Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:43 22.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да си запиша филма върху диск  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано24.12.04 09:28



Здравейте! Свалих си family man от интернет върху харда на компа и сега искам да си го запиша на диск. Обаче дискът, който имам побира 700 МВ, а файлът е 717 МВ, също така субтитрите са още 63 КВ и като цяло не се побират на диска. Моля помогнете може ли да се цепне файла на две и ако може как се разпределят субтитрите и видео файла. Ще съм благодарна за всякакви съвети или линк където да прочета нужното.
Благодаря Ви и Весели Коледни Празници!

Мира



Тема Re: Как да си запиша филма върху дискнови [re: miroslava]  
Авторpe6o_kele6o (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 10:54



Филмът заедно със субтитрите ще ти се побере на 700 МБ диск. Просто си свали неро бърнинг ром, по възможност по-нова версия, и стартирай "СмартСтарт">Дата>Маке Дата Диск.



Тема Re: Как да си запиша филма върху дискнови [re: pe6o_kele6o]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано24.12.04 11:04



ох, ще пробвам с неро...Пробвах с една програмка дето ми е инсталирана на компа (IBM RecordNow), но последните 20 минути на филма ми се губят....Иначе е много удобно защото нашия ДВД плеър поддържа тези формати и става много бързо...



Тема Брях, дискове по 800МБ......нови [re: miroslava]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано24.12.04 16:40



намерих на Славейков....



Тема Re: Брях, дискове по 800МБ......нови [re: miroslava]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано24.12.04 21:18



Там и гащите на Изаура може да намериш.

Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!


Тема Re: Брях, дискове по 800МБ......нови [re: miroslava]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано24.12.04 21:50



За да запишеш филм по-голям от 700мв на неро, трябва да си напавиш стандартното - дата сиди, обаче вместо трак-ет-уанс го слагаш на диск-ет-уанс. Така се записват по-големите дискове, но го правиш на по-малка скорост, че да не ти гръмне записвачката.

А, да, когато натиснеш да ти запише филма ще ти излезе съобщение, че може да ти се развали записвачката, въпреки тва съобщение си записваш. Няма проблем:)



Тема Re: Брях, дискове по 800МБ......нови [re: miroslava]  
АвторФeйн (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 01:27



Бе то отдавна ги има ама що ли не се ползват масово..що ли,може и да има защо,ама незнам де:)
А иначе,ще благославяш японците и БАХ(или Моцарт ли беше??:),за тва що са по 700 МБ СД-тата:)



Тема Re: Брях, дискове по 800МБ......нови [re: miroslava]  
Автор niro (Капитана)
Публикувано27.12.04 13:25



мира, файлове с големина ок. 730 МБ нормално се записват на дискове 700 МБ; над тоя размер - ползваш 800 МБ



Тема Re: Брях, дискове по 800МБ......нови [re: niro]  
Автор Mopия (Khazad-dûm)
Публикувано27.12.04 21:09



800 мб дават прекалено много грешки и не се разпознават винаги от четеца. Неро - оувърбърн.


Аз съм някой друг, ти ме преоткри...
Аз съм някой друг - между две стени...


Тема Re: Брях, дискове по 800МБ......нови [re: Mopия]  
Автор miroslava (нов човек)
Публикувано28.12.04 11:00



Много ви благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.