Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: до Бозата от 6 :)))нови [re: eднa бoзa oт 6 cтoти]  
АвторNickname (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 13:47



добре де бозичка що за глупости бяха тва как мислиш дали като писах че сме се напушили и сме гледали филма имах предвид че за пръв път гледам презареждане и не съм разбрал за кво иде реч...мисълта ми беше че всеки филм може да се изкриви от насторението в което си като го гледаш.а иначе мерси ...знам как се гледа филм еле пък по сериозен като матрицата...:)



Тема Абе, ейнови [re: Pepper]  
Автор ГOpдa cтapA... (планина?)
Публикувано21.11.03 16:45



Ти чуваш ли се какво говориш . Точно обратното - не биваше да завиват към нещо подобно, а те го направиха, само дето разликата е, че става за шести път и ще стане и за седми, и за осми, и за безброй, ако всичко си върви нормално. И що? Грахче също бръкна в една от язвите на филма. Къв е тоя град, ЗАЩО Е САМО ЕДИН, откъде накъде, абе ебати тъпотиите. А най-лошото е, че са принизили всичко до една физическа борба между хора и неща, които наподобяват хора, защото няма какво друго да наподобят, па макар и борбата да е на две нива.

И ако нямаш нищо против, хепиендът си го има и от него смърди.

---------------------------------
Времето убива тези, които си убиват времето.


Тема Чшшш, алооонови [re: Majestic]  
Автор ГOpдa cтapA... (планина?)
Публикувано21.11.03 16:46



Ти на тва не му ли викаш хепиенд?!?

---------------------------------
Времето убива тези, които си убиват времето.


Тема Re: тоя град на машинитенови [re: Гpaxчe]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано21.11.03 20:32



Не че съм фанатизиран поклонник на трицата,
ама ще го защитя
Учудвам се защо ви гризе тоя град
Има най-малко 3 съвсем нормални, логични обяснения за които се сещам
На първо място, Градът не е характерен само за хората
В природата животните се събират на стада, маймуните живеят на колонии, рибите на пасажи, насекомите в кошери и мравуняци
Освен това, не е сигурно, че това е град
Може сградите да са самите машини - така че, това всъщност да е тълпа
Най очевидната причина за град на машините е фактът, че са водили дълга война, която в някакъв смисъл още продължава- по-лесно е да направиш защитен периметър около един град, отколкото около десетки отделни обиталища или хиляди отделни машини, които биха били много уязвими за атаки
За енергия, комуникация, поддръжка няма и да почвам
Градът е също така някакъв вид необходимост - аз самият бих предпочел да живея в планината например, но какво ще ям? Какво ще работя? С кого ще общувам? Кой ще ми поправя компютъра? А ако се разболея?

Медузите, доколкото разбрах, не са интелигентни. Те са нещо като инструменти на ИИ
Иначе, като човек, работещ на компютър, не ми се вижда странно това, че някои програми се променят и дори изменят на своята първоначална цел. това се случва и с днешният софтуер, който е милиард пъти по-елементарен от изкуствен интелект.
Това е една от гениалните за мен идеи - софтуер, който притежава изкуствен интелект, който Е изкуствен интелект - г-н Нортън Антивирус и г-жа Уинона Рар

Може да се поспори, но мисля, че интелектът винаги има индивидуалност - дори да е изкуствен
Умориха ми се пръстите
Вие какво мислите

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Re: бати колко били гениални българитенови [re: Гpaxчe]  
Автор Raul Endymion (див поп)
Публикувано22.11.03 02:04



Ами концепции - на кой вече в големия кинобизнес му дреме за концепции - няколко звезди, обличаш филма в *по-лъскави* дрешки, кютек, малко лав стори и айде, продукта за мултиплексите е готов. Това са днешните блокбъстъри, които са плод на мултиплексната култура (нарочно не я слагам в кавички).
Нищо против блокбъстърите, ама навремето имаше филми като Индиана Джоунс или Смъртоносно оръжие ...

Tu Ridi


Тема Re: "Мътрицата: Ривулюции" идно ривю ут Пет Леванови [re: Пeт лeвa]  
АвторChudo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.03 04:25



Първата матрица ме разби.
Втората я разбрах.
От третата оглупях.



Тема Re: тоя град на машинитенови [re: tchupakabra]  
Автор ГOpдa cтapA... (планина?)
Публикувано22.11.03 12:44



И от кого ще се защитаваш? И как така не можеш да се защитиш, след като никой не може да припари на 100 километра оттам? И какво става с всичките останали ннам колкостотин хиляди квадратни километри суша - не се ли контролират? Щото иначе хората може да вземат, че да завладеят някое местенце, вместо да се крият в някакви "механически" и тем подобни глупости тунели... Определено не им е стигнало въображението, щото са го изчерпали всичкото да мислят какви по-идиотски ефекти да направят.

---------------------------------
Времето убива тези, които си убиват времето.


Тема Re: тоя град на машинитенови [re: ГOpдa cтapA...]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано22.11.03 15:21



Защо не обмислите преди да тръгнете с рогите напред
Не може да припариш на 100 километра оттам, защото това е границата на защитния периметър около града
В този периметър, доколкото видях, се намират "фермите"
Ако има 100 села-ще трябва да има 100 защитни периметъра и ферми, със съответните машини за поддръжка и обработка и т. н., съответно много по-големи разходи и проблеми
Хората живеят в тунелите
1 Защото там са се укрепили
2. Не знам дали забеляза, но навън времето е лошо
3. Защото оттам могат да достигат достатъчно близо до повърхността, и да се включват в матрицата, и да освобождават хора, които евентуално някой ден да станат достатъчно много и достатъчно силни, че да успеят да си "завладеят" някое местенце на сушата
Нещо май не си следил картинките на екрана
Абе не че няма проблеми матрицата, ама нещо играта стана АЙДЕСИЧКИДАПЛЮЕМ
Пък за кво - ми как за кво, за квото и да е

МИСЛЯ, ЗНАЧИ ИМА ПРОБЛЕМИ


Тема Re: айде па сеганови [re: eднa бoзa oт 6 cтoти]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано22.11.03 19:08



тц, първите 2, дето се сетих

:: No one lives forever ::



Тема Re: айде па сега [re: mihail]  
Автор SEAL (снайперист)
Публикувано22.11.03 19:10



ти май още си в матрицата

:: No one lives forever ::




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.