Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 17.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема любими клиповенови  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.04.04 15:36



мойта слабост е "целувката на жабата" на питър гейбриал - единственото ми обяснение е...ако си искрен романтик признаващ приказният свят в реалността:) няма как да избягаш от подобна действителност...
няма клип на ред хот чили пепърс по който да не лудна от кеф - страхотен мозъчен тетрикс...
"червените ботушки" на кейт буш - опитай да разбереш красивото във всички те му дебилски форми...
толкова като старт
ако има кво да споделите от получен визуалено/духовен сърбеж
споделете НЕ;)лечимата си краста



Тема Re: любими клиповенови [re: NUT]  
Автор firefox (divine)
Публикувано28.04.04 15:42



аз ааааааааааадски просто се кефех някога на клипа към Let There Be Light на Майк Олдфийлд (и, сега когато си спомних за това, ще съм благодарна на всеки, който може да ми даде линк към него :) )
тъкмо типът символизъм, който ми харесва :)

Всичко е на шега, на майтап, докато накрая някое божество не те запука със светкавиците.


Тема Re: любими клиповенови [re: NUT]  
Авторaнтoн (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 15:53



На мен много ми харесва клипа на Katie Melua "The Closest Thing To Crazy". Ако някой знае линк, за да си го сваля - ще съм му много благодарен!!! :))



Тема Този невероятен клип...нови [re: NUT]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано28.04.04 16:28



... на REM при басейна... С рождения ден... По дяволите, някой помни ли как се казваше песента? И КАК го бяха направили всъщност??



Тема Re: Този невероятен клип...нови [re: tchupakabra]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано28.04.04 17:13



Песента се казва Imitation of Life.

"Боже колко мъка има по тоя свят!"- каза Моканина и продължи да скубе бялата лястовица.


Тема Re: Този невероятен клип...нови [re: ss_]  
Автор 747 (на кой му пука?)
Публикувано28.04.04 17:28



Абе, има мноооооооооого хубави клипове... Тия, за които аз се сещам, са все на Металика... всъщност, техен кофти клип май няма... И още: на Роксет "Милк енд тоуст енд хани" (баси, не става на латиница!!!), на Андрея Бочели с Дулсе Понтес "О маре е ту", на Рамщайн повечето, много от тия на Стинг... абе, бая са...



Тема точно това търся...нови [re: 747]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.04.04 17:43



както ти гмецна - мнооооооооооооооого хубави клипове:)
ясно е че са неизброими и необяснени от към привличане
но
моля ви!
като драскате примерно за - а ри ем.. металика и так дале;)
напишете защо ви впечатлява съответното произведение
п.п. към лисичето - знам че преди който и да е активист да реши да ти предложи търсеното от теб...ти ще си задоволила потребността си :)))



Тема Re: точно това търся...нови [re: NUT]  
Автор 747 (на кой му пука?)
Публикувано28.04.04 18:07



`ми, щото са готини, бе! `щото имат концепция и добра визия. Специално на Роксет - защото е семпъл и същевременно "топъл", защото на Бочели е семпъл, но и футуристичен, защото...
Ти какво искаш - да ти правя анализ на художествена творба ли!? Ако искаш да си говорим за "сугестивната функция на хроматичния знак" и "семантичните гнезда" в произведение на аудио-визуалното изкуство, ще ми отнеме много време. Питаш кои ми (ни) харесват - казвам (-е) ти! Остави Фройд на мира!



Тема Re: любими клиповенови [re: NUT]  
Автор rebelheartous (непознат)
Публикувано28.04.04 18:15



Michelle Branch - Are You Happy Now?

О, Мишел, о, Бранч, къдрокоске любима, could u look me in the eyes?


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от rebelheartous на 28.04.04 18:16.</EM></FONT></P>

Редактирано от rebelheartous на 28.04.04 18:19.



Тема ок...нови [re: 747]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.04.04 18:17



няма лошо че се помпаш(може спанак да ти липсва;)
за роксет - двойка със собствен делим "зил"?!
...
а Бочели е прекалено финн дизайн...за твийто липсващо рибешко око!!!...ако ме разбираш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.