Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Тема Zashto hodite na kino?нови  
Автор murnau (Nosferatu)
Публикувано03.11.02 02:54



DA, bih iskal da vi zadam tozi vupros...
Az si otgovariam dosta chesto i otogvorite sa mnogo, no ima niakolko , koito se povtariat. Kato naprimer: obicham da se ozova v tumnata zala, da se zatvoria mejdu 3 steni i da gledam.
Posledniat otgovor , kojto otkrih e: zashtoto obicham da gledam filmi sus stadoto, obicham da gi(vi) useshtam okolo sebe si.
Sushto taka smiatam, che kinoto kondenzira neshta , koito ne bih nauchil nikoga(poradi lipsa na vreme), ako jiveeh bez da gledam kino.

Obicham da gledam celuvka v edur plan.(poslednata , koiato mnogo mi haresa, chak se razvulnuvah, beshe purviat kadur ot Minority report).

Ima i oshte.
No shte chakam vas, da "pobleete" i vie malko
Merci



Тема Re: Zashto hodite na kino? [re: murnau]  
Автор Echoes (another brick)
Публикувано03.11.02 09:32



ми... надали за да се насладя на прожекцията от кинолента, на разнообразието на цветове, от широкия екран, от разделителната способност и от звука такъв, какъвто са го създали и замислили създателите на филма... сигурно не е за тези неща

може би за да си изпробвам мелодийките на телефона, да покашлям, да си изям малко пакетчета чипс и пуканки (мляскайки и шумно), да потъркам седалките със задника си и подметки... или да се позадушаваме с някое девойче, кой ли ти гледа филма в кино!





Тема Because we can-can....нови [re: murnau]  
Автор Oлмaши (блуждаещ дух)
Публикувано03.11.02 13:59



Защото обичам да гледам.
Всичко.

"You sure you wanna be with me ?
I've nothing to give."


Тема Re: Zashto hodite na kino?нови [re: murnau]  
АвторMichael_O (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 19:57



eha, vchera gledah epizod 2, star wars i sam si zadadoh tozi vapros. slaba rabota. slaba. nishto ne mi haresa v toai epizod 2. a i peizaja, vzet edno kam edno ot petia element sushto me podrazni.



Тема Re: Zashto hodite na kino?нови [re: Michael_O]  
Автор murnau (Nosferatu)
Публикувано04.11.02 02:14



E dobre de mojeshe vse pak da otgovorish na vuprosa...vmesto da mulchish.
A inache, s risk da te razocharovam(ili razsmeja), shte ti kaja, brukvajki v prashnata si papka, che Luc Besson kopira (90 na 100) ot edin Enki Bilal(avtor na komiksi, vuv France). Komiksut se kazva "La trilogie Nikopol"(3 chasti) ;)





Редактирано от murnau на 04.11.02 02:38.



Тема Re: Zashto hodite na kino?нови [re: murnau]  
Автор niro (Капитана)
Публикувано04.11.02 13:24



Определено не заради 'стадото' около мен....
Пренасям се в друг свят...



Тема Re: Zashto hodite na kino?нови [re: murnau]  
Автор nino (скиталец)
Публикувано04.11.02 17:47



А , бе , Мурнау , ти не спиш ли нощно време !?



Редактирано от nino на 04.11.02 18:28.



Тема Re: Zashto hodite na kino?нови [re: murnau]  
Автор nino (скиталец)
Публикувано04.11.02 18:25



Защо ли ? Заради дискретната прегръдка на тъмнината в залата.И за непознатите вътре , които понякога чувстваш като близки съмишленици , друг път искаш да ги няма .И фунията от осветени прашинки пред потракващата, остаряла , но знаеща всичко киномашина .И тропотът на конски копита под седалките , и исвирването на куршумите . Заради сияещият , многосветн екран - моята врата към друг , различен свят.

Ходя на кино заради тези , които живеят само отвъд бялото платно.Заради Чаплиновата тъжна усмивка , загадъчната красота на Гарбо , прахта на Дивия Запад , заради вятъра в роклята на Мерлин , копринените чорапи на Лорен , шлифера на Богард.Заради един броненосец , някакъв вихър , театрална рампа , поляна с ягади и ... и едно ниско , изродено извънземно , ама с какви очи - тъжните и добри очи на вечно търсещ откривател , очите на киното.
Ходя на кино заради крилете на желанието , заради свободния дух , за смелите идеи , които откривам , заради подновената вяра .
Изкам винаги да се доближавам толкова близо , да усещам и възприемам изкуството.С киното е толкова просто и лесно.
Ходя на кино защото го обичам.



Тема Re: Zashto hodite na kino?нови [re: nino]  
Автор murnau (Nosferatu)
Публикувано04.11.02 19:33



Shto se otnasia do kusnia chas...ami tuk e s edin chas nazad :p, puk i az si liagam kusno.
(a sushto taka ima i variant , v kojto Nosferatu dejstva samo sled polunosht ;)
A shto se otnasia za obichta ti kum kinoto i za izkustvoto, pak shte pisha.




Тема Re: Zashto hodite na kino?нови [re: murnau]  
АвторMichael_O (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 21:44



ej, murnau. sorry che ne ti otgovorih togava. zabravih. kaza che shte idvash v Germany. niamam nishto protiv da se vidime ako minesh nasam. kaji koga. maila mi e vlubenzaek@hotmail.com
a za Luk Beson. Chak pak edno kam edno. . . ne me ubedi :)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.