Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 30.04.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема INSOMNIA или "опасно безсъние" ...нови  
Автор pax (разпознат)
Публикувано06.09.04 18:49



тоя път въпреки че не е преведено буквално, мисля че българското заглавие е по-подходящо от оригиналното ...

страшен филм ... може би нищо особенно като фабула (кримка), но каква режисура, какво настроение само и как майсторски пресъздадено (на моменти се чуствах почти като при "мълчанието на агнетата") ... няма излишен кадър, илишна дума ... Пачино макар и стар пак е пич, а Роби Уилямс като психопат убиец няма грешка ... хубавата полицайка малко по холивудски, ама не прекалиха с нея

Редактирано от pax на 06.09.04 18:51.



Тема Re: INSOMNIA или "опасно безсъние" ...нови [re: pax]  
Автор Raul Endymion (котенце)
Публикувано06.09.04 20:32



Опасно Безсъние в кината, като Безсъние по НВО.
Филмът е доказателство как от нищо и никакъв сценарии гениален филм не може да се направи, но подходящите хора могат да го изведат около и малко над средното ниво.
И Пачино и Уилямс обаче правят страхотни образи, които са достатъчно интересни за да направят и филма интересен.

п.п. Хилари Суонк хубава? Вярно, че тук изглежда по добре, ама чак пък хубава...

Tu Ridi
Фен съм на Стефан Минчев


Тема Re: INSOMNIA или "опасно безсъние" ...нови [re: Raul Endymion]  
Автор pax (разпознат)
Публикувано06.09.04 20:45



е добре де, малко е зъбата, ама е симпатична ... всеки с вкуса си

мен още ме изкефиха природните кадри, мъглата и начина по който показваха самото безсъние на главния герой ... чак на мен взе да ми става едно такива тежко



Тема Re: INSOMNIA или "опасно безсъние" ...нови [re: pax]  
Автор Raul Endymion (9-ти септември)
Публикувано06.09.04 20:58



А, тва с безсънието ми е много позната история от близкото минало (е, верно чак до пет дни не съм стигал), та ми беше много ясно как се чувства героя.

Tu Ridi
Фен съм на Стефан Минчев


Тема Re: INSOMNIA или "опасно безсъние" ... [re: Raul Endymion]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано06.09.04 22:30



много точно казано
и моите впечатления бяха подобни когато го гледах филма преди година(или май повече беше)

:: No one lives forever ::



Тема Re: INSOMNIA или "опасно безсъние" ...нови [re: pax]  
Автор ГOлямa pAбoтa (ного важно!)
Публикувано07.09.04 00:07



Звучи интересно!




Тема Сетихте се вие!!!нови [re: ГOлямa pAбoтa]  
Автор lvO™ (Easy)
Публикувано07.09.04 18:49



Аз още преди година и половина писах за този филм. Ама нали има такива като Филипчо, дето според него темите от рода на "Само аз ли съм гледал този филм?" не са много актуални, щото той не е гледал въпросният филм. Та и сега филмите дето ги гледам, той ще ги гледа след 2 години сигурно. Съвсеми се, Филипе!!!

Колкото до филма - не е нищо особено, но си има своя чар. И силни артисти.

Easy Come... Easy Go...


Тема Сетих се да те питам!!!нови [re: lvO™]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано07.09.04 19:07



що за безсъние те е гепило;) че ти се привиждат дедективи



Тема Re: Сетихте се вие!!!нови [re: lvO™]  
Автор ГOлямa pAбoтa (ного важно!)
Публикувано07.09.04 19:32



Еми сега е модерно да се казва, че трябва да се чака филмът да излезе на голям екран, за да се гледа, иначе било нелегално. Не знам излезе ли, не излезе ли, ама трябва да чакам, докато излезе, ако не е излязъл, и като излезе, да нямам 5 лева и да го пропусна, или ако е излязъл, да чакам да дойде в Одеон след 17 години

Сериозно, ще го намеря и ще го гледам




Тема Re: Сетихте се вие!!!нови [re: lvO™]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано08.09.04 04:54



Ами съгласи се, че хората като теб, които гледат новите филми още преди да са излезнали официално (образно казано) сте по-малко от тези които ги гледаме малко или много след това, като мен и "Филипчо" да речем.

The Emperor is not as forgiving as I am.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.