Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема LOTR маратоннови  
АвторLegs (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 15:25



Сигурен съм, че няма човек, който да е бил на Маратон на Властелинана пръстените в Арена миналата година и да не е бил зашеметен на излизане от залата Какво мислите за нещо като подписка?! В смисъл да се организираме повече фенове и да пишем до кино Арена примерно с искане за нов маратон. Сигурен съм, че залата пак ще е пълна и, че адски много хора биха се изкефили на МАХ Ще стане нещо като онази инициатива let the hobbit happen или нещо подобно).... let the marathon happen! Световната премиера на разширената версия на завръщането на краля е на 14 декември, т.е. има време да се организира маратон през декември. Дерзайте! Ако от Арена направят маратон и тази година повече няма да стъпвам в друго кино!




Тема Re: LOTR маратоннови [re: Legs]  
Автор Great Blondino (godlike)
Публикувано22.11.04 15:56



Аз съм "ЗА", подпиши ме в подписката

*ignorance is bliss*


Тема Айде!нови [re: Legs]  
Автор EVlL (Shadow)
Публикувано22.11.04 16:21



Колко прави това, 10 часа и половина, нали? Или повече?! Няма значение, заслужава си! Сега поне и трите ще са пълни:):):)

That's no moon...


Тема Re: Айде!нови [re: EVlL]  
АвторLegs (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 16:58



Ами миналия декември започна в 12 на обяд и свърши към 11:30-12 вечерта, като имаше 40 минутни паузи, в които похапваш разни вкусотии, които ти влизаха в цената на билета Незабравимо....



Тема Супер!нови [re: Legs]  
Автор EVlL (Shadow)
Публикувано22.11.04 17:33



Аз не съм бил на миналия, но на този ще отида!

Надявам се един ден да направят Star Wars маратон:)

Лелееееее... шест серии... кееееееееееф...

П.П. И Индиана Джоунс... и Завръщане в бъдещето...

That's no moon...


Тема Re: Айде!нови [re: Legs]  
Автор Carolina (морена)
Публикувано22.11.04 17:41



Добре, че паметта човешка пази само хубавите спомени
Преди да сме се отплеснали в еуфоричност да припомним, че маратоните са свързани и с тълпи от по 400 човека пред тоалетните и храните от първа необходимост. И все пак някои успяват да се доберат до пуканките и сядат точно до тебе. А ти слушаш шумното хрупане и нямаш нито една питка лембас.....



Тема Re: LOTR маратоннови [re: Legs]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано22.11.04 20:27



Аз също се включвам с глас "ЗА".



Тема Re: LOTR маратоннови [re: Legs]  
Автор Бeзцeнни (Reise, Reise :))
Публикувано22.11.04 20:45



ЗА!

Който веднъж е бил там... Ами иска пак да се върне:)

Geadelt ist wer Schmerzen kennt
vom Feuer das in Lust verbrennt


Тема Re: LOTR маратоннови [re: Legs]  
Автор Darina (anima soul)
Публикувано22.11.04 21:23



подкрепям :)



Тема твърдо ЗАнови [re: Legs]  
Автор firefox (free)
Публикувано23.11.04 00:10



много хора пропуснаха първия маратон, а съм убедена, че и тези, които не са, биха се включили в евентуален втори

от Арена нямат повод за съмнение във финансовия успех на начинанието, остава само да го организират :)

I am free of all prejudice. I hate everyone equally.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.