Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стивън Кинг - невъзможният авторнови  
Автор Гранд ()
Публикувано30.03.00 22:18



От много романи на Стивън Кинг са правили филми. Ще се съгласите, че само два от тях са добри. Това са "Изкуплението Шоушенк" и "Зеленият път". И двата са на един и същи режисьор. Всички останали са пълен боклук. И "То", и "Проклятието" и много други. Нещо в ръкописите на Кинг не дава възможност да се правят добри филми. Вашите мнения?

Тема Стивън Кинг - невъзможният авторнови [re: Гранд]  
Автор lada ()
Публикувано30.03.00 22:47



да нямам никакви добри спомени и от "кели",Мизъри май че не е правен на филм... Фантазията ти работи много повече когато четеш. Филма не би могъл да представи ..гадостите които един човек може да си помисли ,особено ако е нахранил мозъка си с някой основни филма на ужасите:-)

Тема Стивън Кинг - невъзможният авторнови [re: lada]  
Автор Caleb ()
Публикувано31.03.00 00:44



По Мизъри е правен филм и то страхотен (Кати Бейтс си отнесе и оскар за ролята на Ани). Необходими неща с Ед Харис и Макс Фон Сюдов също е много добра екранизация по Кинг, тъй че Гранд, приятелю, не си прави генерални изводи при положение, че не си изгледал всичко. А че внушението при четене е по-пълно е неоспорим факт.

Тема Стивън Кинг - невъзможният авторнови [re: Гранд]  
Автор space ace ()
Публикувано31.03.00 18:36



re: lada дали под "кели" нямаш предвид "кери"? ако е така, къде си го гледал(а) ?! въпросът е от първостепенна важност!

Тема Стивън Кинг - невъзможният авторнови [re: space ace]  
Автор FIGHTER ()
Публикувано31.03.00 20:15



АБЕ АЗ ГЛЕДАХ ЕДИН-"ДЕЦАТА НА ЦАРЕВИЦАТА"-НЕ БЕШЕ ЛОШ!

Тема Стивън Кинг - невъзможният авторнови [re: Caleb]  
Автор Гранд ()
Публикувано01.04.00 14:47



Фактът, че някой е отнесъл Оскар, не означава нищо. Виж тазгодишната класация. А "Необходими неща" беше слаб. Една от най-слабите роли на Ед Харис. По-добре го виж какво може в "Аполо 13".

Тема Ами `Мизъри`? [re: Гранд]  
Автор Aurora ()
Публикувано01.04.00 18:54



Добър е. Също и "Проклятието".

Тема Стивън Кинг - невъзможният авторнови [re: space ace]  
Автор lada ()
Публикувано01.04.00 23:43



не съм ли?? значи съм си внушила..но добър филм съм си спретнала в съзнанието! В последствие се сетих че и Мизъри съм гледала..е да..

Тема "Зеленият път" не ми харесанови [re: Aurora]  
Автор smahnat ()
Публикувано02.04.00 12:57



Вярно, направен е много професионално. Идеята му обаче е кофти. Доката Шоушенк беше за яростната воля за живот, Зеленият път е за умората от живота. Някак си, оставя ти лош вкус в устата. Разбира се, актьорите са страшно добри, но самата идея цапа картината.

Тема "Зеленият път" не ми харесанови [re: Гранд]  
Автор Крис ()
Публикувано03.04.00 14:37



"Сиянието" с Джак Никълсън е много добър!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.