Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 26.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За върколаците и вампирите  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано10.07.04 02:53



Както може би се досещате, днес (т.е. вчера, щото минава 2 и половина) гледах Подземен свят, където бъка от върколаци и вампири.
Филмчето става, ако си падаш по ... абе по подобни филми - има си разни представители на двата вида същества. В случая с вампирите - те се мотат в прилепнали черни одежди (при жените) или в пищни наметала или широки, секси копринени ризи (при мъжете), зъбят се, очите им в пристъпите на гняв придобиват интересен искрящо син отенък, скачат от високо и се приземяват елегантно на 20 метра по-надолу и се пушкат с врага. И масово изглеждат слаби, елегантни и загадъчни. Ползват компютри, притежават компании и произвеждат изкуствена кръв и плазма (която продават и то на хората, а не като бърза закуска;).
Върколаците бяха по-неприятна пасмина, не толкова красиви (даже никак, мене ако питате), Главният между тях прилича на някакъв алкохолизиран наркомано-клошар но...ама айде без спойлери, основно ръмжат, видоизменят се, хапят и скачат от високо и се приземяват... не толкова елегантно, но на 4 крака. А, забравих да спомена, че търчат по стените и тавана, неясно защо.

С lady Oscar си говорихме по въпроса и тя сподели, че в тоя филм има далеч повече Готика, отколкото в Готика (а ако някой ми каже защо Оня филм се казва "готика", ще му благодаря и ако обяснението му е убедително и дойде на срещата, ще го черпя една бира ;)

В темата за Хари Потър бяхте одобрили вида на върколака. Не знам... Аз лично не харесах нито професор Лупин, нито това, в което се преобрази.
Ето в този филм имаше добро преобразяване, а получените екземпляри изглеждаха далеч по-внушителни и мъжествени, да речем. Лупин ми мязаше направо на изкъпана котка. или на плешива такава. Абе един такъв висок и кльощав и мухляв. Изглеждаше ми някак сбъркан. А и на фона на прекрасния Хипогриф определено можеха да се постараят повече.

А вампирите (поне филмовите такива) са много особено племе – в редица филми така ги издокарват, че направо да ти се прииска да те ухапе някой от тях, за да заживееш сред интересните, тъмнокоси и дългокоси мъже (и жени) - бледа, изящна, елегантна и безсмъртна в прилепнали черни одежди или развяващи се наметала, да стоиш на върха на кулата по време на гръмотевични бури, да гледаш замислено към хоризонта и когато най-мощната светкавица озари пейзажа, да скочиш на фона на драматичната музика и да отлетиш в неизвестна посока. Ако можех да прескоча момента с пиенето на кръв, цена нямаше да има преживяването ;)

То май пак за вампирите се разприказвах...
Е, лека нощ и приятно пълнолуние (като настъпи, де)

Редактирано от Kpиc на 10.07.04 02:57.



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор Raul Endymion (котенце)
Публикувано10.07.04 03:15



Да, да вампирите.

Каза, че нещо не си виждала симпатични върколаци - аз се сещам за един много симпатичен такъв - Жули Делпи. И още един - в Ginger Snaps (ако слушаш ще ти дам да гледаш тоя филм, някой път) - на мен пък там ми се искаше да съм върколак (а не вампир)


Tu Ridi
Фен съм на Стефан Минчев


Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано10.07.04 04:31



ако много ти се прииска някой вампир да те ухапе - аз съм на разположение



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано10.07.04 08:47



Забелязвам във филми като Матрицата, Блейд и Подземен свят, че всичко е в кожи, поне едната страна от героите. Мода някаква.
Аз неща никой да ме хапе, щот по книгите други неща пишат.

Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.


Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Raul Endymion]  
Автор Guardian Spirit (pay tribute)
Публикувано10.07.04 11:27



хех и още един - Ван Хелзинг :)
доста готино направени ефекти, а и самото съчетание на мацката от Подземен свят, със най-секси пича според доста медии, граф Дракула и Франкенщайн - ебе заслужава си гледането :)

ще чакаме Подземен свят 2 :)

After Too Much Alcohol and Spirits - Kneel, Embrace The Throne And Sacrifice To The Porcelane God


Тема Ако трябва да съм искрен, то...нови [re: Kpиc]  
Автор EVlL (Shadow)
Публикувано10.07.04 11:27



Най-въздействащият върколак винаги ми се е струвал отчето от Сребърният куршум. Ако си спомняш, самото лице на актьора някак си вълчееше:)
Дали заради нескопосаните ефекти тогава или детската ми възраст, незнам, но беше доста страшничко. Особено епизода, когато тръгнаха да го търсят в гората.

