Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 22.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови  
Автор ARENA (KINOTO)
Публикувано08.05.05 22:14



Здравейте!
Предполагам, че повечето от вас вече са разбрали, но аз все пак да кажа:

ЕПИЗОД 3 ще има премиерни прожекции в АРЕНА от 00:01 часа на 19.05.2005. За пояснение - това е в полунощ между 18-ти и 19-ти май.
Билетите за премиерата ще се продават от 10:00 часа на 13.05.2005 на касата на АРЕНА. Цената на билетите за премиерата е 10,00 лева.
След изчерпване на билетите за премиерната прожекция ще бъдат пуснати веднага билетите за редовните прожекции, които започват от 19.05.2005 сутринта, както обикновенно. Цената за редовните прожекции започващи на 19-ти в нормалното работно време на киното не е променена: 6,00 лева / 4,00 лева с намаление.

За всички фенове на филма искам да кажа, че филма е най-добрия от "новите" епизоди и наистина смятам, че си заслужава. Лично аз се разочаровах само в едно нещо, но за него по-късно... за да не ви развалям удоволствието... Иначе началото е много екшан - не съм виждал такъв кютек и края е също голям мармалад. Ефектите са много добри с изключение на две-три места, на които лъха на ефтинка анимация, но като цяло чичко Лукас от мене получава Отличен (5 1/2) ...

СПОДЕЛЕТЕ И ВАШИТЕ ВПЕЧАТЛЕНИЯ... след 19-ти... Късмет на всички да се вредите между първите!

"Киното е бизнес и ако намирисва на култура това е случайно" - Бърнард Шоу


Тема Re: Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови [re: ARENA]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано08.05.05 22:18



готово батка, ще ги споделя след 19-ти ... януари ...



Тема Re: Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови [re: ARENA]  
АвторElendil (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 22:22



Браво на вас! 10 лева за премиерата! Няма да пропуснете да ни оберете. Ми гледайте си работата пък! Няма да ходя на премиерата тогава. Поне да си бяхте направили глупавия сайт за да се запазят билети но вие не. Поне като я карате по американски модел работете като хората а не да се чудим как да се доберем до билети и да киснем с часове на опашки!



Тема Re: Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови [re: Elendil]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано08.05.05 22:32



да бе това пък е толкова жалка история, кино за сто милиарда лева със педесет зали, и няма как да си купиш билеет без да се редиш на опашка, за която често също се чака на опашка.

______



Тема Re: Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови [re: ARENA]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано08.05.05 22:34



Ще поизчакам да му мине модата и да намалее фенският напън. То ще е като превземането на Бастилията, цялото селячество напира с вили и лопати

______



Тема Re: Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови [re: Elendil]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано09.05.05 16:46



Дайте да не псуваме човека, ами да му благодарим за това че си направи труда да даде информация. Освен това, май за всяка филмова премиера билетите са по толкова. Да се радваме че не са по повече.

I am not the Jedi I should be ...


Тема Re: Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови [re: Lord Vader]  
АвторElendil (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 21:04



Ах какво благоволение прояви вликия АРЕНА като ни даде тази безценна информация. Сигурно ние сме единствените които я знаем. Цените на премиерите са по 6 и 4 лева а на предпремиерите са 10. Виж програмата и ще ти стане ясно че само надуват изкуствено цената на билетите за SW за да гушнат повече кинти от балъците дето са решили да го гледат на 19 от 00:01 вместо на 19 от 10 часа. Ми всеки си носи акъла в главата и си решава какво да прави. Аз се дразня че всички ни мислят за някакви некадърници дето ще се примиряват с всичко което стане. Ми няма да ходя на премиерата! Да су уредят нещата така че да си заслужава да се дадат 4 лева отгоре и може и да се замисля но да се ръгам като некво животно на опашките пред АРЕНА забрави. Аз съм човек а не добитък и искам да бъда третиран като човек! Ще се научат те как да се държите с клиентите си. Нито са монополисти нито нищо че да си позволяват да се отнасят с нас така. Пък и скоро ще има и други кина с не по-лошо качество от АРЕНА и ще видим тогава как ще се променят нещата...



Тема Re: Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови [re: Elendil]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано09.05.05 21:21



А съвсем случайно да ти е минало през главата, че по принцип няма прожекции от 00:00 часа? И че трябва да се ангажира персонала извънредно и т.н., за да я има тази прожекция? И че това също струва пари? Освен това не виждам нищо нередно. Дори няма спекула да забавят редовните прожекции с няколко седмици, за да привлекат повече хора на премиерата. Просто дават възможност на който иска да преживее тръпката да бъде на премиерата на последния епизод от сагата... Никой не те кара на сила да идваш, нито пък те изнудва забавяйки филма...




Тема Re: Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови [re: Gallandro]  
АвторElendil (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 08:39



Ок. Съгласен съм с теб нотова не ми пречи да продължавам да се чудя как може АРЕНА все още да не предлагат възможност за запазване на билети. За това вече няма какво да кажеш май...



Тема Re: Предварителна продажба на билети за STAR WARSнови [re: Elendil]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано10.05.05 11:12



Това наистина е много тъпо.

Обаче не знам защо ми го казваш точно на мен при положение, че няма нищо общо с темата по която се изказах?!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.