Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 27.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ето ви един бисернови  
Автор X-girl (rogue)
Публикувано28.05.03 19:17



защо носят черно и очила??????аре някой да отговори на тоя тъп въпрос!!!щото аз не можах да си отговоря!!



Тема Re: ето ви един бисернови [re: X-girl]  
Автор Mirna_Minkoff (ahav)
Публикувано28.05.03 19:36



може да има някакъв скрит психологически замисъл, може би
Черно носят изгубените души, тези, които се търсят или нещо подобно, не нам:)
а за черните очила, нализ наеш, че очите са прозорец към душата, може би затова, за да не бъдат уязвими;)
Не знам, като гледам филма, ще ти кажа



Тема Re: ето ви един бисернови [re: X-girl]  
Автор Cлънчeвo зaйчe (мечтателка)
Публикувано28.05.03 19:36



щото така им харесва
аре стига с тая Матрица де!

Follow the white rabbit


Тема Re: ето ви един бисернови [re: X-girl]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 21:02



Tova izrechenie neshto ne mi xaresva!Kolko si izkarala posledniat srok po bg-ezik????
Na tvoeto mu lipsva onia deto izvarshva deistviata- no nie ne moshem da si go namerim s vaprosa Koi?
MOLIA sledvashtiat pat slagai imeto na litseto deto varxo nego pitash!
I sega tuka idva otgovora-/ tai kato se dosetix che v toia klub bez "Matritsata"ne mogat i ne pishat nishto drugo-(lichno az se opitax da smenia temata ,no ne mi povarvia)/Otgovor:mnogo e iasno zashto nosiat ochila!!!!!!!!!!!!Zashtoto sa grozni(govoria naistina i ne ubishdam nikogo) i ne iskat da ni ubiat s texnia pogled!!!!!!!!



Тема Re: kakva glupostнови [re: Cлънчeвo зaйчe]  
АвторKatie (Нерегистриран)
Публикувано28.05.03 23:56



Naistina-Kakvo i namirate gotino v toia film????Neshto ne ste dobre s glavata!Da ne vi e xvanal slanchev udar ili po tochno "matritsov udar "predi da doide liatoto????Ta chakaite!Ako sega ste tolkova zapaleni po toia film....to kakvo she stane sled mesets kato izlezne i tretiat!



Тема Защото...нови [re: X-girl]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано29.05.03 01:22



... камион ме блъсна, трактор ме товари на една лека... карай шофеоре, карай по нататък...

Ето ти моя музикален (без музикално узвочение) отговор.



Тема Re: ето ви един бисернови [re: X-girl]  
Автор Kontra (ламе)
Публикувано29.05.03 07:59



мноо ясно що - да съ правят на дупета




Тема Re: ето ви един бисернови [re: X-girl]  
Автор Gallandro (Ал Кохоне)
Публикувано29.05.03 09:32



Както в писанията в писанията - Защото! Както е известно това е верният отговорът на повечето подобни въпроси .

Разширеният вариянт на отговора е: Защото могат!


-Знам какво ми е - катери ми се!

Тема Re: ето ви един бисернови [re: Gallandro]  
Автор X-girl (rogue)
Публикувано29.05.03 14:54



е благодаря!!:)



Тема Re: ето ви един бисернови [re: X-girl]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано03.06.03 01:51



Za men tova e s komersialna cel. Da moje obrazite na geroite da se zapomniat i da se razlichvat ot normalnite. Vijte kolko reklami na produkti s Matricata vyrviat. Nali tirabva shirokata publika da razpoznava po neshto za kakvo stava na vypros.

Na men obache mi se stori, che bratiata sa vzeli malko ot Star Wars (onzi syvet deto reshavashe kakvo da predriemat, ogromnia grad i t.n.)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.