А иначе готин вампир е самият граф:) А пък в Интервю с вампир бяха арогантни парвенюта всичките:) - не ми вдъхваха вампирско доверие:)

Най-истинските вампири са в книгите - на първо място ми е Сейлъмс Лот и далеече на второ - Дракула.



Тема Re: Ако трябва да съм искрен, то...нови [re: EVlL]  
Авторemil (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 14:41



na mene podzemnia svqt ne mi haresa
po-zdravi



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Guardian Spirit]  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано10.07.04 16:37



Van Helsing rocks!



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Raul Endymion]  
Автор KAl-El ((супергерой))
Публикувано10.07.04 22:24



Ако ти е харесал Ginger Snaps със сигурност ще ти хареса и продължението, Ginger Snaps 2: Unleashed. Аз си го купих преди няколко дни и направо се разбих. Третата серия се снима в момента.

ДА ВИ Е СЛАДКО!



Редактирано от KAl-El на 10.07.04 22:26.



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: KAl-El]  
Автор Raul Endymion (котенце)
Публикувано10.07.04 22:39



Разбрах преди известно време за двойката. Принципно съм скептично настроен към продълженията. Въпреки всичко се надявам да ме изненадат приятно

Tu Ridi
Фен съм на Стефан Минчев


Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор KAl-El ((супергерой))
Публикувано10.07.04 22:43



Като си говорим за вампити не можем да не споменем Vampire Hunter D!



Да ви прилича на някой с тая шапка.........



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор KAl-El ((супергерой))
Публикувано10.07.04 22:52



Класика в жанра:

Вампири: Изгубените Момчета (The Lost Boys)
Гладът (The Hunger)
Невинна Кръв (Innocent Blood)

Върколаци: Вой (The Howling)
Американски Върколак в Лондон (An American Werewolf in London)
Вълк (Wolf)

Редактирано от KAl-El на 10.07.04 22:53.



Тема Re: Ако трябва да съм искрен, то...нови [re: EVlL]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано11.07.04 19:30



Не съм го гледала тоя куршум .

Сейлъмс Лот, даааа..... И разказчето "По едно за из път".

А някой да има "Гладът" с Дейвид Боуи. Гледала съм го, но беше преди мноооого години и нищо не помня. Освен остаряването на Боуи.



Тема Наистина ли?нови [re: Kpиc]  
Автор EVlL (Shadow)
Публикувано11.07.04 21:51



Не си гледала Сребърният куршум? По Стивън Кинг е. Ще поровя из старите касети да ти го дам, стига да не е у някой "приятел" все още.



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: чepивaмп]  
Автор чepивaмп (жадна)
Публикувано12.07.04 03:14



чакането за продължението на "Подземния свят" няма да е много дълго, ако се съди по предварителните планове. подробностите





Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано12.07.04 09:48



Аз го гледах преди две три седмици по TV1000. Не е зле филмчето, но не е и нещо особено. Не знам дали ще отида да го гледам и на кино... може би, ако няма какво друго .

Много ми хареса идеята, че са разработили огнестрелни оръжия, с които да се трепят по между си, а не разчитат на остарелите методи с накти и зъби . Просто не е логично при модерните технологии .





Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Gallandro]  
Автор lady oscar (lubopitka)
Публикувано12.07.04 18:09



на мен подземен свят ми допадна доста. имаше си някои доста впечатляващи сцени и култуво попадения (особено се радвах на едно върколашко превръщане в полицейската кола)аз съм доста непретенциозна що се отнася до вампирски филми и почти всички ме карат да вия от удоволствие като ги гледам"^^...сега се сетих да спомена и още един, Buffy: The Vampire Slayer, който обаче имаше далеч по-интересен телевизионен живот...Там имаше и един много добър (и красив) вампир, който не бих имала нищо против да ма ухапе а също и купища демони и разни други "изчадия адови".Екшънът си беше на добро ниво, ужасът беше малко на заден план, но любовта беше хубава и трагично-обречена....ммммда определено, един от малкото ми любими сеириали

"The more I love you, the more blind I become to you. Ah, Oscar...Oscar!"


Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор auslander (schеissebauer)
Публикувано12.07.04 19:21



"готика" е готик заради единственото свястно нещо в този филм (според мен, както винаги!) - далечните планове на замък в дъжда с мълнии, флашванията със залепената за прозореца физиономия на пенелопе круз, акцента на бодиарта на единия основен изверг, и преднамерено съспенс моментите... изобщо, матийо си знае работата, а онази как-й-беше-името бери май става само за украса на задния план, и то с един куп уговорки... :( не става, тоест... (няма да плюя по monster's ball, слюнката ми е по-ценна) - тва всичкото е, за да си спечеля бирата ;)
за вампирите - като фен на всичко дърводелско (не се смейте, дори и призраци от марс, ама там вече има хенстриджови съображения), john carpenter's vampires много ме израдва... филмът е тъп като торба чукове, но си струва гледането дори само заради муцуната на джеймс уудс... и вампирът си беше сериозен :)
сещам се и за определено не-бледи и не-кльощави вампири - from dusk till dawn... :) за разчупване на модела... иииииииии алая в queen of the damned...

...sleepwalking to the gallows...


Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: auslander]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано13.07.04 10:10



По-скоро Готика се казва Готика, за да звучи модерно и да привлече хора в салоните... друга причина не виждам... има ужасно много филми с много по-готическа атмосфера. Кралицата на прокълнатите напрмер... ех...





Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: auslander]  
Авторkyчo (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 22:30



Да,Клуни яко ги трепеше там с нещо като канго,пък китайчето хвърляше торби със светена вода...изобщо Тарантино-Родригесов стил,култова работа.А
вампирите дори не се споменаваха до половината на филма и ако не знаеш,
че ще ги има изведнъв се опулваш невярващо в екрана.
Иначе аз съм твърдо за върколаците-във всичките им форми...Ауууууу!
Има един ..."Кучета войници",май се превеждаше,английски.Там са бая бутафорни(никакви компютри),но пък само като им чуеш акцента и се зарибяваш.А края има готина закачака със футбола,гледай го!



Тема Re: Ако трябва да съм искрен, то...нови [re: EVlL]  
Автор ARENA (непознат )
Публикувано18.07.04 18:57



Напълно си прав! Когато четох СЕЙЛЪМС ЛОТ спях на запалена лампа повече от месец. Много ми стана интересно това, че първите 150-160 страници книгата вървеше доста вяло и скучно дори. После изведнъж така те грабва, че изтръпваш от ужас. Непрекъснато имаш гадното усещане, че някой те дебне и не сваля поглед от тебе, въпреки, че чудесно знаеш, че си сам в стаята. Това е вампирска книга номер 1!!! Поне за мене!!!



Тема Аз пък...нови [re: ARENA]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано18.07.04 19:21



...когато четох Сейлъм Лот заспивах поне за 2 седмици след 4 часа, когато се развидели, за да знам, че вече е твърде светло, за да дойдат вампирите, а книгата "неутрализирах" за през нощта, като слагах върху нея някоя друга книга 9или даже книгИ) - на Астрид Линдгрен, Тери Пратчет или Толкин.



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор !ЧepнoKoca (зрител)
Публикувано19.07.04 00:16



"Подземен свят" според мен си струваше да се гледа, поне от гл.т. на ефекти и наблягането на готиката там - ако се харесва, разбира се.
Но "Ван Хелзинг" си беше разочарование, особено като се има предвид, че "Подземен свят" трябваше да бъде загрявка за него (според едно списание).
Но за мен си остава класика "Блейд". Но втората част беше разочароваща, надявам се да не се получи така и с "Подземен свят". Но по принцип продълженията са по-вяли от първите части.
По повод на мнението на KAI-EI - "Изгубените момчета" наистина беше много хубав филм и съм го гледала сигурно преди 10 години и сега го намерих в арената и си спомних, но няма субтитри. Но "Гладът" не го намерих изобщо.
А "Вълк" наистина си струваше, скоро пак го гледах по ТВ.



Тема Van Helsing rules!нови [re: !ЧepнoKoca]  
Авторkyчo (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 01:06



Само в 10 минути от Ван Хелзинг има повече екшън и много по-добри ефекти от целия Подземен свят...там ни сервираха някви смешни аниматронни върколаци които се чекнат неестествено по стените.И не ми казвакте че сюжета на Подземния свят е много оригинален щото е баш бая откраднат от една известна поредица ролеви игри .Даже май и дела се водиха по тоя повод.
А Джак Никълсън наистина има вълчи вид,просто този поглед,тези вежди...



Тема Re: Van Helsing rules!нови [re: kyчo]  
Автор !ЧepнoKoca (зрител)
Публикувано19.07.04 01:30



Не съм съгласна за Ван Хелзинг. Сюжетът е толкова измислен - от няколко романа направили филм. Нищо ново под слънцето от такава тледна точка. В това отношение напомня а "Лигата на изключитилните джентълмени" (или нещо подобно беше).....



