Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 27.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Блясъкът на чистия ум !нови  
Автор white_rabbit ()
Публикувано08.01.05 09:54



много ми хареса , направо страхотен-
кейт уинслет може да изиграе всичко и заедно с другата кейт ми е любимка
джим кери най-после в различна роля от тези в тъпи комедии ( с малки изключения )

абе, гледайте го !




Тема Re: Блясъкът на чистия ум !нови [re: white_rabbit]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано08.01.05 10:38



Абе напоследък станаха повече изключенията на Джим Кери. Лошото е че хората много трудно ще се откъснат от спомена за старите олигофрении. А иначе филма ще го гледам другата седмица и тогава ще коментирам.

Лаф за запознаване с мацка #1 на всички времена: "Абе, този парцал не ти ли мирише на хлороформ?"


Тема Eternal Sunshine of the Spotless Mindнови [re: white_rabbit]  
Автор NlKlTA (i feel good)
Публикувано08.01.05 21:05



Колко е лошо наистина да се стереотипират актьори. И на мене това ми беше първата реакция към Джим Кери, а и не успях да се сдържа да не възкликна: Я, и Фродо играел тука!

Филмът ми хареса много, идеята е супер и Love, както винаги, rules (въпреки че един приятел сподели мнение, че този филм е напълно анти-любов и показва всъщност колко е/сме глупава/и).

Само дето още имам проблем с ефектите. В смисъл, че така изведнъж ме удариха с тоя "другия" свят. Някак си не го очаквах. Филмът почна толкова лекичко едно и "простичко", и след това пак тез ефекти, туй чудо. Някак си ми обраха леко от емоционалността на филма. Абе не знам как точно да се изкажа.

Българският превод звучи странно.

N.



Тема Re: Блясъкът на чистия ум !нови [re: white_rabbit]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано08.01.05 21:37



Адски трудно ще преодолея отвращението си от актьорския състав Илайжа Дървото и тоя противен Джим Кери, комбинирани с приличащата на обръсната невестулка Кристен Дънст... Ау ау ау... Да не бях прочел похвалите тук, за нищо на света нямаше да го гледам... Сега се колебая

______



Тема Re: Блясъкът на чистия ум ! [re: tchupakabra]  
Автор NlKlTA (dreamer)
Публикувано08.01.05 22:17



Ааа, недей така. Ще бъдеш приятно изненадан мисля. Само за Кирстен Дънст нямам какво да кажа, навсякъде ми е еднаква и не много приятна.

N.



Тема Re: Блясъкът на чистия ум !нови [re: tchupakabra]  
Авторpaбит (Нерегистриран)
Публикувано08.01.05 23:17



не се бой , джим е добър актьор, макар и да се снима в много боклуци
оня тъпанар фродо има малка роля ( не знам защо са го взели него ?!?!? )
а кирстен се понася ( и тя можеше да е друга актриса , ама нейсе.. )
но кейт,кейт ще заличи всички лоши впечатления от другите , тя може да изиграе всичко ......а и кауфман е пич ....



Тема Re: Блясъкът на чистия ум !нови [re: white_rabbit]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано09.01.05 16:30



Абсолютно прекрасен филм! Изненада ме много много приятно. Гледайте го задължително! Емоционален, изпипан, оригинален, актьорите са чудесни.

Imagine...!



Тема ДАнови [re: white_rabbit]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано09.01.05 22:30



гледайте го, стига сте виснали по замиращи форуми, сериозно !


ПП а теб все се каня да те питам дали името ти е взето от песента на Джефърсън еърплейн ?


Shell smashed
Juices flowing
Wings twitch
Legs are going...

Редактирано от Oлмaши на 09.01.05 22:31.



Тема Re: ДАнови [re: Oлмaши]  
Автор chilko (x-beatz)
Публикувано09.01.05 23:41



ех тази песен, така любима на д-р гонзо....
;]

:::the truth is out there:.:


Тема Re: Блясъкът на чистия ум !нови [re: white_rabbit]  
АвторGeRAkA (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 01:20



Филмът е страхотен, просто не мога да обясна чувството което изпитах, когато дадоха финалните надписи. Исках още и още, ако може филмът никога да не свършва...Може би един от най-романтичните филми някога , а като казвам "романтика" всъщност имам предвид "любов", защото всичко тук е за л'бовта. Като че ли героите живеят за любовта.
Джим Кери беше невероятен, а за Кейт Уинслет нямам думи. Интересно, че първоят път като чух името й , че щяла да участва във филма, явно не съм го чул добре защото си помислих че участва моята любимка Кейт Бланешет. Но и тази кейт свърши страхотна работа, направо може да я пишем и за Оскар.
Колкото до Елайджа Ууд -ролята му ми хареса, беше убедителен, Кисртен Дънст също не беше невзрачна, но явно трава да си призаем, че Мери Джейн просто е една от онея средностатицтичедски актриси, които ги слагат във филмите за хубост!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.