Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 31.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КРАСИВ УМ?нови  
АвторBobo (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 15:12



Какво ще кажете за този филм?
Някой гледал ли го е вече?




Тема Re: КРАСИВ УМ?нови [re: Bobo]  
Автор nik (exboytoy)
Публикувано20.04.02 17:22



Гледах го и в общи линии ми хареса, макар че с твърде Холивудски привкус



Тема Холивудски привкус...нови [re: nik]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано21.04.02 06:24



Не съм особено съгласен. Най-малкото че е по-действителен случай.
А самото предствяне на сюжета прилича на един друг филм... ама да не развалям удоволствието.

А според мен това Е голям филм. Показва непоказвани неща. Ръсел е изключително добър в ролята.
Който не го гледа ще изпусне...


Ясен *<;о)

Never mistake motion with action. A. Einstein


Тема ami, krasivнови [re: Bobo]  
Авторrev (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 10:51



A Beautiful Mind e prosto oshte edin ot onezi luskavi, dobre reklamirani filmi koito niamat nishto pod povurhonostta. za men filma beshe pulna boza vupreki che imashe hora koito poplakaha v salona. Russell ( koito hich ne haresvam) se pravi na aktior. Emi sorry Mr. no mai ne se poluchava. A osobenno sled sluhovete za skandala na BAFTA Mr Russell: go pound sand.
otnosno deistvitelnostta...da znaete che John Nash e bit anti-semit i nai-veche pederast. tova az ne go vidiah v dobre izluskania film.
Ima edna pesen na The Doors_ The end...ta filmi kato tozi sa the end-a na kinoto...this is the end my beautiful friend, the end of everything that stands.



Тема Way out of the picture...нови [re: rev]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано21.04.02 13:01



...си. В буквален и в преносен смисъл...


Ясен *<;о)

Never mistake motion with action. A. Einstein


Тема Re: КРАСИВ УМ?нови [re: nik]  
Автор BOlAN (член)
Публикувано22.04.02 00:21



Ami vyarno e. Predstavya zhivota na John Nash v izluskan vid. Igrata e dobra, samo deto krayat naistina nyama nishto obshto s deistvitelnostta. tvurde holivudski e.

Boian



Тема Re: КРАСИВ УМ?нови [re: Bobo]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано22.04.02 10:44



От доста време го имам записан, но чаках да му излязат субтитрите за да го гледам. Онзи ден и това стана.
Филма е продължение на тенденцията от миналата година Холивуд да прави абсолютни бози. Не мога да си представя кой идиот отреди 4 оскара за него.
Като цяло филма е досаден и безинтересен, има силни моменти за фенките на подсмъчането в киносалона и носните кърпички. Ръсел Кроу определено си играе добре ролята. Но това изобщо не е в състояние да навакса скапания сценарий. А най-лошото е, че с напредване на филма той става още по досаден. Не знам как издържах до края.
Ако миналата година ви е харесал AI като пуснат по кината Красив ум идете и го гледайте, може пък да ви хареса. Ако не - слушайте моя съвет: пропуснете го, има много по-добри начини да си загубите времето и парите.


Това си струва

Тема Re: КРАСИВ УМ?нови [re: Bobo]  
Автор BuHeTy (zLa_VeSHtIcA)
Публикувано24.04.02 03:04



Az go gledah....I mi haresa mnogo! Vsushtnost az ochakvah che filma e ekshun, a to se okaza dosta priatna iznenada... Mislia che e ot filmite deto triabva da se gledat!

GrAvItY iS a BiTcH, sO dO I!


Тема Е аз пък го гледах вчера! :)нови [re: Bobo]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано07.05.02 23:11



Отидох супер скептично настроена (сърдита съм му на този филм още от Оскарите), но се оказа, че няма защо. Като се замисля от мноого отдавна не бях гледала, класически, истински, сериозен филм. Много ми хареса, като идея (не знам до колко се припокрива с истината), реализация и изключително много много като актьорска игра. Ръсел Кроу вече ми се нарежда сред любимите актьори, а тез от Академията да ме прощават, но ТОВА е роля образец за Оскар.
Хареса ми много и любовната история: "You are all my reasons" Йееее!!!

А едно нещо ми направи впечатление и се замислих...абе киното е на такъв етап дето уж вече всичко, ама всичко може да се реализира, а така и не се научиха да състаряват актьорите. Забелязали ли сте колко изкуствено изглеждат те след 20-тина години? :)

N.


oO Sн man i yulma nin enquantuva? Oo


Тема Очите , Ники очите !!!нови [re: NlKlTA]  
Автор J_Council (-0-)
Публикувано07.05.02 23:37



Младостта е в погледа ! Няма техника и грим ,която да го скрие.
Поне аз така мисля




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.