Тема Van Helsing rules!нови [re: !ЧepнoKoca]  
Авторkyчo (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 01:49



То това не е първия филм в който се бутат и тримата (Дракула,Чудовището на Франкенщайн(някой хора си мислят че това е името на самото чудовище)и Човека-вълк),но пък и не се взима много насериозно,чисто забавление си е.
Подземен свят е толкова готичен че чак нагарча.И още нещо-през цялото време
се отварят едни врати, едни порти...Имах чуватвото че един и същ кадър със влизащата кейт бекинсейл в имението на вамповете го пробутаха поне 3 пъти...а аз съм много наблюдателен(пък съм и скромен)и такива работи бая ме дразнят.
Усещам се че се опитвам да убедя хора в моите си виждания,а това е тъпо затова спирам .



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано19.07.04 13:24



Дракони обичат бира - затова ще ти издам ,Крис, защо се казва Готика:
Това е съкращение от ГОлемите ТИнтири-минтири на КАсовиц....
В онзи филм има толкова готика, колкото в ТВ "Планета".

Иначе напълно съм съгласен с Lady Oscar - в Underworld , готиката е далеч повече. Могат направо него да прекръстят Готика, а другия - ХалеБерика.
Филмът ми хареса именно с атмосферата и усещането, което носи всеки детайл. Без да се правим на някакви големи критикари, мога да кажа, че е въздействащ и различен. На мен това ми стига.
Актьорите играят също много добре и с кеф.... което винаги се усеща. Признавам Бекинсейл я пропуснах в "Пърл Харбър" (ама всъщност що ли не пропуснах и целия филм се чудя) , но в този филм се справя чудесно въпреки връзките си с част от екипа :)) ( ожени се за режисьора, а детето и е от Луциан (забравих му името-дето е "някакъв алкохолизиран наркомано-клошар" )) Но е добра Бекинсейл... отива и много!

Крис, тъй като усещам слабост твоя вампирска, предполагам вече знаеш, че отскоро има и клуб вампирски,където ,доколкото разбрах, ухапват с упойка доброволните желаещи.:))) Недоброволните-предполагам-без упойка.:)))



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: SMAUG]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано19.07.04 14:14



Ааа, така ли било :)
Има логика. (ама няма готика ;). Ела на следващата среща да си изпиеш бирата.



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано19.07.04 14:25



Ако не успея да се образувам на срещата, я преотстъпвам най-доброволно на Галандро.:)) Орка и без това не съм го виждал от Втората епоха.:) А така ми се пие бира с него...:))))



Тема оффнови [re: SMAUG]  
Автор Gallandro (орк-меланхолик)
Публикувано19.07.04 19:10



Ми тия дни са много отворен от към оферти за биропиене . Само, че съм и много обезнетен... Ако се организирате нещо от съседния клуб и пратите един СМС ще долетя .





Тема Re: Van Helsing rules!нови [re: kyчo]  
Автор !ЧepнoKoca (зрител)
Публикувано20.07.04 23:29



Ама наистина се опитваш...
То и това си е въпрос на вкус, кой какво търси във филмите...
Ама разни смесици между различни герои от различни места винаги много са ме дразнили... Възприемам го като липса на въображение от страна на сценариста. Или просто да прави нещо ново, въз основа на усптешно старо. Никаква нова идея.
Или пък аз очаквам твърде много?
Май няма нищо ново под Слънцето



Тема Хм!нови [re: Kpиc]  
Автор She-Wolf (скиталка)
Публикувано24.07.04 14:02



Казваш ставал значи?
Ама става или СТАВА?
Много живо ме интересува наистина

Мене мацката много ме кефи
Направо ми е взела акълеца

Редактирано от She-Wolf на 24.07.04 14:07.



Тема Re: Хм!нови [re: She-Wolf]  
Автор KpиcМодератор (Арбитър)
Публикувано25.07.04 21:22



Е, мене ако питаш - става. Не е чак да СТАВА, за съжаление...
Но поне има Готическа Атмосфера (на моменти) и Красиви Вампири (през повечето време - освен когато не показват върколаци или вампир в процес на регенерация ;).



Тема Re: Хм!нови [re: Kpиc]  
Автор She-Wolf (скиталка)
Публикувано26.07.04 10:54



Е, добре тогава!
РЕШИХ! Ще го гледам!
Ако не друго то поне ще е наслада за окото!



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: Kpиc]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано26.07.04 13:00



Може би защото не очаквах много от този филм, защото по принцип не това е любимия ми жанр, но филма на мен определено ми хареса.

