Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 27.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Вчера гледахнови [re: Mirna_Minkoff]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано10.07.03 16:15



"Кръв" на Клинт Ийстуд и наистина след неговото име (главен положителен герой), последвано от това на Джеф даниелс (който се оказва лошия :) и на главната актриса :))
май развалих малко удоволствието на тези които са мислели да гледат филма

We can be Heroes
Just for one day


Тема Re: КЛИШЕТА !!!!( попълни и спечели!!)нови [re: garconne]  
Автор sheva (rocke(t) jr.)
Публикувано11.07.03 16:51



Toва накрая диалог ли е, или просто реплики?


dancin' devils in angels way

Тема Re: КЛИШЕТА !!!!( попълни и спечели!!)нови [re: Oлмaши]  
Автор sheva (rocke(t) jr.)
Публикувано11.07.03 16:54



Абе що някой, като го гонят с кола да го газят, тича баш пред нея, а не се шмугне в отстоящите на един метър двуметрови храсти/царевици?


dancin' devils in angels way

Тема Re: КЛИШЕТА !!!!( попълни и спечели!!)нови [re: Oлмaши]  
Авторkl. (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 18:17



pri film razkazvast za liuboven triugulnik obiknoveno posledniqt vinagi e sustaven ot dvama muje i edna jena



Тема Re: Вчера гледахнови [re: Oлмaши]  
Автор Mirna_Minkoff (ahav)
Публикувано12.07.03 19:29



Ами аз ти казах
14 години записвах титрите на всеки филм, който успявах да гледам, така че нямаше как да ми убегне от погледа
П.С. Още едно клише(макар че някой тук може и да го е споменал вече)
Когато някой от героите , най-често срещано сред поддържащите роли, разказава какво мисли да прави за бъдеще, загледан лежерно в нищото, непременно след малко го убиват или умира от някоя смъртоносна болест Днес гледах "Моето кралство" един английски филм, където бях твърде разочарована да срещна точно това клише
Филмът беше с моя любимец от старото поколение Ричард Харис..



Тема Re: КЛИШЕТА !!!!( попълни и спечели!!)нови [re: kl.]  
Автор Mirna_Minkoff (ahav)
Публикувано12.07.03 20:07



И обикновено двамата мъже са най-добри приятели или братя. Сюзън Зонтаг добре го е определила- парахомосексуализъм



Тема Re: КЛИШЕТАнови [re: garconne]  
Авторheops (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 21:06



в тази връзка:
една от най-любимите ми реплики е, когато някой от приятелите на главния герой пострада тежко, и той го пита съчувствено:
- Are you OK?



Тема A sprete se malko....:))))нови [re: Mirna_Minkoff]  
АвторDio (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 22:13



Ne uspiah da pro4eta vsi4ki mnenia, za tova se izviniavam ako povtoria niakoi.......ta sprete se malko be hora, to verno 4e i na men mi e interesno,ama kato se zamisli6 realno bez 70 % ot tia kli6eta sega niama6e da ima kino!!!!!.....to ne moje vseki da 4upi kli6etata! tova se opitvat da go praviat velikite BG rejisiori i vijte kakvo se polu4ava!!!!....to dori niakoi ot tia kli6eta sa si i pravila, koito samo edin na 1000 6te moje da si pozvoli da prenebregne uspe6no!.......predstavete si ek6un ili thriller bez nito edno ot izbroenite kli6eta....mi to kakuv film 6te6e da e....



Тема Re: A sprete se malko....:))))нови [re: Dio]  
Авторbozata (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 01:52



Ole, Dio, ti si mnogo prost pich ili se pravish na takuv...
Koj puk napadna lubimite ti klisheta, breh, che taka gi zashtitavash???
Tova mi napomnia za otvratitelno tupite pichove v niakoj sredno tup film, koito sa naistina nevuobrazimo tupi i dori da se opitat da se napraviat na originalni stavat oshte po-tupi, a vse pak tolkova tupi hora riadko se sreshtat(mislia si az). Klisheto e fakticheski tupoto preuvelichavane na glupostta na niakoi personaji ot daden film (obiknoveno reagirat po naj-nepodhodiashtia nachin)... Ujasno me drazni tova, che rejisiorite gudelichkat tupite zriteli s okarikaturiavaneto na podobni personaji, davajki na srednotupata publika povod da se pochuvstva velika i nad tupite mu tam personaji, koito reagirat po vuzmojno naj-maloumnia nachin.



Тема Re: A sprete se malko....:))))нови [re: bozata]  
Автор X-girl (shadow cat)
Публикувано14.07.03 17:56



АМИ ето още едно..някакъв(а) нещо го шубе..от нещо си..и винаги точно тоя (тая)спира да го шубе..и спасява всички блаааааааааааааааааа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.