Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 16.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: Питъp]  
Автор Цвeтeтo (лаленце)
Публикувано06.08.03 12:07



Ъхъ,ъхъ!!!
За съм с двете ръце и двата крака(до колкото мога).
На първата част заспах на 15тата мин като имах неудоволствието да се събуждам от време на време и да се убеждавам колко добре съм постъпила, а на втората заспах някъде след началните надписи и се радвах на достатъчно здрав сън.(предимството да гледаш филми в къщи).

Ама аз като се замисля то така е с всички пародии - шпионски, ужасяващи или каквито и да било други. Имаше някакъв филм с Лесли Нилсен пародия на сто филма едновремено - ужасна боза .

ПП:След като един месец я гледах тая тема най-накрая реших да я прочета. Хихи.

Wake.. from your sleep...


Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: Цвeтeтo]  
Автор Gallandro (=O=)
Публикувано06.08.03 13:13



В отговор на:

предимството да гледаш филми в къщи




Че какво ти пречи киното?!?!

Аз на някои филми и в кино успявам да подремна, въпреки силния звук. Просто има и такива филми, които успяват да ме отегчат до смърт и нищо не помага . Е вярно, че ходя предимно на сравнително късни прожекции (след 21:00), но и това не е чак такова смекчаващо вината обстоятелство...


-Знам какво ми е - катери ми се!

Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: ALiAS]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано06.08.03 15:40



Аз ти предлагам съвсем сериозно 1. да ходиш да го духаш и 2. да ходиш да се застреляш
А ако искаш може първо 1. и после 2.

Щото да сложиш Междузведни Войни сред най-тъпите филми си е направо за съжаление за интелектуалния багаж на този който го е казал.

Не разбирам и какво не харесваш на Джеймс Бондовците. Тва са филми направени (повечето) със стил. Или ти си някъв див селянин, който бяга от аристократичния начин на живот като дявол от тамян?



Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: SEAL]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано06.08.03 15:40



Ти можеш да тръгнеш по същия път, по-който пратих и първия "изказал се" по темата.



Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: Hakilla]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано06.08.03 15:47



Я ... господина тук (неква жива легенда дето е) не харесвал и Стар Трек ...
Я се оправи.



Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: тинkи]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано06.08.03 15:48



Мда
Заблудените ставате прекалено много.
Аз се сетих как ше ни е най лесно. За да не се моря много с толкова много народ за задушаване, ще ви наредим в една редица и един взвод щурмоваци просто ще ви прати в "един по-добър свят"



Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: дaмянckи]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано06.08.03 15:49



Интересни са ми АРГУМЕНТИТЕ ти, за това че Междузвездните войни са "тъпички".
Интересни са ми и АРГУМЕНТИТЕ ти за това с какво Пришълците превъзхождат Междузвездните войни - може би с повече кръв, слуз и пресипнали писъци?



Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: ALiAS]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано06.08.03 15:56



Тъпи филми:
1. Всякакви малоумни американски (патриотични) екшъни - повечето филми със Стивън Сегал и Силвестър Сталоун.
2. Псeвдо фантасмагории като Allien, Predator и други смехории
3. Тъпи филми на ужасите които по-скоро разсмиват (съжалявам но не мога да се сетя за име а това както каза Галандро е показателно)

А да наскоро гледах Трите Хикса и си умрях от смях. Някой да знае що му правеха рецензия като на "модерен екшън и с нови кумири за подражание на новото поколение"

Не разбрах точно новото поколение на какво се кефи най-вече от този филм - на нескопосаните екшън-сцени, на главния злодей-педал или може би на плиткоумните реплики на нашия пич, дето все едно беше на рецитал на стихотворение пред Комсомола.

Редактирано от Lord Vader на 06.08.03 16:34.



Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: Gallandro]  
Автор Цвeтeтo (лаленце)
Публикувано06.08.03 16:08



Е, ама съгласи се че е по удобно.

Wake.. from your sleep...


Тема Re: Кой е най-тъпия филм на всички времена?нови [re: Lord Vader]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано06.08.03 16:23



A що ти не вземеш да се гръмнеш преди да обсъждаш интелектуалния багаж на хората?
Да си чувал за лично мнение, свободна воля и толерантност?! Чуй!
И аз не харесвам междузвездните войни и кво от това?! И джеймс бонд не харесвам и кво от това!? Толкова ли те бърка, че хората нямат идентичен с твоя вкус, а?!



N.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.