Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 19.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Тема Златен Глобус !!! (;-))нови  
Автор Chewbacca (Walking carpet)
Публикувано26.01.04 08:39



Най-добър филм - Властелина!
За режисьор - Пи-Джей :)))))
Най-добър саундтрак - Властелина
Най-добра песен - пак той :)

Това чух сутринта в 8:00 по радиото. За другите нямам време, че закъснявам за работа, така че ето ви линка -



Единствен линк ще ги сбере... и в интернет ще ги обвие...


Тема Re: Златен Глобус !!! (;-))нови [re: Chewbacca]  
Автор christiee (lubopitka)
Публикувано26.01.04 11:11



Ура!!! Това е заслужено признание!надявам се и Академията да си вземе бележка и да се отчете както трябва! от другите победители ме изненадва, победата на Чарлийз Терон за женска роля при конкуренцията на Никол, Ума и Кейт Бланчит. жалко за Джони Деп, такъв е пич в Карибски пиратин както се казва, не може всичко! И пак три пъти УРА за Питър Джаксън и екипа му!!!!



Тема Re: Златен Глобус !!! (;-))нови [re: christiee]  
Автор Chewbacca (Walking carpet)
Публикувано27.01.04 12:37



За академията се съмнявам, но има малка надежда:)

Единствен линк ще ги сбере... и в интернет ще ги обвие...


Тема Re: Златен Глобус !!! (;-))нови [re: Chewbacca]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано27.01.04 20:14



аз пък си мисля, че и Академията ще го направи филм на годината - 7 години къртовски труд и вложените купища пари си го заслужават. И най-лесно е да се отчетат за 3тата част! Общо взето от началото на годината и Return of The King и Джаксън печелят двете награди -за филм и за режисьор. Тъй че най-вероятно е да вземат и Оскара.



Тема Re: Златен Глобус !!! (;-)) [re: christiee]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано27.01.04 20:19



аз пък хич не се изненадах за Тренон. Тя спечели и наградадата на критиката. Те имат винаги някакво такова странно разбрано чувство да се награждават актьори/ актриси изпълняващи откачени роли на злодеи, убийци, недъгави и прочие. Аз си мисля, че като нищо ще й дадат и Оскар само защото е напълняла 15 кила, снимала се е мръсна и грозна. А и какво по-американско от това да направиш филм по действителна история за масова убийца?



Тема Re: Златен Глобус !!! (;-))нови [re: Shanya]  
Автор Chewbacca (Walking carpet)
Публикувано27.01.04 20:41



<7 години къртовски труд и вложените купища пари си го заслужават>

Да, и ако това стане, ще е много глупаво. Защото наистина ще докажат, че не оценяват филмите по качества, а по всичко останало.

Както преди десет години се случи със: "Списъкът на Шиндлер"!, който далече не е най-оскаро-заслужаващия филм на Спилбърг!

Но аз пък се радвах...


Единствен линк ще ги сбере... и в интернет ще ги обвие...


Тема Re: Златен Глобус !!! (;-))нови [re: Chewbacca]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано27.01.04 21:56



е аз не съм казала, че е правилно точно по този принцип да награждават, но за съжаление е факт . Вярно е престижно е да се получават награди, но не това е най-важното, нали . Специално трилогията получи такава върла фен подкрепа, че какво тук значи някакъв си Оскар . На 29.02 ще разберем какво са измисли този път.



Тема Re: Златен Глобус !!! (;-))нови [re: Shanya]  
Автор Chewbacca (Walking carpet)
Публикувано27.01.04 22:15



Няма ли да спазят традицията и тази година - по отношение на провеждането!

Щото си написала 29. 02, а обикновено са Март?!

Единствен линк ще ги сбере... и в интернет ще ги обвие...


Тема Re: Златен Глобус !!! (;-))нови [re: Chewbacca]  
Автор NlKlTA (lost)
Публикувано27.01.04 22:22



Йеййй!! Толкова се радвам! :)
Поздравления мистър Джаксън! :)

N.



Тема Re: Златен Глобус !!! (;-))нови [re: Chewbacca]  
Автор Shanya (sunshine)
Публикувано27.01.04 22:23



няма грешка - на 29.02, неделя са с водещ Били Кристъл.
И аз много се учудих, защото обикновено са през втората половина на март, но явно им е харесала високосната дата тази година.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.