Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 02.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Защо спрях да ходя на кинонови [re: tchupakabra]  
Автор AЛФ (гладен)
Публикувано13.01.05 10:34



Да си занеса една табла със свинско със зеле ли

На мен ми се е случвало подобно нещо, но пък не беше зеле със свинско.
Бяха влезнали 4-ма, който носеха по една кутия пици (големи) - от пицарията отсреща. И като почнаха да ги ядат по време на филма... По едно време киното ми заприлича на зоопарк, само дето я нямаше табелката - не хранете и не дразнете "животните".



Тема Re: Защо спрях да ходя на кинонови [re: tchupakabra]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 11:02



Влизал съм куп пъти в разправии за хрупане, разговори за живота, говорене по телефони, симултанен коментар на филма и какво ли още не. Последния път, когато почти си изтървах нервите заплаших една млада госпожица, че ще я накарам да си глътне пуканките с пликчето Въпросната особа го мачкаше в ръце и преживяваше с ахкания и пъшкания ставащото на екрана. След две-три напомняния на които тя се направи на глуха избеснях и и изтръгнах въпросното пликче от ръцете и го метнах не знам къде а нея заплаших с бавно и жестоко убийство. И чудо - тя млъкна и след малко се разкара.

Не ми хареса тоя начин на действие. Мразя да ме принуждават да правя простотии. Като че ли в малките градчета хората по се познават и уважават. А тук в голямото село сякаш, че ходят на кино да си покажат рогата. Един такъв кретен стига да ти отрови удоволствието от киното.



Тема Re: Защо спрях да ходя на кинонови [re: Pekoнcтpykтop]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 11:04



Браво Нанев браво Григорий



Тема Re: Защо спрях да ходя на кинонови [re: няkoй]  
Автор ZEV (Pisces Iscariot)
Публикувано13.01.05 12:17



за мен една грамадна кино-зала няма никакъв чар и не изпитвам никаква носталгия от факта, че не стъпвам в такава повече от 3 пъти в годината.
А и не разбирам удоволствието да гледаш изкуство измежду непознати хора, които може и да не схванат изобщо какво гледат и да слушам непотребни коментари.

Feel no fright to join the beautiful experience of necrophilia


Тема E,нови [re: AЛФ]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано13.01.05 15:15



...поне не сте се сблъсквали с мастурбиращи перверзници като мене ;)



Тема Re: Защо спрях да ходя на кинонови [re: ZEV]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано13.01.05 16:05



и аз изпитвам носталгия по сердика и европа палас и кино витоша , ама такъв е живота ...
това нашето е всъщност носталгия по миналото , май ...



Тема Re: Защо спрях да ходя на кинонови [re: white_rabbit]  
Автор ZEV (Pisces Iscariot)
Публикувано13.01.05 16:21



ami dobre
ama ne te razbiram

nqkakvo 4uvstvo bi porodilo v men edno kino ot po-min. vek
kogato za horata e bilo strahotno zrelishte i po-skoro mqsto za sabirane na hora s mozaci, a ne bezmoza4ni durti tineidjari, koito obi4at da si murdat o4ite bez pomo6ta na mozaka.

Feel no fright to join the beautiful experience of necrophilia


Тема Re: Защо спрях да ходя на кинонови [re: white_rabbit]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано13.01.05 16:30



да, това което изпитваш е носталгия

и аз изпитвам носталгия, дори към империал изпитвам носталгия, където за пръв път ми се случи да гледам филм, без да има някои друг около мен :)

но като техническо отношение са несъпоставими нещата.. я си представи Властелинът на пръстените в кино Москва например...
и това, дето говорят за кината в провинцията, където билетите били по 3 лева... ама не са ТНТ, нали :)

съжалявам, мъчно ми е, че се американизират толкова нещата, но с хубавото лесно се свиква и сега не мога да си представя да гледам филм на такъв екран...и на онези седалки ((как пък все ми се случваше да има отбор по волейбол пред мен и трябваше да се кривя, за да видя целия екран ))



On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.

Тема Re: Защо спрях да ходя на кинонови [re: white_rabbit]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано13.01.05 16:53



В Сердика наистина имаше голям потенциал, но някой трябваше да инвестира малко пари . Поне за седалки... аз въобще не стъпвах там, въпреки че ми е ми е най-близкото кино по една единствена причина - не ми се събираха израстъците . Трябваше да седя или с извъртяни на една страна крака или разкрачен, а при това не съм прекалено висок. Е, просто филма наистина трябва да е прекрасен и да нямам друг избор, за да издържа два часа на такова място .

Подобно е и положението с Дома на Киното и Кино център(е толкова неудобни седалки просто няма...). Ходя там само защото някои филми не ги дават другаде . Носталгия, носталгия, но с най-голямо удоволствие не бих стъпил на тези места, ако имам избор...




Тема Re: Защо спрях да ходя на кинонови [re: Gallandro]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано13.01.05 17:22



при мен проблема е обратен - винаги някой висок сяда пред мен и си изкривявам врата ...
обаче най-странното гледане на филм за мен е било на гарата, имаше едно кино Централ и отиваме да видим филма '' денят на независимостта '', места има само на втория ред по средата , и сядаме , аз ( 1,60 ) сядам горе долу , брат ми ( 1,83 ) едва , обаче облегалките са до половината гръб и освен това не може с поглед да се обхване екрана - много е близо
и просто трябва да се поизлегне човек , за да може да обхване екрана , но височината на облегалките е много малка , а и разстоянието да предната седалак и то много малко , просто няма такава зала ..
а в Ново кино славейков , ужасно миришеше на мухъл ( първите 2-3 минути , после свикваш ) чак съм си мислила дали няма да хвана някоя болест ...
сега залите са много по ергономични ,
а относно Сердика , имаше потенциал , залата беше хубава , ама...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.