Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Широко затворени очи!нови  
Автор Една жена ()
Публикувано23.07.00 20:16



Гледахте ли "Широко затворени очи"? Егати и тъпият филм, според мен. Изкуствено насилен, направо интелектуално изнасилен... Голяма тъпня... И не ми е ясно защо го хвалят толкова?! Том Круз играе като начинаещ тъпанар, току-що стъпил на повърхността на нещата, а Никол Кидман като пубертетка... Рекламата на тоя филм е най-красноречивият пример за това - как утре ще е възможно да гледаме или купуваме пълни боклуци, само защото ги е рекламирал някой професионалист.

Тема Широко затворени очи! [re: Една жена]  
Автор NIKITA ()
Публикувано23.07.00 22:31



Мда...и ние (хората от клуба) май стигнахме до този извод. Поне аз де... Всъщност имаше и някой и друг привърженик, нали mell? :) А за рекламата..много си права. :) N.

Тема защо утре?нови [re: Една жена]  
Автор Кромид ()
Публикувано24.07.00 11:21



рекламата не е от вчера, това много отдавна Е така.

Тема Широко затворени очи!нови [re: NIKITA]  
Автор Една жена ()
Публикувано24.07.00 11:21



Бихте ли ми казали някое друго заглавие на Кубрик.

Тема защо утре?нови [re: Кромид]  
Автор Една жена ()
Публикувано24.07.00 11:22



Да, де прав си. Само ние сме балъци, че се подлъгваме...

Тема :))нови [re: Една жена]  
Автор Кромид ()
Публикувано24.07.00 11:41



"Когато рекламата си върши работата, хиляди хора запазват своята". В случая - Том Круз и Никол Кидман в ролята на хилядите хора :)

Тема :))нови [re: Една жена]  
Автор Грахче ()
Публикувано24.07.00 11:50



Одисеята е на Кубрик - виж сега, за консуматори на Американска филмова манджа, Кубрик не е връх на сладоледа ... кофти история.

Тема добре де,нови [re: Грахче]  
Автор Кромид ()
Публикувано24.07.00 12:02



добър ли е филма или не е? не питам "Последния филм на Стенли Кубрик толкова изискан ли е, че не мога да го схвана?", питам "Става ли за гледане "Широко затворени очи"?".

Тема защо утре?нови [re: Една жена]  
Автор Една жена ()
Публикувано24.07.00 12:35



Грахче, кажи ми някой наистина стойностен филм на Кубрик. Дори се съмнявам, че такъв има, честно.

Тема Широко затворени очи!нови [re: Една жена]  
Автор Toni ()
Публикувано24.07.00 12:58



- 2001:Космическа Одисея - Портокал с часовников механизъм - Пълно бойно снаряжение (не отстъпва на "Апокалипсис сега") Все прекрасни филми А иначе, тоя новия не съм го гледал...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.