Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:20 05.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ееееех,...нови [re: space_ace]  
Автор KpиcМодератор (член)
Публикувано02.04.01 13:22



...дано пускат повече подобни извинения за филми за в бъдеще... Ще ги извиня с голямо удоволствие.

А "Човек без сянка" беше плосък филм със слабо актьорско присъствие...
И наистина много добри ефекти, които аз няма да запомня с добро поради споменатите по-горе недостатъци...



Тема Я кажете !нови [re: Яceн *;o)]  
Автор J_Council (The Ancient)
Публикувано02.04.01 15:26



Като изключим отделните категории...

Кой филм според вас може да надмине "Гладиатор" ,като цяло ?????????????????

Разбирам да беше номиниран заедно със "Смело сърце" и "Форест Гъмп" , или някой друг филм-титан...

Какво толкова сте се заяли с филма(започвам да се ядосвам) ? Я по добре ми кажете какво толкова му е лошото ,ама не общи приказки ,както досега ,ами конкретно и подробно - операторство ; режисура ; декори ; хореография ; акт.игра ; осветление ; костюми ; монтаж ; сценарий , дори и грим ако щете............???

"Тигър и Дракон" на мен пък ми хареса и ако за някой това е просто един Хон Гил Дон ,да отиде и да си коригира диоптъра!!! Кое му беше лошото на него ? В този филм има повече свобода ,изящество и ценности от всичките ни български ,просташки ,селско-битови псевдофилми взети заедно ......... само можеме да си мечтаеме за толкова качествено кино.
Ама наистина се ядосах



********
I find your lack of faith disturbing (Vader)

J_Council

Тема Re: Криза на качеството?...нови [re: Яceн *;o)]  
Автор MarvinN (Prelitasht)
Публикувано02.04.01 15:30



E chak puk takava ogromna kriza da e nastanala v amerikansokoto kino i kachestvoto na filmite im.. Gladiator i Tiger Dragon izobshto ne sa loshi filmi , moje da imat niakvi nedostatuci ( maj vseki si izmislia po niakoi i se vpuska v sporove..), ama za taia godina tova e . Vchera kato gledah kakvo filmi ste naizlezat tova liato vuv Statite , pochti sum siguren che vurpsotnata kriza v kachestvoto izvednuj ste se prevurne vuv vuztorg i radost....

When I am King Youll be the first against the wall...

Редактирано от MarvinN на 02.04.01 17:17.



Тема efekti.. muzikaнови [re: space_ace]  
Автор MarvinN (Prelitasht)
Публикувано02.04.01 15:41



ne bih narekul bitkata v nachaloto na Gladiator neuspehsne opit za specialni efekti ... ne znam kude ste gledali tochno togava, moje da ste vlezli v kino salona malko po kusno znam li :). Gladiatorskite bitki sushto biaha dosta vpechatliavashti i oste po gotino zasneti ( predpolagam ne izpolzvam tochnata termonologia... heh, no filma e napraven za gledane purvo i posle za analizirane i razchopliane nali?).

Muzikata, muzikata.. i az mislia ce Gladiatora si zaslujavashe nagradite za muzikata, prosto naistina unilaken soundtrack.. mnogokratno go slushah predi 2-3 meseca. Maj ne sum goliam fen na kitaiskia simfonichen orkestur :)

When I am King Youll be the first against the wall...


Тема Re: Я кажете !нови [re: J_Council]  
Автор edin ()
Публикувано02.04.01 16:47



муден и скучен е
едва се издържа



Тема за ръсел кроунови [re: Aurora]  
Автор edin ()
Публикувано02.04.01 16:51



страшно много го харесвам но гладиатор не става, въпреки това



Тема Re: Криза на качествотонови [re: Гpaxчe]  
Автор Пивo (завеян)
Публикувано02.04.01 17:18



Грахуно, ми ти май нищо не можеш да дишаш ?? :РР



Тема Отговор:нови [re: J_Council]  
Автор Пивo (завеян)
Публикувано02.04.01 17:21



1. Тигър и Дракон - защото е красив като Лебедово Езеро
2. Трафик - защото има цялостна идея и послание



Тема Re: Криза на качествотонови [re: Пивo]  
Автор Гpaxчe (вариво)
Публикувано02.04.01 17:22



пцулютно не съм съгласна ...
има някои неща /доста и то/ дето ги дишам в пълни гърди, даже примижавам и мъркам от удоволствие

The Green Bean ;-)


Тема окнови [re: Гpaxчe]  
Автор Пивo (завеян)
Публикувано02.04.01 17:25



знам че се заяждам на дребно, надявам се че и ти си го разбрала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.