Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 24.09.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Ни най-малко...нови [re: Mixy]  
Автор Hellen ()
Публикувано10.02.02 17:58



Ни най-малко, Микси - в Холандия и в Швеция е далеч по-добре в това отношение.



Тема Re: И сега да обобщим обажданията!...нови [re: Malice]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано10.02.02 18:06



Травестити трудно разпознавам, признавам си! Нямам обща допирателна със тях, нито им знам сборищата, така че ме извини за дето съм в невидение относно същността ти.
Надявам се да ми влезеш в положението!!!

ТЪМНА НОЩ, ДУХА ВЯТЪР
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР


Тема Понякога се чудя...нови [re: .SENNA.]  
Автор Hellen ()
Публикувано10.02.02 18:19



...Дали следва да отговарям на толкова неадекватни постинги, но ... айде, от мене да мине - още веднъж...

Значи, *едно* е да поаднеш сред запалянковци на футболен мач - тогава човек *очаква* агресия, демонстриране на мускули и т.н.

Друго е да се отзовеш на *религиозен ритуал* - какъвто пример дадох с Мелла-та в Индия. Когато ходи на църква (или друго верско събитие), човек *не очаква* да бъде стъпкан и смазан от събратята-поклонници.

...И трето нещо е да се качиш в автобус или трамвай в България - там в зависимост от ситуацията може или само да те понамачкат, или направо да ти се накрещят, ако не дай си боже някой гражданин е имал тежък работен ден и няма на кого да си го излее..

В този смисъл - фактът, че английските запалянковци се бият помежду си, не означава, че това е критерият за общуване на Острова (точно обратното - те биват непрекъснато давани за пример как НЕ трябва да постъпва човек). Нито пък те трябва да са ни мерило за поведение ("щом те се бутат на мач, що пък аз да не се бутам в трамвая").

Hellen



Тема Re: И сега да обобщим обажданията!...нови [re: .SENNA.]  
Автор Malice (gimli)
Публикувано10.02.02 20:15



Ne predpolagah che shte padnesh do tam, zashtoto pone v nachaloto mi zvucheshe kato vyrzasten chovek.
Mojeshe da prochetesh nicka mi, spored men zvuchi dosta jensko.
I spored ostanalite, koito sa pravili predpolojenie za pola mi.
Kato te gledam na teb vse neshto trqbva dopylnitelno da ti se obqsnqva...
Veche ti obqsnih, che ne smqtam da si gubq vremeto da se zaqjdam s teb, prekaleno e skuchno a i teb neshto te izbiva na prostashtina.

Malice through the looking glass
Dusk... And Her Embrace


Тема Re: МРАЗЯ ТАЗИ ДЪРЖАВАнови [re: NlKlTA]  
Автор id (i*****d)
Публикувано11.02.02 00:29



аз също няма да остана...
ето, виждаш ли - и свинете също ще си тръгнат след време

nothing's shocking (мой?!?)


Тема ааанови [re: AD]  
Автор Пивo (комуунист)
Публикувано11.02.02 13:55



a true libertarian :PP

Ad astra per aspera


Тема мдаанови [re: NlKlTA]  
Автор Пивo (комуунист)
Публикувано11.02.02 15:54



е, отворила си личната си Кутия на Пандора.

Вече дори не си спомням кога за пръв път се сблъсках с класическата българска корупция. Може би в 6-ти клас когато разбрах, че за разлика от мен и още 67 деца цели 75 са били приети в училището което завърших без конкурсен изпит.

Средиземноморска работа Никита, не си мисли, че е типична само за нас. Семейството и приятелите са над всичко. Върховни принципи не съществуват или почти не съществуват. В обществото са силно ограничени критериите за общуване между хората на база обективни критерии и се разчита преобладаващо на лични познанства, тоест връзки.

Тъй че, бих те посъветвал преди да заминеш за Дания, Норвегия или Холандия където нещата са коренно различни (изключително ниски индекси на корупция), да си помислиш дали българската ти душа може да вирее свободно сред скучните работохолици северняци които цепят стотинката на две и за които 'договор' е право, а 'форсмажор' е оправдание за слабите.

За справка у нас 'форсмажор' е оправданието на тарикатите.

Ad astra per aspera

Редактирано от Пивo на 11.02.02 16:04.



Тема Re: И сега да обобщим обажданията!...нови [re: Malice]  
Автор .SENNA. (необуздан)
Публикувано11.02.02 16:43



Първо не съм "vyrzasten", каквото и да значи това.
Второ- ника нищо не значи, и моят са го бъркали със женски
Трето твърде много повторения.
Четвърто- наистина си елементарна. Честно!

ТЪМНА НОЩ, ДУХА ВЯТЪР
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР


Тема Re: И сега да обобщим обажданията!...нови [re: .SENNA.]  
АвторbOmbe (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 17:26



C H I K I D J I A ! :P




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.