Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Недооценените актьори- споделете мъката си тук!нови  
Автор atzuv (тахион)
Публикувано23.08.04 19:16



Кои са вашите такива?
Боли ли ви, когато виждате ,че са добри, но въпреки това не успяват да се снимат в качествени филми.
Защото мен адски ме боли
За Уилям Форсайт най-много, от всичките ми любими актьори.
Не мога да разбера той ли си избира ролите или агентът му е някой абсолютен боклук без никакъв вкус!!!
Защо трябва да ме подлагат на подобно мъчение да чета из имдб отвратителни отзиви за него!!Да обиждат актьор като Уилям Форсайт по този начин. Не знам кой има вина , той може би, или му е абсолютно безразлично, като на Джеймс Спейдър. Няма значение в какво се снима, стига да "падат" пари. Но какъвто и БОМБ да съм гледала с последния, пак не са били толкова зле, колкото тези с Уилям. Гледах преди време едно филмче с Рон Силвър. Извънредно семпло, но изключително приятно. Гледах го и си мислех, защо Уилям Форсайт няма този вкус и подбор на ролите си.
Как Рон Силвър е успявал да се снима в нискобюджетни филми, но те никога да не са били от вида Last Marshall или OutLaw.
Не разбирам

Актьор от 10 годишен, на 17 е вече професионалист и, в крайна сметка едно голямо нищо. Няколко добри филма- Имало едно време в Америка, Пуляковил, Неща, които да правиш в Денвър преди да умреш и Воден танц. Другото баластра(говоря за филмите , в които е в главната роля, като Отвъд желанието , например)

Ще се пръсна от мъка и яд



Тема Re: Недооценените актьори- споделете мъката си тук!нови [re: atzuv]  
Автор Raul Endymion (котенце)
Публикувано23.08.04 23:34



Сега се сещам за Крейг Шефър.
За Шерилин Фен също.

Tu Ridi
Фен съм на Стефан Минчев


Тема Re: Недооценените актьори- споделете мъката си тук!нови [re: atzuv]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано24.08.04 00:50



Първи в главата ми идва Hank Cheyne (Рикардо от Сънсет Бийч). Когато гледах сериала по една полска телевизия за пръв път, беше заради историята. Когато го гледах за втори път по Нова Телевизия - беше само заради актьорите. Великолепни са! Особено се възхищавам на Hank за цялата роля на парализирания, параноичен, отмъстителен, обезумял от злоба и ревност Рикардо, който изигра. От този сериал много харесвам още Lesley-Anne Down (Оливия), Sam Behrens (Грегъри - невероятно изпълнение на ролята), Priscilla Garitta (Габи).
Друг актьор, за който се сещам, е Джеймс Марсдън, ама той поне почна по-активно да се снима вече.
Иначе целият актьорски състав на шпионския сериал "The Pretender" - там са всички страхотни.
Въобще, по сериалите (без значение сапунки или не) има невероятни актьори.
Но най-недооценен за мен е Крис Купър. Малко са му Оскарите. Този човек има рядко срещано излъчване.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: Недооценените актьори- споделете мъката си тук!нови [re: Raul Endymion]  
Автор Kpъr (fractal)
Публикувано24.08.04 03:28



вярно, Фен!

а също и Дженифър Тили!



Тема Re: Недооценените актьори- споделете мъката си тук!нови [re: atzuv]  
Автор Nsho-chi (мече гризли)
Публикувано24.08.04 12:17



А на мене ми е мъчно за Дърмът Мълроуни малко:)
То вярно, че с това име къде да го пускат, но този глас.............недооценен и още как

"...аз съм късоглед и пея в хора."


Тема Re: Недооценените актьори- споделете мъката си тук!нови [re: Nsho-chi]  
Автор Movie lover (непознат)
Публикувано24.08.04 13:16



А на мене ми е мъчно за онзи момък, дето й даваше ягодки в устата на Уинона, а пък тя го заряза заради Дърмът



Тема Hannes Jaenickeнови [re: atzuv]  
Автор Xъни Бъни (tasty)
Публикувано24.08.04 13:46



най-добрия немски актьор всъщност...

Как съм добре ли се справям? Да спра или да продължавам?


Тема Re: Hannes Jaenicke [re: Xъни Бъни]  
Автор Nsho-chi (мече гризли)
Публикувано24.08.04 13:54



Да, бе, да!
Тиль Швайгъ е по-добър от тоя дядо

"...аз съм късоглед и пея в хора."


Тема Re: Hannes Jaenicke [re: Xъни Бъни]  
Автор Movie lover (непознат)
Публикувано24.08.04 15:40



Ами Саша Гулденбург ???



Тема Повечето актьори от първите епизоди на STAR WARS! [re: atzuv]  
Автор lvO™ (Easy)
Публикувано24.08.04 15:52



А именно хората, които превърнаха филма в класика, и които досега продължават да се снимат в някакви нискобюджетни продукции... Много ме е яд просто...
Марк Хамил, Кери Фишър, C-3PO, R2-D2...
Май роботите "надживяха" хората

Easy Come... Easy Go...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.