Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 25.05.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема МРАЗЯ ТАЗИ ДЪРЖАВАнови  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано25.01.02 20:05



От днес мене ме е срам да съм българка. Мене ще ме е срам когато ме питат да казвам "Аз съм от България"! Защото кой би казал, че живее в държавата която се управлява от най-дебелите корумпирани задници! В държавата, в която всеки гаден мазник се опитва да те изтиска докато не се сбръчкаш и не ти е останало и последното нещо, което може да ти се вземе! В държавата, в която умните не са умни, защото други са платили в зелено, за да им откраднат постиженията и да си ги припашат на себе си. В държавата, в която алчността, егоизма и завистта са единствените качества, които хората притежават!
Аз съм на 17 години.
Аз няма да остана тук, за да бъда представител на новото поколение.
Аз няма да се върна и ще се моля всеки свестен останал в тази страна да се махне. Защото няма да се оправиме докато има толкова много свине наоколо.
Няма да се оправиме докато хората не забравят защо в ада не се подават дяволи от българския казан

Аз няма да остана.
Майната им на всички, заради които пиша това!!!

N.

oO Peace Oo


Тема Re: МРАЗЯ ТАЗИ ДЪРЖАВАнови [re: NlKlTA]  
Автор De_Vor (Rebel)
Публикувано25.01.02 21:09



Good for you...

Early this morning when you knocked upon my door, I said:"Hello Satan. I believe it's time to go!"


Тема Re: МРАЗЯ ТАЗИ ДЪРЖАВАнови [re: NlKlTA]  
АвторB. (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 21:43



да, съгласен съм с всичкп казано но защо го пишеш във форума за кино ми е странно...



Тема Отечество любезно как хубаво си тинови [re: NlKlTA]  
Автор munteanu (grand master)
Публикувано26.01.02 02:57



Kвото и да ти се е случило с тези приказки и мисли със сигурност не ти става по-добре.Мился си аз.

"Няма да се оправиме докато хората не забравят защо в ада не се подават дяволи от българския казан"
Да, това си го бива:)))

It is you who are mistaken.

Редактирано от munteanu на 26.01.02 05:09.



Тема Re: МРАЗЯ ТАЗИ ДЪРЖАВАнови [re: NlKlTA]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано26.01.02 12:23



И всичко това защото са ти спрели сериала по btv???


ТЪМНА НОЩ, ДУХА ВЯТЪР
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР


Тема Re: Най-лесно е да се мрази ...нови [re: NlKlTA]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано26.01.02 14:57



> Аз няма да остана тук, за да бъда представител на новото поколение.
Аз няма да се върна и ще се моля всеки свестен останал в тази страна да се махне. Защото няма да се оправиме докато има толкова много свине наоколо.

Не ми стана ясно как ще се оправим, след като всички свестни хора си заминат? Ще чакаме свинете да се освестят или може би, да измрат ?!?

BTW, мнението ти е за други клубове, Политика например ...

Mixy


Тема Re: МРАЗЯ ТАЗИ ДЪРЖАВАнови [re: NlKlTA]  
Автор space_ace ()
Публикувано26.01.02 16:11



welcome to the real world, neo :)



Тема Ох, колко си прав!нови [re: space_ace]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано26.01.02 18:32



Наистина за пръв път в живота си се чувствам толкова безсилна, че ми се плаче!

Пуснала съм тука това мнение, защото тука са хората, с които искам да го споделя. Така или иначе и да го пусна в клуб Политика, все тая.

Ако ние не сме останели кой ще ни оправи ли?! Всъщност от вчера вече изобщо не ми пука. Нямам намерение цял живот да се боря срещу някой или срещу някоя институция, вместо да се погрижа за себе си и да се погрижа трудът ми да бъде възнаграден така както заслужавам.

N.

oO Peace Oo


Тема Za Durjavataнови [re: NlKlTA]  
АвторA. (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 18:37



Eh, NIkita, na 17 vseki mrazi vsichko. Az samo shte paste-na edin sign. na Grahche,

borbata kato existencialna kategoria

p.s. our little group has always been and will always be until the END!



Тема Re: Za Durjavataнови [re: A.]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано26.01.02 18:53



Ооо аз пък искам да ти кажа,че съм един много спокоен и уравновесен човек и възрастта ми няма нищо общо с отношението ми.
Не мразя нищо друго освен несправедливото и нагло отношение към хората, които обичам.
И аз до скоро живях с романтичната представа как порасвам и правя прекрасни работи за "моята държава", но както видаш сега пиша гневни постинги по начин, който изобщо не ми отива и никога не съм го правила.

Колкото за сиг-а на Грахчето, абсолютно съм съгласна. Смятам да се боря, но не срещу, а за!
За себе си. За моето щастие и за щастието на тези, на които държа.

N.

oO Peace Oo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.