Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 27.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Бихте ли гледали "Титаник" по кината отново?нови  
Автор лaфчeтo (лафофски)
Публикувано06.09.03 10:16



Бихте ли прежалили пари за билет ако имате възможност да гредате "Титаник" в Кино Арена или Мултиплек Юнайтед Ню Синема, които по времето когато "Титаник" беше по кината още не бяха започнати. Или в което и да е кино



Тема Re: Бихте ли гледали "Титаник" по кината отново?нови [re: лaфчeтo]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано06.09.03 13:13



Аз съм гледал Титаник в кино Роял, което точно тогава отвори врати. Там звука беше по-внушителен от Арена, а никой дори не знаеше за това кино.
Сега бих го гледал отново в Арена, но само в THX залите. И освен него още доста филми бих гледал, ако ги пуснат в Арена - "Редник Райън", Star Wars (всичките), U-751, Гладиатор, и още подобни филми с награди за звук, оператор и т.н.



Тема Re: ненови [re: лaфчeтo]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано06.09.03 13:56



защото не съм го гледал ни на кино, ни на видео, ни на ди ви ди, ни на диск ни на нищо ... ако искат да ме изтезават сигурно това ще ми пуснат ... най- сигурния начин да предам родината



Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ


Тема Re: ненови [re: Philip Marlowe]  
Автор Raul Endymion (9-тосептемвриец)
Публикувано06.09.03 22:17



Голема грешка от твоя страна, филма е доста забавен. Или поне в такъв се превърна след като една сутрин колежката дойде по рано на бачкане с група приятели (разбирай че това е видеотека) и пуснаха да гледат филма. Това ми беше второто гледане и повярвай ми беше доста забавно

Tu Ridi


Тема тцнови [re: лaфчeтo]  
Автор Bиливap (кибермаг)
Публикувано06.09.03 23:32



наложи се да го изгледам цели два пъти навремето заради ревливата ми съквартирантка, която изхарчи цял пакет носни кърпички и се цачуди как може да не пролея и една драматична сълза

единствените два момента, които ми харесаха:

1. свирещия оркестър при потъването и изобщо сцената с оркестъра
2. капитанът влиза и хваща руля точно преди през стъклата да нахлуе вода



Тема Re: Бихте ли гледали "Титаник" по кината отново?нови [re: лaфчeтo]  
Автор -=Rocky=- (J.P.Montoya)
Публикувано07.09.03 03:25



ne



Тема Re: ненови [re: Philip Marlowe]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано07.09.03 03:26



лъжеш



Тема Re: Бихте ли гледали "Титаник" по кината отново?нови [re: лaфчeтo]  
АвторCлънчeвo зaйчe (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 09:23



Аз се чудя как да върна времето назад и да пропусна и първия път, когато го гледах. Безумно дълги три часа на третия ред в киното. Да си бях взела шнорхела поне. Ревящи хора навред, при това без да разбирам на какво толкова са се разчувствали. Единствено ме впечатли как скъпата Кейт Уинслет си избута наш Ди Каприо в моренцето. А пък сцените с оркестъра и капитана, колкото и да бяха хубавки, нещо ми се сториха не на място. Все пак историята я разказва една стара жена, която това точно няма как да го е видяла. Абе както и да е...не бих го гледала пак дори и срещу заплащане. А пък да дам отново пет лева за три часа мъчени...е не!



Тема Re: за кое бенови [re: Oлмaши]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано07.09.03 10:31



за родината или че не съм го гледал? Не съм, вервай ми... и няма да го направя

Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ


Тема Re: Бихте ли гледали "Титаник" по кината отново?нови [re: лaфчeтo]  
Автор Kontra (ебати мръсника)
Публикувано07.09.03 10:49



не
нема спор , че филмът е добре направен , ама пак си е баш класика в жанра на псевдодраматичните бабини Орини
когато го зяпах за пръв и последен път - на една от поочти финалните сцени , дето оня гей пуква брутално псевдодраматично , а оная патка продължава да нарува "Джак ! Джак ! " - целото кино беше в кръв и сополи , а аз бех единственото тъпо копеле , дето се смееше с глас
и тъй щот си помислих " Ба тая колко е проста - на Джак му измръзнаха мъдете преди половин година "
. . .





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.