Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:46 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Данови [re: Silver]  
Автор ГOвиндA (даряващ наслада)
Публикувано06.12.03 16:47



Подписвам се. Може да не съм толкова краен (а може и да съм, след като ме заболя главата от тия Революции още по средата на филма и не ме пусна часове наред), но голяма част от нещата, заради които гледам на този филм като на лошо кино и дори бъг в системата в някои отношения, ти си успял да ги опишеш с думи. Както и 5 лева преди теб. Абсолютно се покрива и мнението ми за братя Уашовски с твоето - остава сега да дойдат да ги видим наживо, за да се уверим колко сме сбъркали.

-----------
Смъртта не унищожава - тя просто ни прави невидими. (индийска мъдрост)


Тема Re: "Мътрицата: Ривулюции" идно ривю ут Пет Леванови [re: Orak]  
Автор Depp (attractive)
Публикувано06.12.03 21:09



Според мен противоречията са повече от уместни..... Филмът е пълен с такива! ПЪЛЕН! Слаба работа....

The more you take, the better you feel!


Тема Re: "Мътрицата: Ривулюции" идно ривю ут Пет Леванови [re: Пeт лeвa]  
АвторSmith (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 13:59



Братче, ти ме разби! какъв ентусиазъм и колко свободно време за да напишеш всичко това!
С огромно заскъснение прочитам ревюто ти и си позволявам да не се съглася с твоето мнение. Няма да те оборвам точка по точка, нито пък ще споря с теб относно логическите връзки и техническите изпълнения.
Що не го погледенш (филма) от друг ъгъл - мога да се закълна, че доста наподобява нашето бъдеше(не го схващай буквално - не нямам предвид едно към едно). Е, вероятно повечето няма да го дожвеем, ама ще го завещаем на поколениеятна.

ПС. Обаче "разказа" ти ми хареса




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.