Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 16.07.25 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема какво можем да научим от филмитенови  
Автор Bиpakoчa (мръшляк)
Публикувано08.01.04 15:51



1.Леглата се постилат със специални Г-образни завивки, които стигат до мишниците на жените и едва до кръста на мъжете, които лежат до тях.

2. Вентилационната система на която и да е сграда е перфектното скривалище. Никой няма да се сети да те потърси там, а освен това от там можеш да достигнеш до всяка точка на сградата, до която си поискаш, както и безпроблемно да виждаш тези,които те преследват.

3. Ако искаш да минеш за немски служител, не е необходимо да говориш немски. Достатъчен е и немски акцент.

4.Мъжете не дават никакви признаци, че ги боли, дори когато върху тях се изсипва една гора бой, но когато някоя жена започне да им почиства раните, винаги стенат и примижават от болка.

5. В кухните няма ключове за лампи. Вместо това влизаш в кухнята, отваряш хладилника и той ти свети.

6. Всеки, който се събужда от кошмар, скача внезапно и сяда запъхтяно в леглото.

7. Кашлицата обикновено е признак за смъртоносна болест.

8. Всички бомби имат дисплей с големи червени цифри, така че винаги да знаеш кога точно трябва да избухнат.

9. Ако решиш да се разтанцуваш насред улицата, се оказва, че всеки знае стъпките на танца.

10. Когато се изправиш лице в лице със зъл международен терорист, най-доброто ти оръжие срещу него са сарказмът и остроумието.

11. Един мъж, който стреля по 20 други мъже, има по-голям шанс да ги убие, отколкото 20 мъже, които стрелят по един мъж.

12. Всеки лаптоп е достатъчно мощен, за да навлезе в комуникационната система на настъпваща чуждопланетна цивилизация.

13. Повечето хора си събират изрезки от вестници в специални тетрадки -особено ако някой от близките им наскоро е умрял при странен инцидент с плавателно средство.

14. Детективите са способни да разрешат заплетените случаи единствено след като бъдат отстранени от служба.

15. Когато са насаме чужденците предпочитат да си говорят на английски.

16. Ако си герой, никога няма да те обвинят в масово клане или криминално нанесени щети, дори да изравниш цял град със земята чрез действията си.

17. Винаги, когато ти потрябва ножовка, ще я намериш наблизо.

18. Всяка ключалка може да бъде отключена с помощта на кредитна карта или кламер и то за секунди - с изключение на случаите, когато става въпрос за врата, която води към горяща сграда, в която има оставено невръстно дете.

19. Когато караш кола, нормално е през цялото време да гледаш не пътя, а човекът на седялката до теб или зад теб.

20. Дори да караш по абсолютно прав път, необходимо е от време на време рязко да завърташ волана.

21. Шофьорите на такси никога не искат да им плащаш точно или дори приблизително - първата банкнота, която извадиш от джоба си винаги е подходяща.

22. Честните и работливи полицаи обикновено ги застрелват три дни преди да се пенсионират.

23. Колкото повече се мразят един мъж и една жена, толкова по-вероятно е да се влюбят един в друг.

24. Ако голямото стъкло на прозореца се вижда добре, значи след секунди някой ще бъде изхвърлен през него.

25. Айфеловата кула се вижда от всеки прозорец в Париж.

26. Вероятността да оцелееш в каквато и да е битка, в която и да е война е почти 100%, освен ако не направиш грешката да покажеш на някого снимка на любимата си, която те чака у дома.

27. Веднъж червисаш ли се, червилото остава на устата ти завинаги - дори когато се гмуркаш на дълбочина, освен това сутрин се събуждаш с перфектен грим в леглото до любимия.

28. Във всяка пазарска чанта има поне по една франзела.

29. Вместо да си хабят куршумите, мегаманиаците предпочитат да уморят най-големите си врагове като използват сложни механизми, включващи фитили, въжета, смъртоносни газове, лазерни лъчи и човекоядни акули, които да дадат на пленниците поне двайсет минути за бягство.

30. Ако си руса и красива, вероятността да станеш експерт по ядрена физика на 22 е наистина много голяма.

