Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Amеlie Poulain  
Автор Hищo ()
Публикувано18.05.03 01:15



Toку що гледах Amеlie ! Невероятен филм!
След тоталната атака на Холивудската помия през последните години( особено прочувствените им филми с задължителния монолог-поучение накрая за доброто и лошото), истинско удоволствие е да гледаш толкова естетски и в същото време не така претенциозен филм! С добри актьори и тънко чувство за хумор.Ще ми препоръчате ли нещо подобно, не като сюжет, а по-скоро като усещане! На това ли се казва арт кино?



Тема Re: Amеlie Poulainнови [re: Hищo]  
Автор Chewbacca (Walking carpet)
Публикувано18.05.03 10:33



Еми щом си капацитет по помиите, би трябвало да знаеш какво да гледаш! И още повече - кое е арт кино!

Няма по-хубаво от красивата жена! И няма по-лошо, ако тя го знае!


Тема Re: Amеlie Poulainнови [re: Hищo]  
Автор totally_lost (vampir)
Публикувано25.05.03 21:50



amelie e prevuzhoden film.
moite dumi sa slabi za da kaja kakvoto i da e za nego.
amelie e za hora koito mogat da chuvstvat,mogat da se smeiat i da plachat.
tozi film ne e za vseki, samo edin chovek s nejna dusha moje da se vpechatli ot nego. mislia che sled tozi film , imash jelanie da stanesh po dobur chovek.
a tezi koito niamat mnogo setiva da gledat matrix



Тема About Shmidt....Относно Шмиднови [re: Hищo]  
Автор БacтyнБacтyнckи (hard)
Публикувано26.05.03 10:38



....e филма ,който най-силно ме впечатли в последно време.
Има много чувствени и естетски филми.Логично е ,че не им се прави реклама-от тях не могата да се спечелят пари,нали?Важно е основната маса да се вкара в салоните/рррррр...като овцете/...а ето ти и още два филма,които ми направиха силно впечатление....без претенции за изчерпателност,всеобхватност и разбирачество-просто лично мнение:
"За момчето"и"Шоколад"...и още много има,ама хайде ,че ще заприличам на критик:)))

Ако не знаеш закъде си тръгнал ,ще стигнеш другаде


Тема Re: About Shmidt....Относно Шмиднови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Автор Rincewind (Wizzard)
Публикувано26.05.03 14:40



Извинете ама нещо не ви разбирам. Поправете ме ако греша ама About Shmidt не е ли правен във ш****ия Холивуд?
'За момчето' е 'About a boy' ли или нещо друго?

Това са хубави филми, ама не виждам какво общо има с 'Матрицата' по дяволите? Един филм който е хубав и без да има всичко. Както Амели няма ефекти така и на Матрицата й липсват други работи.

Go on, prove me wrong. Destroy the fabric of the universe. See if I care.


Тема Re: About Shmidt....Относно Шмиднови [re: Rincewind]  
АвторБacтyнckи (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 15:45



Ама чакай бе ,мъжки!
Тука пише клуб "КИНО"...ако на тебе ти се иска клуб "Матрицата" вземи си направи Може и 1,2,3...да си направиш...Ама като гледам,само 1 ще оцелее А относно Холивуд...естествено,че повечето е пълна помия!Но хубавото си е хубаво...аз например помня и хубави руски филми:))))Ти знаеш ли някой?



Тема Re: About Shmidt....Относно Шмиднови [re: БacтyнБacтyнckи]  
Автор eднa бoзa oт 6 cтoтинkи (Nosferatu)
Публикувано26.05.03 16:45



Le chocolat???
Tva ne e film. Tva e izpluvka. Prosto tragedia, ama sluchajno stanala, ne kakto sa ia bili zamislili avtorite ;)




Тема Re: About Shmidt....Относно Шмиднови [re: eднa бoзa oт 6 cтoти]  
Автор totally_lost (vampir)
Публикувано26.05.03 19:30



zashto, chocolat pak e choveshki film. pak se privurzvash kum personajite i iskash da viarvash che e istina....



Тема Re: About Shmidt....Относно Шмиднови [re: totally_lost]  
Автор Rincewind (Wizzard)
Публикувано27.05.03 09:11



При определена нагласа и към героите в най-обикновенна сапунка можеш да се привръжеш...

Go on, prove me wrong. Destroy the fabric of the universe. See if I care.


Тема Re: Amеlie Poulainнови [re: totally_lost]  
Автор id (i*****d)
Публикувано27.05.03 22:31



тъп ли си
аз заведох поне 5 човека 5те пъти когато гледах филма със мен и според мен всички бяха дълбоко впечатлени...

да не искаш да кажеш, че мнозинството от хората, които познавам са нежни души?!?!?!

дори г-н жьоне си го казва - искал да направи филм за всекиго!!!
и най-големия тъпак ще се разчувства от тази история. причината за това е именно в семплата непретенциозност и красота на филма.
друг е въпросът, че това се явява и недостатък от друга гледна точка

new no new age advanced ambient motor music machine



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.