Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:28 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Мила!нови [re: няkoя cи]  
Автор Raul Endymion (котенце)
Публикувано31.12.04 13:19



Една мъничка забележка - Александър е Европейска копродукция

Tu Ridi

- Различните Видеотеки!

Тема Re: Мила!нови [re: няkoя cи]  
АвторOlimpia (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 14:21



Kakto vijdash,nadiavam se che mojesh da chetesh,polojitelnite mnenia sa mnogo poveche za tazi tema.Razbira se tova mnogo me radva,taka che ti prosto mojesh da mluknesh,zastoto tvoeto poneje e edno ot malkoto otrizatelni-ne vaji!!!!!



Тема Re: Мила!нови [re: Olimpia]  
Автор Hexina (devilish)
Публикувано31.12.04 16:14



Не знам откъде черпиш такава злоба и то срещу хора, които не познаваш и които, за разлика от теб, дават някаква обосновка за мненията си! Коя си ти, че да съдиш и то по такъв начин?! Според теб нормално ли е да сипеш безпричинно обиди и на всичкото отгоре упорито да твърдиш, че по-правилно мнение от твоето няма? За правописните ти грешки не смея и да спомена даже, че и мен сигурно ще наречеш скучна даскалица...
Имам по-добър вариант. Седни, успокой се, помисли си кое време на годината е, прибери си рогцата и се радвай на живота! В крайна сметка това, че някой не е харесал любимия ти напоследък филм не е причина да хабиш твоите, а и нашите нерви с гневни постинги!

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА НА ВСИЧКИ!

Curiosity killed the cat...


Тема ммм сори, my badнови [re: Philip Marlowe]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано31.12.04 16:19



наистина не прочетох цялата тема, а се хванах за единичното мнение извадено от контекста на поредицата

посипвам си главата с пепел съвсем искрено и лично

просто вече ми е писнало от подобен род псевдоразбирачески забележки, като че ли ако боядисат главата зелена на главния герой, това може да спре един добър филм да покаже качествата си (класически пример за мен е "Romeo+Juliet" на Лурман, където съвременните декори се съчетават така перфектно с шейкспировия текст, че фактически филмът става далеч по-силен и въздействащ от евентуален исторически правдив мъже-в-чорпогащи спектакъл)

та още веднъж - сори



Тема Re: Мила!нови [re: Hexina]  
АвторOlipmia (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 16:40



Iskashe nesto da kajesh za filma ili taka mi se struva???



Тема Re: ммм сори, my badнови [re: firefox]  
АвторOlimpia (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 14:11



Tursim pod vola portokali-tova e.Sigurna sam obache che na bolshinstvoto filma ste im haresa,zastoto si e za haresvane!!!



Тема Re: Wake up, darlin'!!!нови [re: Olimpia]  
Автор rebelheartous (...rebellion)
Публикувано03.01.05 14:16



Почвам да чета глупостите ти от 3-а страница, понеже малко ме нямаше насам, но да видим докъде ще стигна. Не разбирам какво против имаш коментарите по филма, без той да е гледан. Все пак има средства за информация (като сайтове, вестници, трейлъри и... пак сайтове), от които поне на мен ми става ясно почти всичко за който и да е филм. Ако това не се случва с теб, значи проблемът е в твоя телевизор. Благодаря за вниманието!

Редактирано от rebelheartous на 03.01.05 14:23.



Тема Re: Мила!нови [re: Olimpia]  
Автор rebelheartous (...rebellion)
Публикувано03.01.05 14:19



Хаха! Да, Оливър Стоун е в такъв възход, че от Обратен завой и Всяка една неделя насам все в нанадолна посока пътува. Сега, колата му мина и през Александрия и продължава към дълбоките земни недра. Има време да стигне дъното. По пътя си за него ще ти демонстрира, сигурен съм, още мнооого красиви мъже и... жени, а накрая горкият ще се озове пред твърдата и непробиваема порта

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от rebelheartous на 03.01.05 14:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от rebelheartous на 03.01.05 14:23.



Тема Re: ммм сори, my badнови [re: firefox]  
Автор karasko (минаващ)
Публикувано03.01.05 14:29



Подкрепа за Ромео и Жулиета...



Тема ох, мандаринкинови [re: Olimpia]  
Автор firefox (пчелъвче)
Публикувано03.01.05 14:50



Автор: Olimpia

Tursim pod vola portokali-tova e.Sigurna sam obache che na bolshinstvoto filma ste im haresa,zastoto si e za haresvane!!!

-------

което мен ме касае цифром и словом точно никак :)
но дори не си права - в америка филмът вече е финансов провал, а нали се сещаш, че точно там е прословутото болшинство (за справка виж статистики за приходите от разни известни филми - приходите обикновено се дават сумирани за САЩ отделно и за целия останал свят, при това двете величини не са с много големи разлики (имайки впредвид какво изразяват))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.