31. Няма значение дали по време на битка, включваща източни бойни изкуства, противниците ти са много: те търпеливо ще се изчакват да те нападат един по един като те обикалят със заплашителни стъпки, докато не се справиш с този, който в момента се бие с теб.

32. Ако решиш да обезвреждаш бомба, не се притеснявай коя жица да срежеш- винаги ще уцелиш тази, която трябва.

33. Поне единият от двама еднояйчни близнака се ражда зъл по природа.

34. Широките и просторни апартаменти в Ню Йорка са по джоба на почти всеки - независимо дали работи или не.

…и още:
35. Хората обикновено не работят (освен ако не са гениални собственици на мега-корпорация, която управляват по телефона)и имат безкрайно много свободно време, за да се заплитат в интриги.



Тема Re: какво можем да научим от филмитенови [re: Bиpakoчa]  
Автор Raul Endymion (котенце)
Публикувано08.01.04 17:20



Те затова хората му викат *като на кино*


Tu Ridi


Тема Re: какво можем да научим от филмитенови [re: Raul Endymion]  
Автор T_o_m_m_y (непознат)
Публикувано08.01.04 22:21



36. Където и да си телефонът започва с 555-, изключват се случаите с 911



Тема Re:нови [re: T_o_m_m_y]  
Автор firefox (adamant)
Публикувано08.01.04 23:43



е то това си се прави нарочно, именно за да се подчертае, че номерата са несъществуващи;
(не че част от другите неща също не са с цел, но те поне са смешни :) )

Съвест, е това, което те боли, когато всичко друго ти е наред.


Тема Re: какво можем да научим от филмитенови [re: Bиpakoчa]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано09.01.04 00:22



Всички ченгета карат скъпи спортни коли, дори ферарита



Тема Re: какво можем да научим от филмитенови [re: tchupakabra]  
Автор Kitten (tiny little)
Публикувано09.01.04 00:54



След като целокупните военно-въздушни сили, морски пехотинци и специални части не са успели да се справят с ЗВЯРА/ ДРАКОНА или ЧУДОВИЩЕТО, главният герой му вижда сметката, въоръжен само с нож или прашка



Тема Re: какво можем да научим от филмите [re: Bиpakoчa]  
Автор Mecha ()
Публикувано09.01.04 02:23



1. От някои филми дори можеш да се научиш да управляваш самолет. Говоря за филми от типа: всички пътници на борда са "извън строя" по енда или друга причина и нашия човек сяда и с няколко елементарни обяснения от кулата приземява самолета гладко, успешно и то точно на пистата (такова нещо гледах съвсем на скоро).
Ха да седне някои дето нищо не разбира на пилотското място, аз ще му давам подобни обяснения, пак да видим дали ще кацне тъй успешно?
2. Щом чукнеш някой по главата той винаги изпада в безсъзнание (за главния герой това не важи).
3. Скокове и падания от високо не са чак толкова опасни.



Тема Зависи кой какво вижда в тяхнови [re: Bиpakoчa]  
Автор Глeдaщият (винаги вижда)
Публикувано10.01.04 12:02



То затова са и филми.Направи си една равносметка-филмите съдържащи това,което изброяваш са по-печеливши от тези, които нямат и грам от изброеното.Гледал ли си" Европудинг"?Е, кой е по-добър според теб?"Американски пай"-1 2 3 или "Европудинг"?Колко са гледали "Голата Маха" и колко ''Бандите на Ню Йорк''?А ''Заразно зло'' и ''На брега''?Много е сложно.Все пак филмите са продукт който трябва да бъде продаден.



Тема А най-кофти енови [re: Bиpakoчa]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано10.01.04 13:31



че никой никога не кърви и не се подува. Бият се някакви канари 10 минути по муцуните, накрая са свежи и красиви. Айде де. Че те даже в кеча понякога кървят.



Тема Освен ако...нови [re: tchupakabra]  
Автор Hellen (...is back.)
Публикувано10.01.04 20:27



...не се казва "Арнолд" и не е метален робот. Тогава всяка мадама на половината на размерите му до размазва на пелте тридесет секунди след първоначалната им среща. ;-)

Hellen




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.