Аз лично го пъхам в кюпа с филми, чиято основна цел е зрелища и спец-ефекти, за сметка на бозав или направо никакъв сюжет. Като най-изявен предствавител - може би не първия, но май най-претендиращия за това филм беше Лигата на необикновените - голямо лигавене падна там :)

Но пък снощи останах приятно изненадам от нагнетяванет на мапрежението към края, когато вампирите атакуваха бърлогата на върколаците. Особенно при битаката между Виктор и току що излюпения супермен, напрежението, поне за мен беше във връхната точка, и определено ми зарадва окото тази битка.

Тъй, подрънках малко глупости - на някой говори ли му се?

с малко влакче композирам патките в реката


Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: karasko]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано26.07.04 14:26



Ееееееееееееееееее,не!:))

Не мисля,че трябва да сравняваш Underworld с Лигата - този филм така и още не съм го догледал и не вярвам да го догледам. Лигата е типичното доказателство,че само с известни актьори, бюджет и спец ефекти - добър филм не става!:)
А Underworld, IMHO, е доказателство за точно обратното - как с млади, неизвестни (или почти неизвестни -изключвам Bill Nighy,който си е ветеран) актьори и нисък (за стандартите на жанра) бюджет -можеш да направиш нещо доста по-красиво и добро.

BTW казаха ми скоро ,че сега в Русия е касов хит един руски вампирски филм : Ночной дозор, правен по трилогията на Лукяненко (който между другото се очаква в Пловдив след 10 дни за Еврокона:)) ). Отзивите за филма са много добри. Днес ми попадна ей-това кратко инфо:



Общо взето : Руските вампири отвръщат на удара...



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: SMAUG]  
АвторFim (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 14:36



Внимавай с "Ночной Дозор" SMAUG! Да не се окаже касов хит на патриотична почва... като френските Доста хора го пооплюха на техните форуми, та не знам какво да мисля. Но определено ще го гледам, когато се появи по наш'те ширини Дано по скоро да го изпиратят с добро качество, че на нашите разпространители не се надам



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: SMAUG]  
Автор karasko (невидимо дете)
Публикувано26.07.04 15:12



Хм, погледнато от една страна си прав - разликата в класата, или по-скоро известността на актьорите е явна. От друга страна обаче, аз казах че ги сравнявам, защото най-най-грубо за мен филмите са такива които имат за цел да те накарат да размишляваш над нещо, и такива които разчитат да те привлекат теб и твоите Х лева чрез специални ефекти, пък сюжета кучета го яли. Е, разбира се има си ги и и отделните категории Комедия и Порно, но за това друг път.

Хехе, сега да не вземат да ми обясняват всички че нищо не разбирам от кино - то си е така, ама подчерах че това е най-грубата подялба.

Та от тази гледна точка, едва ли има много върху какво да мислиш след като излезеш от салона - също като Лигата :)

с малко влакче композирам патките в реката


Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: karasko]  
Автор SMAUG (The Dragon)
Публикувано27.07.04 10:12



Съгласен, но аз и поначало си знаех,че такъв филм няма как да ме хвърли в размисъл огромен:))...
Говоря за усещането след филма, някак се утаява в теб усещането:)) А при лигата такова нещо нямаше - през цялото време се чудих защо са мъчили тия актьори да играят в такъв комикс...

Разликата,която аз правя е дали хората създали филма са вложили душа и го правят с кеф или не! И това в случая е единствената разлика ,която има значение.


Фим, И аз съм леко скептично настроен, :)) -да не стане видяла жабата,че подковават коня и вдигнала и тя крак. но както и да е... ще видим.

Редактирано от SMAUG на 27.07.04 10:14.



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: SMAUG]  
Автор Marpaт (Selene)
Публикувано29.07.04 16:27



Мда! Лигата е абсолютно тъп, скапан, банален филм!

Благодарение на добър ритник можеш да получиш криле.


Тема Ван Хелзинг и Подземен святнови [re: Marpaт]  
Авторvampire_girl (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 19:38



Тъй. ще започна оттам, че според мен и "Подземен свят" и "Ван Хелзинг" са много добри филми. ПИСНА МИ когато има два филма от един жанр постоянно да върви т.нар. кинодуел и единия филм да бъде силно оплюван за сметка на другия.
Хора, толкова ли не мчожете да се насладите и на двата филма?
Естествено, че единия ще има повече предимства!
Но това значи ли, че другия е пълен боклук?



Тема Re: За върколаците и вампиритенови [re: auslander]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 13:51



Стигматизмът също внася някакъв привкус на мистика и средновековие. Да допълня!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.