Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Карибски пирати...:)))нови  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано01.10.03 17:26



Чудесно съчетание на комедия, приключения, ефекти, музика, актьори и т.н. и т.н........
Който не го е гледал, да го гледа- няма да съжалява (според мен)


Изобщо Супер филмче... Та имам един въпрос, някъде някога бях чула, че е правен по книга и "Проклятието на черната перла" е първата част, случайно някой да знае нещо по въпроса? Уж нещо се разрових в нета, ама без успех.... И още един въпрос, саундтрака е перфектен и исках да си го дръпна от нета, но и това ми начинание нямаше успех (явно нямам късмет нещо)......Та ако някой случайно знае от къде мога да го намеря, ще съм му благодарна, ако ми каже :)

Усмивки



Тема Re: Карибски пирати...:)))нови [re: Alegra]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано01.10.03 18:03



Az soundtracka go iztochih ot Evronet, no neznam dali go ima oshte



Тема Re: Карибски пирати...:)))нови [re: Alegra]  
Автор The_Guardian (редактор)
Публикувано01.10.03 18:29



да бе !
Карибски пирати е ебаси смешния филм. Как можа да ти се хареса!?
плоско, наивно, а пък за края на филма да не говорим ....
играта на Джони Деп е просто без коментар ....

...най-сложното нещо на света е
да видиш, че някой греши и да не го поправиш...


Тема Re: Карибски пирати...:)))нови [re: The_Guardian]  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано01.10.03 18:59



че е смешен, смешен е- спор няма...Но това не пречи да ми хареса...филма е много забавен, както казах е перфектно съчетание от комедия и приключения(детското още живее в мен :)), що се касае до Джони Деп- страхотно си изигра ролята-е вярно че приличаше на гей/откачен-пират, но въпреки това много чаровен...На мен много ми хареса...дори и баналния край ми хареса



Тема Re: Карибски пирати...:)))нови [re: Alegra]  
АвторMist (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 19:10



не само приличаше на откачен, тя самата роля беше на откачен пират :)
и според мен си свърши работата много добре, джефри ръш и джонатан прайс - също. само дървото леголас нещо не ми хареса, обаче като цяло филмът си беше много забавен, леко неглиже и без да си дава зор да се прави на повече отколкото е. thumbs up!



Тема Re: Карибски пирати...:)))нови [re: Apeg]  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано01.10.03 19:17



Добре де, с какви думи го търси??????????? Вече започвам да се нервирам! Пробвах с всичко възможно, и резултата е един и същ-0!!!!!! Къде греша??? хлип, хлип...





Тема Re: Карибски пирати...:)))нови [re: Mist]  
Автор ALiAS^[m] (супер герой)
Публикувано01.10.03 19:19



Филмът не беше нищо особено- На моменти дори дразнеше. Единствено ми хареса играта на Джони Деп (но на места преиграваше) - този човек може да изиграе всичко.
А саундтрака - www.amazon.com виждаш песните и си ги сваляш

Не е важно какво другите говорят за теб, важно е когато се обърнеш да замълчат.


Тема Re: Карибски пирати...:)))нови [re: Mist]  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано01.10.03 19:23



Да, определено актьорите си свършиха работата....И Блоом спроред мен игра добре- ролята му все пак си беше такава- на джентълмен- а джентълмените винаги са по-сковани



Тема Re: Карибски пирати...:)))нови [re: Alegra]  
Автор chilko (x-beatz)
Публикувано03.10.03 10:24



уот 'баут



:::the truth is out there:.:

Тема Re: Карибски пирати...:)))нови [re: Alegra]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 05:08



Идеята за филма е взета от атракция на Disneyland (Pirates of the Caribbean ). Ако не се лъжа във финланите надписи го изписват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.