Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Кино
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Тримата крале-заслужава ли си?нови  
Автор Sketch ()
Публикувано06.03.00 20:45



аз бих го гледал само заради Айс Кюб,някой гледал ли го и кво мисли?

Тема Тримата крале-заслужава ли си?нови [re: Sketch]  
Автор Marvin ()
Публикувано06.03.00 21:31



E az niama da go gledam.. dali zaradi reklamata koiato vidiah ?... ameriknaskite geroi pobejdavat loshia zlodej Sadddddam , otmukvat mu zlatoto, ( neee kamiona s mliakoto ste exploadiraaaaa) , Dr Ross specelva surcata na vsicki Kuvejtski devoiki , a Ice Cube.. e ne go znam toi kakvo tochno pravi.. moje bi se topi iz pustiniata?.. Hmm.. O da da ne zabraviame hiliadite bedni irkachani i kuvejtci spaseni ot geroichnoto trio .. E vse pak az ne sum gog ledal tozi film.. POpravete me ako sum sburkal niakude?:)

Тема Тримата крале-заслужава ли си?нови [re: Sketch]  
Автор лада ()
Публикувано06.03.00 22:24



не бих си дала зор да го гледам заради Джордж клуни...нещо ми е антипатичен, но на видео ще го гледам след време да запълня някоя вечер..

Тема Marvinнови [re: лада]  
Автор Caleb ()
Публикувано07.03.00 14:20



Sburkal si navsiakude, druje. Filmut e divna ebavka s americanskia patriotizum i s amerikanskite voenni filmi i kato izkliuchim poosrania final e brilianten vuv vsiako edno otnoshenie. Ne znam kakva reklama si gledal, no po-dobre idi da vidish samia film, za da se ubedish v dumite mi.

Тема Marvinнови [re: Caleb]  
Автор Marvin ()
Публикувано08.03.00 12:58



ami.. ste si pomislia :)

Тема Мерси!нови [re: Caleb]  
Автор Ясен *<:о) ()
Публикувано13.03.00 06:45



А, аз си мислех да не го гледам! Но така като го представи - ммм, кеф ще ми направи!

Тема Струва синови [re: Ясен *<:о)]  
Автор Червения барон ()
Публикувано13.03.00 18:00



Айс Кюб е черен негър в миманса,сюжета издиша/леко/Американците пак освобождават наред,но да видиш в американски филм казано в прав текст-ние сме там заради петрола,мамка му,струва си.... Дежурния хепиенд си е дежурен/един от пичовете геройски се спомина за благото на шиитите,които Буш излъгал/Но режисьорската визия и оператоско майсторство си заслужаваха. Това е в общи линии

Тема Marvin [re: Caleb]  
Автор NIKITA ()
Публикувано13.03.00 18:09



Готин е ...ама ебавката май е само в началото. Поне на мене на края пак ми стана банален. N.

Тема Струва синови [re: Червения барон]  
Автор FIGHTER ()
Публикувано13.03.00 19:28



АЙС КЮБ СИ Е МНОО ЛЕК ПИЧЪТ!!!!!

Тема Тримата крале-заслужава ли си?нови [re: Marvin]  
Автор SADIST ()
Публикувано14.03.00 19:47



аз много харесват филми в които докато дават началните букви убиват минимум трима, че и повече, комбинацията Айс Кюб и оня, докторчето от Смешно отделение е печеливша, дори и в пустинята с пушки в ръце


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.