you're not with me, then you're my enemy."нови [re: Lord Vader]  
Авторбpeй (Нерегистриран)
Публикувано25.05.05 12:22



Правците са много яки машинки, железни бачкатори. Понякога се стряскам в съня, целият облян в пот, буден, но със затворени очи. Един въпрос, изниква:

какyw.е.smisylyt...NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!.!.!..





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.