Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 21.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема БГ сериала по Канал 1нови  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано15.05.04 15:56



Гледахте ли вчера новия бг сериал....според мен е един добър опит
Актьорите играят доста сковано и неестествено, но все пак...
Девойката в главната роля е много симпатична и обещаваща според мен
Споделете впечатления...

Don't cry because it is over, smile because it happened.


Тема Re: БГ сериала по Канал 1нови [re: Дopoти]  
Автор thenewone (ангел)
Публикувано15.05.04 18:45



"Актьорите играят доста сковано и неестествено, но<...>според мен е един добър опит"
Какво да ти кажа, ако в някой филм актьорите играят така, то няма "добър опит", а има просто провал.
Изключвам от числото на скованите и неестествени актьори Иван Иванов (и Стефан Мавродиев).
Сигурен съм, че другите могат повече, включително и "девойката в главната роля", но, уви, с нищо не го показват това повече. Само го загатват, но това не е достатъчно.

"-Благодаря, достатъчно- повтори Фред. –Понякога ми се иска да полудея. Но съм забравил как."


Тема Re: БГ сериала по Канал 1нови [re: Дopoти]  
Автор atzuv (смутна)
Публикувано16.05.04 18:14



ами гледах към 3-4 минути от него , не изтърпях за повече:)
нашите актьори кога са били по-малко сковани , особено в ТВ сериал?!(още нястръхвам, като се сетя за "Дунав мост")
за мен няма "но все пак". Никви компромиси

яж пельмени "Русский хит" будешь сит и знаменит


Тема Re: БГ сериала по Канал 1нови [re: Electra]  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано17.05.04 16:37



Дамммм Блатечки и мен ме изненада....да не му се надяваш...

Don't cry because it is over, smile because it happened.


Тема Re: БГ сериала по Канал 1нови [re: Дopoти]  
Автор carry_m (brave)
Публикувано17.05.04 16:47



Не ми хареса






“Ще му направя предложение, на което няма да може да откаже”


Тема Re: БГ сериала по Канал 1нови [re: Дopoти]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано19.05.04 20:43



Пълна тъпотия. Очаквах, че ще е така, ама чак толкова не съм си представял. Издържах го към 7-8 минути. Актьорите бяха адски скучни, действие липсваше, човек имаше чувството, че всичко е спряло. Да не говорим, че всичко беше адски изксутвено. Незнам дали някога ще се върне ерата на доброто българско кино, каквото го знаем отпреди 20ина години, че и повече.



Тема Re: БГ сериала по Канал 1нови [re: Apeg]  
Автор thenewone (ангел)
Публикувано20.05.04 13:18



Ще се върне...
щях да пиша на кукуво лято, ама това не е сериозно:)
Ще се върне, първо - когато се върнат парите, и второ - когато можещите стигнат до тези пари.

"-Благодаря, достатъчно- повтори Фред. –Понякога ми се иска да полудея. Но съм забравил как."


Тема Re: БГ сериала по Канал 1 [re: thenewone]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано30.05.04 01:38



Не е проблема в парите, хайде стига оправдания! Този сериал има проблем първо с диалозите, а едва ли причината е, че не са имали пари. Аз успях да си открадна малко време и да изгледам една серия. Толкова ми липсват българските филми, че бих изгледала още пет. Ако имах време

Ляо, Геди!



Тема Re: БГ сериала по Канал 1нови [re: Xaпka]  
Автор thenewone (ангел)
Публикувано30.05.04 02:23



скъпи мой/скъпа моя
първо, никой не се оправдава
второ, този сериал има проблем не само с диалозите
и - трето - прочети внимателно постинга, щом си тръгнал/а да отговаряш - прочети го целия, имам предвид, а не само първите два реда

"-Благодаря, достатъчно- повтори Фред. –Понякога ми се иска да полудея. Но съм забравил как."


Тема Re: БГ сериала по Канал 1нови [re: Дopoти]  
Авторmagdalena (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 16:52



Режисьорът да си скаса дипломата(ако я има...),сценаристите да не припарват повече до лист и молив,а БНТ.....защо ли си дава парите........на неподходящи хора




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.